Menu

Przejdź na wyższy poziom projektowania z rabatem 30%.

Wymień stare oprogramowanie na nowe z rabatem 30%.

Przejdź na wyższy poziom projektowania z najnowszym oprogramowaniem Autodesk, tańszym nawet o 30%.

 

Przy wymianie starej licencji wieczystej, cena nowej rocznej lub 3-letniej subskrypcji spada nawet o 30%.

Jeżeli posiadają Państwo stare licencje wieczyste oprogramowania Autodesk kupione w latach 1998 – 2016 bez aktywnego planu obsługi, istnieje możliwość skorzystania z wyjątkowej promocji. Wymieniając licencję (od wersji R14 do 2017) na nową roczną lub 3-letnią subskrypcję, można oszczędzić aż 30% ceny przy zakupie kolekcji branżowych lub 20% ceny przy zakupie programów indywidualnych.

 

Promocja -20% dla posiadaczy oprogramowania LT

Trwająca promocja skierowana jest także do posiadaczy licencji wieczystych oprogramowania z rodziny LT, czyli AutoCAD LT, Revit LT i Inventor LT w wersji od R14 (z roku 1998) do 2016 włącznie i/lub licencji wieczystych na produkty 2017 bez aktywnego planu obsługi.

 

Zainteresowała Państwa promocja?
Może mają Państwo pytania dotyczące promocji lub oprogramowania CAD?

Zapraszamy do kontaktu z naszymi doradcami handlowymi, którzy chętnie udzielą odpowiedzi na wszystkie pytania.

 

KONTAKT

 

Centrala

Telefon: 42 288 16 00
E-mail: aplikom@aplikom.com.pl

Jarosław Rystaw

Telefon: 42 288 16 24
E-mail: jaroslaw_rystaw@aplikom.com.pl

FORMULARZ KONTAKTOWY

 

Imię i nazwisko:
Telefon:
Adres e-mail:
Nazwa firmy:
W celu realizacji zgłoszenia prosimy o zaznaczenie poniższych zgód dotyczących działalności marketingowo/handlowej Arkance Systems Poland Sp z o.o. Jednocześnie informujemy o możliwości ich późniejszego wycofania


Administratorem Twoich danych jest firma Arkance Systems Poland Sp. z o.o. Będziemy przetwarzać dane w celu wykonania umowy oraz w celach marketingowych. Podstawą przetwarzania danych jest obowiązek realizacji umowy, udzielone przez Ciebie zgody lub tzw. uzasadniony prawnie interes, który mamy w tym, aby promować swoją ofertę. Całość informacji w zakresie przetwarzania danych dostępna jest pod linkiem: RODO

 

Szczegóły promocji:

 • Kto może skorzystać z promocji? Z promocji mogą skorzystać posiadacze licencji wieczystych oprogramowania Autodesk w wersjach ok R14 (1998) do 2016 lub 2017 bez aktywnej subskrypcji.
 • Warunki. Aby skorzystać z promocji należy kwalifikujące się numery seryjne zgłosić do zwrotu pod adresem: autodesk.com/tradeinpromo bądź bezpośrednio do nas – wszystkie formalności bierzemy na siebie.
 • Czas trwania akcji. Promocja obowiązuje w okresie 10.07.2017 do 20.10.2017
 • Ograniczenia promocji. Promocją nie są objęte licencje przetransferowane po 1 maja 2017 r.
 • Limity. Promocja nie zakłada limitów dotyczących liczby numerów seryjnych, które mogą zostać wykorzystane przez jednego użytkownika, o ile wszystkie warunki promocji zostały spełnione.
 • „Wielopaki”. W promocji biorą udział zarówno licencje single-user, jak i multi-user. Dodatkowo można wymienić wielopaki (np.: 5pak AutoCAD LT na licencje czasowe na 1 Revita LT i 1 AutoCADa LT i 3 Inventory LT).

Uwaga! To doskonała okazja, aby nabyć licencje kolekcji branżowych w okazyjnej cenie!

 

Licencja czasowa jest nowym sposobem użytkowania oprogramowania Autodesk. Wśród naszych klientów ta zmiana wciąż budzi wiele wątpliwości, dlatego wychodząc naprzeciw potrzebom przygotowaliśmy cykl webinariów.

 

Jeżeli pragną Państwo przypomnieć sobie zagadnienia związane z licencjami czasowymi, odświeżyć informacje o subskrypcjach bądź zaznajomić się z tym, wciąż nowym tematem, zachęcamy do rejestracji do nagrań webinariów.

OBEJRZYJ NAGRANIA Z WEBINARIÓW

 

Przykładowe zagadnienia poruszane w cyklu webinariów:

 • Co to jest licencja czasowa Autodesk?
 • Czy do użytkowania licencji czasowych jest potrzebny dostęp do internetu?
 • Jaki rodzaj licencji (stanowiskowe, sieciowe) dostępny jest w wersjach czasowych?
 • Z jakimi systemami operacyjnymi są kompatybilne licencje czasowe?
 • Czy „zakup licencji czasowej” można wliczyć w koszt uzyskania przychodu?
 • Czy „zakup licencji czasowej” należy amortyzować?
 • Czy można finansować licencje czasowe w formie leasingu?
 • Jakie są rzeczywiste koszty utrzymania licencji czasowych?
 • Czy można łączyć licencje czasowe z posiadanymi licencjami wieczystymi?
 • Czy w ramach licencji czasowych możliwe jest korzystanie z wcześniejszych wersji oprogramowania?
 • Jakie są zasady odnawiania licencji czasowych?
Szczegółowe warunki promocji

Warunki

Jeśli zwrócą kwalifikujące się licencje wieczyste, klienci mogą oszczędzić nawet 30% ceny zakupu subskrypcji najnowszych produktów Autodesk, w tym programów AutoCAD®, AutoCAD LT®, Revit®, Inventor® i 3ds Max®, kolekcji branżowych i innych.

 

INFORMACJE OGÓLNE

1. Na czym polega promocja Autodesk Global Field Promotion (GFP) na I kw. roku finansowego 2018?

Dotychczasowi klienci komercyjni mogą zaoszczędzić do 30% sugerowanej ceny detalicznej („SCD”) zakupu trzyletniej subskrypcji wybranych produktów w przypadku zwrócenia kwalifikujących się („poprzednich”) numerów seryjnych wraz z powiązanymi licencjami stanowiskowymi wersji od R14 (rok wydania 1998) do 2016 włącznie i/lub licencji wieczystych na produkty 2017 bez aktywnego planu obsługi. Kwalifikujące się licencje na programy Autodesk z rodziny LT można wymienić jedynie na trzyletnie subskrypcje produktów Autodesk z rodziny LT. W przypadku zakupu w sklepie internetowym Autodesk lub u partnera umożliwiającego cyfrowe dostarczanie produktów klienci mają też możliwość zwrócenia licencji na produkty z rodziny Autodesk LT w zamian za maksymalnie 30% upustu od sugerowanej ceny detalicznej przy zakupie rocznej subskrypcji z automatycznym odnawianiem. Numery seryjne należy zwracać pod adresem: http://www.autodesk.com/tradeinpromo

Pełną listę produktów źródłowych i docelowych można znaleźć w sekcji „Załącznik”.

2. Jaki jest termin obowiązywania promocji?

Oferta jest dostępna od 7 lutego do 21 kwietnia 2017 r. (włącznie).

3. Gdzie klienci mogą dowiedzieć się więcej o opcjach subskrypcji?

Klienci znajdą więcej informacji o subskrypcji pod adresem www.autodesk.pl/subscription.

4. W których krajach jest dostępna promocja?

Oferta jest dostępna na terenie Europejskiego Obszaru Gospodarczego, w Szwajcarii, Albanii, Bośni i Hercegowinie, Kosowie, Macedonii, Czarnogórze, Serbii, w regionie Bliskiego Wschodu i Afryki (MEA), w regionie śródziemnomorskim (MED), Rosji i Wspólnocie Niezależnych Państw (WNP). Uwaga: promocja nie jest dostępna na terenie Półwyspu Krymskiego. Dostępność produktów i warunki mogą być zależne od regionu.

5. Czy dostępne zniżki dotyczą zarówno subskrypcji dla jednego użytkownika, jak i dla wielu użytkowników?

Tak. Oferty dotyczą zarówno subskrypcji dla jednego użytkownika, jak i dla wielu użytkowników. Dodatkowo można uzyskać rabat na subskrypcję dla wielu użytkowników, zwracając stare licencje pojedyncze. W przypadku zwracania wersji LT obowiązują odpowiednie ograniczenia.

6. Czy rabaty obejmują subskrypcje zarówno z podstawową, jak i z zaawansowaną pomocą techniczną?

Tak. Oferty dotyczą subskrypcji zarówno z podstawową, jak i z zaawansowaną pomocą techniczną.

7. Czy rabaty mają zastosowanie do odnowień subskrypcji?

Nie. Oferty dotyczą tylko nowych subskrypcji.

8. Czy promocję można łączyć z innymi ofertami?

Nie. Tej promocji nie można łączyć z żadnymi innymi rabatami, promocjami ani zachętami oferowanymi przez Autodesk, chyba że firma postanowi inaczej.

9. Czy nazwani klienci biorący udział w programach zakupów zbiorczych mogą uczestniczyć w promocji GFP?

Rabaty oferowane przez Autodesk w ramach tej oferty nie mogą być łączone z innymi rabatami Autodesk w ramach dotychczas podpisanych umów. Przykład: Do udziału w promocji nie kwalifikują się klienci z umowami Enterprise Business Agreement (EBA). Nazwani klienci mogą wybrać rabat zapisany w umowie LUB rabat promocyjny, ale nie oba jednocześnie.

10. Czy Autodesk zaoferuje zniżkę w pełnej wysokości w przypadku dodawania produktu do istniejącej subskrypcji?

Tak, w przypadku subskrypcji na taki sam okres. W tej promocji rabat procentowy jest oferowany w pełnej wysokości nawet wtedy, gdy klient dodaje subskrypcję dopasowaną do istniejącej subskrypcji, pod warunkiem, że obie subskrypcje obowiązują przez ten sam czas (nowa trzyletnia do istniejącej trzyletniej).

Status klientaPrzykładowa sytuacjaRozwiązanieInformacje dodatkowe
Ma licencje wieczyste na wersje R14–2016Licencje wieczyste AutoCAD 2008. Licencje nie były objęte planem obsługi lub plan obsługi wygasł.Zwrot licencji wieczystych w zamian za nowe subskrypcje trzyletnie ze zniżką 30%.Dostępna nowa umowa.
Plan obsługi do wersji 2017 wygasłPosiadany plan obsługi AutoCAD 2017 wygasł.Zwrot licencji wieczystych w zamian za nowe subskrypcje trzyletnie ze zniżką 30%Dostępna nowa umowa.
Ma aktualny trzyletni plan subskrypcji i licencje wieczyste R14–2017Aktualny trzyletni plan subskrypcji wygasający w 2017 r. i licencja na AutoCAD 2012.Zwrot licencji wieczystych w zamian za nowe subskrypcje trzyletnie ze zniżką 30%Istnieje możliwość dopasowania okresu do umowy trzyletniej. Do pozostałych do końca miesięcy zostanie zastosowany proporcjonalnie przeliczony rabat. (Brak wymagań odnośnie minimalnej liczby pozostałych miesięcy).
(LUB) Dostępna nowa umowa trzyletnia.
Ma aktualny roczny lub dwuletni plan subskrypcji i licencje wieczyste R14–2017Aktualny roczny plan subskrypcji wygasający w 2017 r. i licencja na AutoCAD 2012.Zwrot licencji wieczystych w zamian za nowe subskrypcje trzyletnie ze zniżką 30%Dostępna nowa umowa.
Brak możliwości dopasowania okresów do umowy rocznej. Okresy ważności są różne.
Uwaga: w chwili wygaśnięcia umowy rocznej można dołączyć jej okres do nowej umowy trzyletniej.

11. Czy od klientów wymaga się zwrotu numerów seryjnych dotychczasowych licencji wieczystych?

Tak. Aby otrzymać rabat w wysokości 30%, klienci muszą zwrócić numery seryjne kwalifikujących się licencji wieczystych i przestać korzystać ze stanowisk odpowiadających tym numerom. Po dokonaniu zwrotu nie będzie można jeszcze raz zwrócić tych numerów seryjnych ani wykorzystać ich do ponownego uzyskania rabatu.

12. Czy klienci nadal mogą używać licencji wieczystej po zakupie trzyletniej subskrypcji z rabatem?

Nie. Zgodnie z warunkami tej oferty klient zgadza się zwrócić numery seryjne kwalifikujących się licencji wieczystych i zaprzestać użytkowania stanowisk powiązanych tymi numerami. Warto pamiętać, że jedną z korzyści z subskrypcji są prawa do korzystania z poprzednich wersji, dzięki którym klienci mogą używać niektórych wcześniejszych wersji.

13. Jak ustalić, czy numer seryjny jest ważny?

Numer seryjny jest ważny, jeśli dotyczy licencji wieczystej na wersję R14–2016 i/lub licencji wieczystej 2017 na wersję nieobjętą planem obsługi. Muszą to być zarejestrowane licencje komercyjne. Strona zgłoszeniowa nie jest przeznaczona do sprawdzania ważności numerów seryjnych.

14. Jak przebiega proces składania zamówień?

 • Przed zakupem trzeba zwrócić numer seryjny licencji wieczystej. Wniosek na stronie http://www.autodesk.com/tradeinpromo wypełnia sam klient lub partner działający w imieniu klienta.
 • Na stronie trzeba wypełnić pola wymagane, podając między innymi nazwę klienta, zgłaszany numer seryjny i adres e-mail.
 • Po zwróceniu wskazany numer seryjny licencji wieczystej wraz ze wszystkimi odpowiadającymi mu stanowiskami zostanie oznaczony w systemie Autodesk jako nieważny lub nie kwalifikujący się do zwrotu.
 • Jeśli klient zrezygnuje z zakupu lub postanowi go anulować, zwrot można cofnąć, wysyłając wiadomość na adres Autodesk_CS@pmci.com
 • Autodesk na bieżąco monitoruje wszystkie zwroty numerów seryjnych i złożone zamówienia. W razie rozbieżności między zwrotem a zamówieniem skontaktujemy się w celu wyjaśnienia sytuacji.

15. Czy istnieje limit liczby nowych subskrypcji trzyletnich, które można kupić na podstawie zwrotu jednego numeru seryjnego?

Klienci są uprawnieni do zakupu jednej nowej subskrypcji trzyletniej na każde stanowisko powiązane ze zwracanymi numerami seryjnymi.

16. Czy istnieje limit liczby numerów seryjnych, jakie może zwrócić jeden klient?

Nie. Nie ma limitu liczby ważnych numerów seryjnych kwalifikujących się produktów, które klient może zwrócić, o ile będzie przestrzegać warunków promocji.

17. Co z klientami posiadającymi multipaki lub wiele stanowisk przypisanych do jednego numeru seryjnego?

Klienci są uprawnieni do zakupu jednej subskrypcji trzyletniej na każde stanowisko powiązane z ważnym numerem seryjnym, jednak każdy numer seryjny można zwrócić tylko raz.

Przykład: Klient ma pięciopak AutoCAD LT 2008. Jest on uprawniony do 30% rabatu na maksymalnie 5 nowych subskrypcji. Dokonując zwrotu, klient przekaże wszystkich 5 licencji wieczystych AutoCAD LT 2008, niezależnie od liczby nowych subskrypcji kupowanych w cenie promocyjnej.

Możliwe są wyjątki w przypadku klientów, którzy chcą kupić mniejszą liczbę nowych subskrypcji, a nie chcą zwrócić wszystkich licencji powiązanych z danym numerem seryjnym (w tym przykładzie klient może chcieć zwrócić 3 licencje, a zachować 2 licencje wieczyste). W tych konkretnych przypadkach istnieje możliwość podzielenia numeru seryjnego przed złożeniem zamówienia. Numer seryjny można podzielić w Centrum partnerskim. Dokonując zwrotu, należy podać pierwotny numer seryjny.

18. Czy klienci muszą kupić ten sam produkt, który obejmowała licencja wieczysta?

Nie, nie trzeba kupować tego samego produktu, ale obowiązują pewne ograniczenia, opisane powyżej.

Tabela 1 ow Załączniku zawiera wykaz kwalifikujących się produktów kupowanych w tej promocji. Tabela 2 w Załączniku zawiera wykaz kwalifikujących się produktów zwracanych.

Uwaga: Kwalifikujące się licencje na programy Autodesk z rodziny LT można wymienić jedynie na trzyletnie subskrypcje produktów Autodesk z rodziny LT.

19. Czy wszystkie nowe subskrypcje muszą dotyczyć tego samego produktu, jeśli klient ma multipak lub wiele stanowisk przypisanych do jednego numeru seryjnego?

Nie. Klient może kupić dowolne z kwalifikujących się produktów wymienionych w tabelach w załączniku, zgodnie z wyżej opisanymi wymaganiami i w liczbie nieprzekraczającej liczby licencji.

ZAŁĄCZNIK

Tabela 1: Poniżej przedstawiono listę możliwych produktów subskrybowanych na warunkach promocyjnych.

Subskrypcje objęte promocjąZniżka na nową subskrypcję trzyletnią przy zwrocie
Ogólne projektowanieAutodesk® AutoCAD®/AutoCAD® for Mac30%
Autodesk® AutoCAD® Raster Design30%
AECAutodesk® AutoCAD® Architecture30%
Pakiet Autodesk® Advanced Steel Premium/Advanced Steel AutoCAD®30%
Kolekcja branżowa Autodesk® z zakresu architektury, inżynierii i budownictwa30%
Autodesk® AutoCAD® Civil 3D®30%
Autodesk® AutoCAD® Map 3D30%
Autodesk® AutoCAD® MEP30%
Autodesk® AutoCAD® P&ID30%
Autodesk® AutoCAD® Plant 3D30%
Autodesk® Dynamo Studio30%
Autodesk® Fabrication CADmep/CAMduct/ESTmep30%
Autodesk® InfraWorks 36030%
Autodesk® Navisworks® Manage/Autodesk® Navisworks® Simulate30%
Autodesk® Point Layout30%
Autodesk® Revit®30%
Autodesk® Robot Structural Analysis Pro30%
Autodesk® Vehicle Tracking30%
ANIMAutodesk® 3ds Max®30%
Kolekcja branżowa Autodesk® z zakresu multimediów i rozrywki30%
Autodesk® Maya®30%
Autodesk® Maya® LT30%
Autodesk® MotionBuilder30%
MFGAutodesk® Alias Concept30%
Autodesk® AutoCAD® Electrical30%
Autodesk® Fusion 36030%
Autodesk® AutoCAD® Mechanical30%
Autodesk® HSM Premium30%
Autodesk® HSM Ultimate30%
Autodesk® HSM Ultimate30%
Autodesk® Inventor® Professional
Kolekcja branżowa Autodesk®z zakresu projektowania produktów
Autodesk® Vault Professional30%
Autodesk® Vault Office30%
Autodesk® VRED Design30%
Rodzina LT*Autodesk® AutoCAD® LT/LT for Mac30%
Autodesk® Inventor LT30%
Autodesk® AutoCAD Inventor LT Suite30%
Autodesk® Revit LT30%
Autodesk® AutoCAD Revit LT Suite30%
*Klienci, którzy wybiorą subskrypcję produktów z rodziny AutoCAD LT, podczas zakupu automatycznego odnowienia za pośrednictwem e-sklepu lub Partnera oferującego dostawy elektroniczne mają do wyboru subskrypcję 3-letnią ALBO roczną.

Tabela 2: Poniżej przedstawiono listę licencji wieczystych kwalifikujących się do zwrotu.

Kwalifikujące się wersje źródłowe R14-R2017 bez aktywnych planów obsługi.
(Lista zawiera tylko najnowsze tytuły produktów. Do promocji kwalifikują się wszystkie odpowiadające im produkty w wersjach R14-R2017)
Ogólne projektowanieAutodesk® AutoCAD® / Autodesk® AutoCAD® for Mac
Autodesk® AutoCAD® Design Suite (Standard, Premium lub Ultimate)
AEC/ENIAutodesk® AutoCAD® Architecture/Architectural Desktop
Autodesk® Architectural/Architectural Professional/Architectural Designer
Autodesk® AutoCAD® Civil/Civil 3D®
Autodesk® AutoCAD® Civil Series
Autodesk® Fabrication Products
Autodesk® AutoCAD® Land Development Desktop (LDDT)/Land Desktop (LDT)
Autodesk® AutoCAD® Map3D
Autodesk® AutoCAD® Map3D Enterprise
Autodesk® AutoCAD® MEP
Autodesk® AutoCAD® P&ID
Autodesk® AutoCAD® Plant 3D
Autodesk® Plant Design Suite (Standard, Premium lub Ultimate)
Autodesk® Infrastructure Design Suite (Standard, Premium lub Ultimate)
Autodesk® AutoCAD® Visualization Suite
Autodesk® Building Design Suite (Standard, Premium lub Ultimate)
Autodesk® Building Services
Autodesk® InfraWorks/Infrastructure Modeler
Autodesk® Navisworks® Manage
Autodesk® Pakiety Autodesk® Revit® Architecture/ Revit® MEP/Revit® Structure & Revit®
Autodesk® Revit®
Autodesk® Revit® Building
Autodesk® Revit® Series/Building
Autodesk® Revit® Series — AutoCAD®, Structure, Systems Plus
Autodesk® Robot Structural Analysis/Professional
Autodesk® Survey
Pakiet Autodesk® Advanced Steel Premium/Advanced Steel AutoCAD®
AutoCAD LT Civil Suite
CAiCE Visual Construction/Roads/Survey/Survey and Roads
ANIMAutodesk® 3ds Max®
Autodesk® 3ds Max® Design
Autodesk® 3ds Max® Real-Time Animation
Autodesk® 3ds VIZ®
Autodesk® Maya®
Autodesk® Maya® LT
Autodesk® Maya® Unlimited/Complete
Autodesk® MotionBuilder
Autodesk® Maya® Entertainment Creation Suite Standard
Autodesk® 3ds Max® Entertainment Creation Suite Standard
Autodesk® 3ds Max® Entertainment Creation Suite Ultimate
Autodesk® Entertainment Creation Suite (Standard, Premium lub Ultimate)
MFGAutodesk® Alias Design
Autodesk® AutoCAD® Electrical
Autodesk® AutoCAD® ecscad
Autodesk® BuildingElectrical
Autodesk® HSMWorks Premium/ Professional
Autodesk® Factory Design Suite (Standard, Premium lub Ultimate)
Autodesk® Inventor® HSM, Inventor HSM Professional
Autodesk® Intent Professional
Autodesk® Inventor®/ Inventor® Engineer-to-Order/ Inventor Professional / Inventor® Publisher
Autodesk® Inventor® Series (AIS), Inventor Suite
Autodesk® Inventor® Suites – Professional, Routed, Simulation
Autodesk® AutoCAD® Mechanical
Autodesk® Product Design Suite (Standard, Premium lub Ultimate)
Autodesk® Showcase®
Autodesk® Vault Office
Autodesk® Vault Workgroup
Autodesk® Vault Professional
Autodesk® Productstream Professional
Rodzina LT*Autodesk® AutoCAD® LT/ LT for Mac
Autodesk® Inventor LT
Autodesk® AutoCAD Inventor LT Suite
Autodesk® Revit LT
Autodesk® AutoCAD Revit LT Suite