Menu

Przedsiębiorstwo Budowlano Projektowe ERTECH

attachmentFilePrzedsiębiorstwo Budowlano Projektowe ERTECH powstało w 1991 roku. Firma nasza oferuje kompleksowe wykonawstwo robót budowlanych i projektowych w zakresie telekomunikacji i energetyki. Wykonujemy zadania od projektu, po realizację i inwentaryzację geodezyjną. Bogate zaplecze techniczne pozwala na samodzielną realizację każdego zadania. W związku z powyższym, niezbędne jest wykorzystanie fachowych programów, ułatwiających i podnoszących standard opracowań technicznych.

W roku 2004 nastąpiła zmiana dotychczasowego programu do obsługi rastra z CadRaster na Wiselmage 6.0 PRO, zakupionego w firmie APLIKOM 2001 z siedzibą w Łodzi. Zainteresowanie zakupem programu wzrosło, po zaproszeniu na prezentację. Program doskonale współpracuje z wersją AutoCad 2004 LT i 2006 LT.

Wykorzystywany jest głównie w celu kalibracji obrazów rastrowych, poprawy i edycji rastrów, korekcji obiektów wektorowych. Wiselmage jest bardzo dobrym edytorem dla edycji obrazów i wektorów. Praca z tym programem jest o wiele precyzyjniejsza i prostsza. Każdy obraz czarno-biały, czy kolorowy można dowolnie konwertować. Funkcja filtrowania czy wyrównywania obrazu bardzo pomaga w uzyskaniu oczekiwanego efektu.

Ze względu na łatwość w obsłudze, program w naszym przedsiębiorstwie cieszy się zainteresowaniem pracowników. Z przeprowadzonej wśród pracowników ankiety wynika, że każdy mając możliwość wyboru programu do edycji rastra, wybrałby właśnie Wiselmage 6.0 PRO.

Paweł Krygier
Przedsiębiorstwo Budowlano Projektowe ERTECH
Trzcianka
2006-11-16