Menu

Relacja z BIMDay 2019

bim day zaproszenie

 

15 października braliśmy udział w największym wydarzeniu tego roku dla branży architektoniczno – budowlanej BIM Day 2019 – Cyfrowa Budowa. Konferencja ta na stałe zapisała się w kalendarzu największych firm w branży, podczas której ich przedstawiciele dzielą się swoją wiedzą i doświadczeniem.

Z wielką przyjemnością po raz kolejny uczestniczyliśmy w tym wydarzeniu. Na naszym stoisku można było poznać innowacyjne rozwiązania dla infrastruktury oraz branży architektonicznej, a nasi eksperci poprowadzili następujące prelekcje tematyczne:

 

Dyrektor ds. rozwoju w Arkance Systems Poland Marek Majewski wspólnie z Tomasem Lendvorskym z Autodesku opowiedzieli o Zintegrowanym procesie BIM w projektowaniu i realizacji infrastruktury.

Michał Doboszyński, Arkance Systems Poland, wygłosił prezentację Dynamo w środowisku Civil 3D® i Revit® – wartość dziś i perspektywa na przyszłość.

Marek Majewski, Arkance Systems Poland, Precyzyjny model BIM w infrastrukturze / Platforma BIM 360® w projektach infrastrukturalnych® do wariantowania PZT.

 

Cieszymy się również, że firmy z którymi współpracujemy od lat aktywnie włączyły się w udział w konferencji i podzieliły się swoimi doświadczeniami:

 

Mariusz Stepniewski z Miejskiej Pracowni Urbanistycznej w Łodzi przedstawił case study Obrazowanie i modelowanie procesów rewitalizacji jako idea dobrze zarządzanego miasta.

Joanna Karczewska z firmy Somex opowiedziała o BARIERACH KORZYŚCI – BIM jako narzędzie projektanta vs BIM jako system

 

Serdecznie dziękujemy za świetnie zorganizowany event i już nie możemy się doczekać kolejnego BIMDay 🙂