Menu

Seminarium w Bydgoszczy – dziękujemy za tak liczne przybycie!

W dniu 27 czerwca 2007, w Hotelu Maraton w Bydgoszczy, odbyło się seminarium firmy Aplikom poświęcone technikom wspomagania projektowania z zastosowaniem oprogramowania Autodesk dla branży mechanicznej. 
Hasło spotkania – „Cyfrowy prototyp 2008” – w pełni odzwierciedlało tematy podjęte na seminarium. Prezentacje przedstawione na spotkaniu pokazywały konstruktorom i projektantom dlaczego warto budować cyfrowe prototypy wyrobów i analizować je w pamięci komputera zanim zostaną skierowane do produkcji.
Pokazywaliśmy interesujące i mniej znane możliwości oprogramowania Autodesk Inventor Professional, AutoCAD Mechanical, AutoCAD Electrical oraz dodatkowo WiseImage. Na naszym spotkaniu można było także zobaczyć w akcji specjalistyczny sprzęt wykorzystywany w projektowaniu i skonsultować się z ekspertami oprogramowania CAD.
Seminarium odbyło się przy pełnej sali i oceniamy je jako bardzo owocne. Było wiele merytorycznych rozmów, a uczestnicy uzyskali dużą dawkę wiedzy, która będzie podstawą do zastosowania prototypów cyfrowych w ich pracy.

Na naszym seminarium można było:

  1. Uzyskać poradę eksperta, który odpowie na prawie wszystkie pytania dotyczące oprogramowania CAD firmy Autodesk.
  2. Obejrzeć w działaniu stacje robocze HP dedykowane do oprogramowania CAD.
  3. Sprawdzić samodzielnie komfort pracy z manipulatorami firmy 3DConnexion.
  4. Zobaczyć, jakiej jakości wydruk 3D i 2D możemy uzyskać z najnowszego plotera atramentowego firmy CANON.
  5. Zapoznać się z najnowszą technologią skanowania przetwarzania papierowej dokumentacji projektowej.
  6. Zakupić podręczniki „Zbiór ćwiczeń. Autodesk Inventor 11”, w promocyjnej cenie.
  7. Otrzymać wersje testowe prezentowanego oprogramowania
Dziękujemy serdecznie wszystkim uczestnikom spotkania za przybycie na nasze seminarium. Już przygotowujemy się do kolejnych seminariów i warsztatów, które odbędą w wielu miastach Polski, po okresie urlopowym.