Menu

Seminaria Revit – podsumowanie

Podsumowanie seminariów poświęconych nowemu rozwiązaniu dla architektów – Autodesk Revit.
Kilka tygodni temu zachęcaliśmy Państwa do przybycia na cykl seminariów w Łodzi, Wrocławiu i Krakowie, poświęconych najnowszej technologii projektowania architektonicznego Autodesk Revit.
Pomimo pewnego sceptycyzmu wielu architektów, seminaria spotkały się z wysokim uznaniem. Sam Revit bardzo spodobał się projektantom. Podczas pokazów na żywym projekcie pokazaliśmy jak nowoczesna technologia zastosowana w programie zdecydowanie skraca czas realizacji projektów i zwiększa wydajność pracy.

Przedstawiliśmy jak „w locie” tworzone są rzuty, przekroje, wizualizacje 4D, skomplikowana dokumentacja techniczna, która wreszcie przestanie nastręczać problemów oraz wiele innych ciekawych rozwiązań.

W pokazach uczestniczyło łącznie kilkadziesiąt osób, wśród których część jest już zainteresowana wdrożeniem Revit w swoich pracowniach.

Rozmawialiśmy także o rozwoju Revita w kierunku branż: instalatorskiej i konstrukcyjnej. Lada dzień pojawi się na rynku nowa wersja Revit 7, którą użytkownicy Revita 6.1 otrzymają bezpłatnie.