Menu

Projektuj infrastrukturę taniej nawet o 25%

Oprogramowanie CGS - Promocja
 

Skorzystaj z niesamowitej promocji na profesjonalne oprogramowanie do projektowania infrastruktury. Poznaj możliwości oprogramowania Plateia i naucz się wykorzystywać potencjał tego programu.
 

 1. Kup nową licencję oprogramowania Plateia, Ferrovia lub Aquaterra (licencja wieczysta lub subskrypcja)
  z rabatem do 25%.
  Oprogramowanie Plateia Ferrovia Aquaterra
 2.  

 3. Oprogramowanie CGS Labs: Autopath, Autosign, Electra do kupienia z rabatem do 25%.
  Oprogramowanie CGS Labs Autopath Autosign Electra

  Tylko teraz nowa licencja oprogramowania
  (licencja wieczysta lub subskrypcja) taniej nawet o 25%.

   

  Zapytaj o szczegóły promocji

 4.  

 5. Poznaj oprogramowanie Plateia. Zapisz się na webinarium.

  Dowiedz się jakie funkcjonalności ułatwią Ci codzienną pracę. Nasi inżynierowie pokażą kilka sposobów jak przyspieszyć i zoptymalizować projektowanie infrastruktury.

 6.  

  Zarejestruj się na webinarium

   

 7. Naucz się wykorzystywać możliwości oprogramowania. Ułatw sobie codzienną pracę. Zapisz się na szkolenie.

  Jeżeli chcesz nauczyć się wykorzystywać możliwości oprogramowania w codziennej pracy, wykonywać swoją pracę niemal automatycznie i bez pomyłek – zapisz się na szkolenie. Nasz instruktor przeprowadzi Cię przez cały proces realizacji projektu – od importu punktów i tworzenia DTM, przez generowanie profilu przekrojów i obliczeń mas ziemnych, sprawdzanie przejezdności pojazdów, modernizowanie istniejących odcinków, do końcowego wydruku projektu.

   

  Data: 17 – 19.12.2018 r.

  Zapisz się na szkolenie

   

 

Oprogramowanie CGS Labs

Stworzenie drogi, torów kolejowych, koryta rzeki, ronda, mostu, pasa elektryczności i wielu innych elementów infrastruktury, to z oprogramowaniem CGS Labs pestka. Aplikacja wykonuje najpotrzebniejsze analizy i obliczenia samodzielnie dopasowując projekt do ukształtowania terenu i warunków zewnętrznych.
W dobie rosnących wymagań inwestora dotyczących jakości oraz technicznych aspektów wykonania projektu, a co za tym idzie technologii BIM – inżynier korzystający z oprogramowania CGS Labs projektuje zgodnie w najnowszymi trendami oraz wymaganiami technicznymi.

 

Zapytaj o promocję / Zapisz się na webinarium

 


Interesuje mnie:

Imię i nazwisko
Nazwa firmy
Telefon
Adres e-mail
W celu realizacji zgłoszenia prosimy o zaznaczenie poniższych zgód dotyczących działalności marketingowo/handlowej Arkance Systems Poland Sp z o.o. Jednocześnie informujemy o możliwości ich późniejszego wycofania


Administratorem Twoich danych jest firma Arkance Systems Poland Sp. z o.o. Będziemy przetwarzać dane w celu wykonania umowy oraz w celach marketingowych. Podstawą przetwarzania danych jest obowiązek realizacji umowy, udzielone przez Ciebie zgody lub tzw. uzasadniony prawnie interes, który mamy w tym, aby promować swoją ofertę. Całość informacji w zakresie przetwarzania danych dostępna jest pod linkiem: RODO