Menu

Relacja z warsztatów CGS Plateia – 22-23.03.2018

W dniu 23 marca 2018 roku zakończyły się organizowane przez Aplikom 2-dniowe warsztaty dotyczące oprogramowania CGS Labs Plateia. Warsztaty zostały przeprowadzone w jednym z wyróżnionych hoteli w Łodzi – Novotel.

Na wydarzenie zaprosiliśmy jednego z naszych klientów – Pana Roberta Paciorka prowadzącego na co dzień biuro inżynierii drogowej TRIAKTRISA. Pan Paciorek podzielił się z uczestnikami swoim doświadczeniem i najlepszymi praktykami dotyczącymi pracy projektowej. Po trudach pierwszego dnia, organizatorzy wraz z trenerami i uczestnikami wybrali się do restauracji Farina Bianco. Włoski lokal jest punktem obowiązkowym na kulinarnej mapie Łodzi. Podczas kolacji goście mieli okazję spróbować takich specjałów: aromatyczny krem z pomidorów, polędwiczka wieprzowa sous-vide w sosie żubrówkowym czy waniliowy crème brûlée. Nie obyło się również bez klasycznej włoskiej pizzy.

Emocje po warsztatach już opadły! W Aplikom zdążyliśmy powrócić do codzienności, aczkolwiek chętnie powspominamy i zobaczymy ponownie, jak szkolili oraz bawili się uczestnicy. Zapraszamy do obejrzenia krótkiego materiału z warsztatów:

Pytania o kolejne edycje warsztatów CGS Plateia prosimy kierować poniżej:

KONTAKT

 

Jarosław Rystaw

Telefon: 42 288 16 24
E-mail: jaroslaw_rystaw@aplikom.com.pl

Centrala

Telefon: 42 288 16 20
E-mail: aplikom@aplikom.com.pl