Menu

Radan

radan

Radan jest kompletnym rozwiązaniem CAD/CAM ukierunkowanym na potrzeby przemysłu blaszanego.

Doskonale wiemy, że ten przemysł jest bardzo ważną gałęzią gospodarki przemysłowej oraz to, jak kosztownym towarem dla Naszych klientów jest blacha i dlatego proponujemy nasze oprogramowanie, dzięki któremu Państwa firma może w znaczny sposób zredukować zapasy materiałów, zmniejszyć odpadowość i zwiększyć ich wykorzystanie w procesie technologicznym. Takie połączenie pozwoli Państwu na szybki zwrot poniesionych kosztów inwestycji i rozwój możliwości produkcyjnych.

RADAN oferuje następujące rozwiązania:

 

RADAN Punching Image

RADAN Wykrawanie

Kompleksowy oraz zintegrowany produkt, który pozwala na projektowanie geometrii części, jej obróbkę, nakładanie na arkusz blachy, generowanie kodu NC oraz wysłanie go poprzez łącze DNC do dowolnej wykrawarki.

Czytaj dalej »

 

RADAN RadanProfiling Image

RADAN Wycinanie

Kompleksowy oraz zintegrowany produkt, który pozwala na projektowanie geometrii części, nakładanie na arkusz blachy, ściężki cięcia i jej kolejności, generowanie kodu NC oraz wysłanie poprzez łącze DNC do wycinarki laserowej, plazmowej, wodnej i płomieniowej łącznie z 5 osiami.

Czytaj dalej »

RADAN Combi

RADAN Wykrawanie i Wycinanie

Radcombi to idealne rozwiązanie dla klientów, którzy używają zarówno technologii wycinania jak i wykrawania. Pozwala na niezależną obsługe wycinarek oraz wykrawarek, bądź obydwu technologii jednocześnie.

Czytaj dalej »

RADAN Bending Image

RADAN Gięcie

Kompletne rozwiązanie do programowania „offline” dla giętarek, które wymagają sprawdzenia poprawności wykonania detalu giętego poprzez pęłną symulację procesu gięcia. Dodatkowo automatyczna kolejność gięć, dobór narzędzi oraz ustawienie zderzaków.

Czytaj dalej »

RADAN Design Image

RADAN Projektowanie

Rozwiązanie 2D oraz 3D do pełnego projektowania elementów blaszanych, które są w pełni integrowalne z rozwiązaniami Radan CAM.

Czytaj dalej »

RADAN RadImport

RADAN Tworzenie rozkrojów – zaawansowany nesting

RadImport to najnowsza technologia pozwalająca na zaawansowany nesting, czyli tworzenia rozkrojów (projektów nakładania) w Radan. Moduł ten wyraźnie przyspiesza proces importu projektów 2D i nakładania ich na arkusze blach.

Czytaj dalej »

RADAN eQuote Image

RADAN Zarządzanie produkcją

W dobie oszczędności materiałowych i jak najniższych kosztów pracy przedsiębiorcy szukają rozwiązań, które pozwalają na szybkie i jasne wycenienie danego zlecenia.

Czytaj dalej »

 

  Skontaktuj się z nami.

  Jesteśmy do Twojej dyspozycji. Określ poniżej, o czym chcesz porozmawiać, a my oddzwonimy albo odpiszemy.

  Interesuje mnie:
  Imię (nazwisko mile widziane)
  Telefon
  E-mail
  Firma (opcjonalna)
  W celu realizacji zgłoszenia prosimy o zaznaczenie poniższych zgód dotyczących działalności marketingowo/handlowej Arkance Systems Poland Sp z o.o. Jednocześnie informujemy o możliwości ich późniejszego wycofania


  Administratorem Twoich danych jest firma Arkance Systems Poland Sp. z o.o. Będziemy przetwarzać dane w celu wykonania umowy oraz w celach marketingowych. Podstawą przetwarzania danych jest obowiązek realizacji umowy, udzielone przez Ciebie zgody lub tzw. uzasadniony prawnie interes, który mamy w tym, aby promować swoją ofertę. Całość informacji w zakresie przetwarzania danych dostępna jest pod linkiem: RODO