Menu

Infrastruktura i budownictwo

Pragniemy serdecznie podziękować za przeprowadzenie profesjonalnego audytu i dopasowanie oprogramowania inżynierskiego do naszych potrzeb. Dzięki fachowcom z Aplikom wdrożyliśmy licencje czasowe aplikacji AutoCAD LT oraz AutoCAD Civil 3D, a także pakiety Autodesk Infrastructure Design Suite Premium.

Czytaj dalej

Wysoka jakość oprogramowania w połączeniu z profesjonalizmem, wiedzą oraz daleko idącym zaangażowaniem ze strony pracowników firmy APLIKOM (którym składam serdeczne podziękowania) – zarówno na etapie wyboru oprogramowania, jak również jego wdrożenia w naszej firmie – przyczyniły się do znacznego uproszczenia i przyspieszenia procesu projektowania.

Czytaj dalej

W ramach szkoleń firma Aplikom zapewniła niezbędne materiały, które w czytelny i jasny sposób pozwoliły na późniejsze utrwalenie zdobytej wiedzy.

Czytaj dalej

Wykonawca w sposób czynny współpracował z Zamawiającym oraz szybko i skutecznie reagował na zalecenia i sugestie dotyczące wykonywanych prac.

Czytaj dalej

Zaświadczamy, że wykonawca jest solidnym i rzetelnym partnerem posiadającym duże doświadczenie i wiedzę merytoryczną z obszaru rozwiązań GIS.

Czytaj dalej

Polecam firmę Aplikom Sp. z o.o. jako profesjonalnego partnera w realizacji projektów informatycznych z zakresu wdrażania oprogramowania inżynierskiego.

Czytaj dalej

Wdrożenie odbyło się szybko i sprawnie, a z samego rozwiązania jesteśmy bardzo zadowoleni, ponieważ ułatwiło i znacząco przyspieszyło ono procesy projektowania infrastruktury drogowej.

Czytaj dalej

Firma Aplikom brała udział w wykonaniu prac informatycznych na potrzeby realizacji wdrożenia Systemu Zarządzania Majątkiem w PERN „Przyjaźń” SA.

Czytaj dalej

Aplikom przeprowadził dla nas dedykowane konsultacje doradczo-szkoleniowe, dzięki którym mogliśmy podjąć świadomą decyzję o zakupie prezentowanego oprogramowania, które z powodzeniem używane jest w naszej firmie.

Czytaj dalej

Dedykowane, przygotowane pod nasze potrzeby i na naszych plikach projektowych, szkolenie pozwoliło jeszcze efektywniej wykorzystywać oprogramowanie Autodesk.

Czytaj dalej

Firma Aplikom przeprowadziła przygotowane szkolenie z tematów, które nie mieszczą się standardowym zakresie. Konsultacje techniczne były przeprowadzone bardzo rzeczowo.

Czytaj dalej

Oprogramowanie oraz profesjonalną obsługę mogę rekomendować wszystkim tym, którzy szukają bardzo dobrych systemów projektowych oraz miłych i kompetentnych partnerów w biznesie.

Czytaj dalej

Serdecznie dziękuję za niespotykane zaangażowanie i chęć pomocy. Gratuluję firmie Aplikom tak oddanych i profesjonalnych pracowników i życzę dalszych sukcesów.

Czytaj dalej

Aplikom zapewnia serwis i prowadzi szkolenia podnoszące umiejętności posługiwania się programem. (…) Doradztwo techniczne przed zakupem, ułatwiło nam wybór optymalnego narzędzia pracy.

Czytaj dalej

Wieloletnia współpraca zaowocowała dostarczeniem naszej firmie oprogramowania Autodesk, we wszystkich branżach w jakich działamy. Dzięki fachowej obsłudze pracowników Aplikom, możemy wydajnie pracować na zakupionym oprogramowaniu (…).

Czytaj dalej

Firma Aplikom jest godna polecenia ze względu na: wysoką jakość obsługi, terminowość i jakość dostawy, wysoki poziom wiedzy i umiejętności pracowników, solidność i rzetelność.

Czytaj dalej

Szkolenie w siedzibie firmy było krótkie, ale bardzo bogate w treści. Pan Robert wyjawił mi podstawowe zasady działania programu. Kupiłem również doskonałe („krok po kroku”), opracowane przez p. Roberta materiały szkoleniowe.

Czytaj dalej

Aplikom Sp. z o.o. od wielu lat jest moim dostawcą oprogramowania AutoCAD Revit Architecture Suite. Profesjonalna pomoc inżynierów aplikacji i zespołu handlowego gwarantują bardzo dobre warunki współpracy. Niniejszym udzielam referencji firmie Aplikom Sp. z o.o. z siedzibą w Łodzi.

Czytaj dalej

Jesteśmy bardzo zadowoleni z dostarczonych przez nich produktów oraz z przeprowadzonych dla nas szkoleń.

Czytaj dalej

Gwarantowana pomoc merytoryczna i kompleksowa oferta na oprogramowanie, sprzęt i szkolenia to największe atuty firmy.

Czytaj dalej

Load more