Menu

Przemysł

…zostaliśmy objęci pakietem wsparcia Platinum, który oferuje nam priorytetowy czas reakcji na zgłoszenie problemu, nielimitowaną ilość reakcji serwisowych poza „helpdesk”, oraz pomoc dedykowanego inżyniera.

Czytaj dalej

Jednocześnie firma Aplikom objęła nas pakietem wsparcia na poziomie Platinum, który daje szerokie spektrum pomocy technicznej oraz merytorycznej.
Wiedza i doświadczenie inżynierów z Aplikom pomaga nam lepiej wykorzystać możliwości używanych narzędzi w takich obszarach jak Sheetmetal czy parametryzacja.

Czytaj dalej

Zrealizowany kurs charakteryzował się należytą starannością i profesjonalizmem. Prowadzący zajęcia wykazał się bardzo dobrym przygotowaniem merytorycznym, popartym posiadanym doświadczeniem zawodowym.

Czytaj dalej

Firma Aplikom z siedzibą w Łodzi doradziła i dostarczyła narzędzia spełniające nasze oczekiwania oraz zapewniła pomoc w instalacji i uruchomieniu zakupionego oprogramowania.

Czytaj dalej

Aplikom zrealizował projekt kompleksowego wdrożenia, którego celem było podniesienie efektywności pracy naszych inżynierów-projektantów.

Czytaj dalej

Gdyby nie wiedza oraz doświadczenie specjalistów z firmy Aplikom, nie udałoby się nam, tak szybko i sprawnie przesiąść się na technologię CAD 3D.

Czytaj dalej

Polecamy firmę APLIKOM jako audytora programów Autodesk. Przeprowadzany u nas cyklicznie audyt umożliwia lepsze dopasowanie narzędzi CAD do wymagań poszczególnych stanowisk pracy.

Czytaj dalej

Aplikom zapewnił nam kompleksowe wdrożenie oprogramowania Inventor i (…) profesjonalne wsparcie techniczne.

Czytaj dalej

Możemy polecić Aplikom jako partnera godnego zaufania. (…) Mamy nadzieję, że współpraca będzie nadal się rozwijać ku obustronnej satysfakcji.

Czytaj dalej

Aplikom jako profesjonalny dostawca rozwiązań z dziedziny CAD zapewnia kompleksową ofertę na oprogramowanie, sprzęt i szkolenia, co pozwoliło nam wybrać najlepszą opcję.

Czytaj dalej

Firma rzetelnie wywiązuje się ze składanych zamówień i zapewnia profesjonalną pomoc techniczną.

Czytaj dalej

Fachowa pomoc w wyborze rozwiązania do wspomagania projektowania, oraz przygotowany kilkumiesięczny cykl dedykowanych szkoleń pozwolił na sprawne przejście do projektowania w 3D.

Czytaj dalej

Do firmy Aplikom zwróciliśmy się z prośbą o pomoc w rozwiązaniu pewnych problemów z będącym od dłuższego czasu w naszym posiadaniu wcześniejszym oprogramowaniem Autodesk. (…) Dzięki tej pomocy udało nam się utrzymać sprawność wcześniejszego oprogramowania.

Czytaj dalej

Specjaliści z Aplikomu zaprojektowali i wdrożyli (…) system CAD/CAM, bazujący na oprogramowaniu firmy Autodesk, który bardzo dobrze sprawdza się do dnia dzisiejszego i jest kluczowym elementem działu produkcyjnego naszej firmy.

Czytaj dalej

Postępowanie ofertowe, realizacja zamówienia przebiegała sprawnie i bez zastrzeżeń w związku z czym firma zasługuje na wysokie referencje.(…) Również współpraca po zakupie oprogramowania oraz udzielana pomoc techniczna w rozwiązywaniu problemów przyczynia się do efektywnego wykorzystania oprogramowania.

Czytaj dalej

Gorąco polecamy współpracę z Aplikomem, gdyż jest to zawsze gwarancją zadowolenia obu stron.

Czytaj dalej

Firma Aplikom (…) dostarczyła w ramach jednej dostawy oprogramowanie Autodesk Inventor (…) w liczbie 5220 licencji.

Czytaj dalej

Nasza owocna współpraca pozwala nam z czystym sumieniem polecić firmę Aplikom jako solidnego, uczciwego i stabilnego partnera w interesach.

Czytaj dalej

Od kilku lat firma STABAR współpracuje z APLIKOM w zakresie kompleksowej dostawy stanowisk projektowych do działu konstrukcyjnego.

Czytaj dalej

Usługi świadczone przez firmę Aplikom bardzo nam pomogły w sprawnym wdrożeniu programu Inventor.

Czytaj dalej

Load more