Menu

WEBINARIUM PLATEIA – 31 SIERPNIA 2018, GODZINA 11.30

 

 

Zapraszamy do rejestracji na kolejne spotkanie z cyklu poświęconego programowi Plateia, tym razem tematem webinarium będzie Projekt Przejezdności.

 

Nieodłącznym elementem każdego projektu drogowego jest organizacja ruchu. W jej skład wchodzi m.in. analiza trajektorii ruchu. Teraz możesz ją wykonać jeszcze łatwiej dzięki modułowi CGS Labs Autopath.

Dzięki funkcji importu danych bezpośrednio z google maps już na etapie koncepcji możesz przedstawić szczegółową analizę przejezdności.

W najbliższym webinarium pokażemy Ci jak:

 

  1. Utworzyć NMT z danych Google Maps
  2. Jak wytyczyć trajektorię ruchu dzięki modułowi Autopath
  3. Jak wykonać detekcję kolizji
  4. Jak wygenerować niezbędne raporty

Zarezerwuj trzy kwadranse już

31 sierpnia (piątek) o godzinie 11:30

 

Więcej informacji o aplikacji Autopath dostępnych jest tutaj.

Uzyskaj dostęp do zapisu z webinarium

 

Imię i nazwisko
Nazwa firmy
Telefon
Adres e-mail
W celu realizacji zgłoszenia prosimy o zaznaczenie poniższych zgód dotyczących działalności marketingowo/handlowej Arkance Systems Poland Sp z o.o. Jednocześnie informujemy o możliwości ich późniejszego wycofania


Administratorem Twoich danych jest firma Arkance Systems Poland Sp. z o.o. Będziemy przetwarzać dane w celu wykonania umowy oraz w celach marketingowych. Podstawą przetwarzania danych jest obowiązek realizacji umowy, udzielone przez Ciebie zgody lub tzw. uzasadniony prawnie interes, który mamy w tym, aby promować swoją ofertę. Całość informacji w zakresie przetwarzania danych dostępna jest pod linkiem: RODO