Menu

REJESTRACJA NA WEBINARIUM URBANO POLYGON – 22 LISTOPADA 2017, GODZINA 12.00

Imię i nazwisko
Telefon
Adres e-mail
W celu realizacji zgłoszenia prosimy o zaznaczenie poniższych zgód dotyczących działalności marketingowo/handlowej AArkance Systems Poland Sp z o.o. Jednocześnie informujemy o możliwości ich późniejszego wycofania


Administratorem Twoich danych jest firma Arkance Systems Poland Sp. z o.o. Będziemy przetwarzać dane w celu wykonania umowy oraz w celach marketingowych. Podstawą przetwarzania danych jest obowiązek realizacji umowy, udzielone przez Ciebie zgody lub tzw. uzasadniony prawnie interes, który mamy w tym, aby promować swoją ofertę. Całość informacji w zakresie przetwarzania danych dostępna jest pod linkiem: RODO

 

Jakie korzyści gwarantuje udział w webinarium Urbano Polygon?

1. Poznanie możliwości oprogramowania, które automatycznie tworzy ewidencję nieruchomości i poddaje ją edycji, a także pozwala na zamianę zwykłych polilinii CAD na poligony (wieloboki programu Urbano) oraz przeprowadzenie analizy (nałożenia, przecięcia, buforowej). Oprogramowanie generuje raport po zakończeniu projektu, w którym jest uwzględniony obszar działek objęty inwestycją oraz ewentualnym wykupem.

2. Zapoznanie się z narzędziem konwersji etykiet tekstowych CAD na atrybut działki, które umożliwia przypisanie dodatkowych informacji do obiektów.

3. Poznanie, z jakich funkcjonalności korzysta konkurencja, która płynnie pracuje na oprogramowaniu w wersji wieczystej.

 

Bądź z nami na webinarium (22 listopada o godzinie 12.00) i dołącz do grona pionierów projektowania!