Szkolenia

0,00

Sprawdź kursy na poziomie bazowym i zaawansowanym prowadzane przez wieloletnich praktyków Arkance Systems.

Product price
Additional options total:
Order total:
Kategoria:

Opis

Centrum szkoleniowe Arkance Systems oferuje kursy stacjonarne i online. Szkolenia prowadzone są przez wieloletnich branżowych praktyków na dwóch podstawowych stopniach – bazowym oraz zaawansowanym. Każdy kurs opiera się na podstawie teoretycznej oraz ćwiczeniach praktycznych z rosnącym poziom trudności. Nasi specjaliści, pracując na co dzień na danym oprogramowaniu, przekazują wiedzę, jak w pełni wykorzystać możliwości programu, automatyzować powtarzalne czynności, rozwinąć kreatywność koncepcji i pracować efektywniej na co dzień.

Dodatkowo centrum szkoleniowe Arkance Systems przygotowuje szkolenia dedykowane z uwzględnieniem wymagań oraz specyfiki działania danej firmy.

O szkoleniach

W centrum szkoleniowym oferujemy 3 rodzaje kursów:  

  1. Szkolenia stacjonarne: w grupach ogólnych lub wyłącznie z zespołem jednego przedsiębiorstwa. Szkolenia są prowadzone w siedzibie Arkance Systems lub w siedzibie firmy w ciągu jednego lub kilku dni w zależności od rodzaju szkolenia. Uczestnicy otrzymują autorskie materiały przygotowane przez naszych specjalistów.
  2. Szkolenia online: grupowe szkolenia online odbywają się na odległość. Uczestnicy kursu ze swojej stacji roboczej przejmują zdalne sterowanie stacją roboczą Arkance Systems wyposażoną w najnowsze wersje oprogramowania i śledzą szkolenie w domu lub w biurze, bez konieczności martwienia się o wymagania sprzętowe. Szkolenie online może być skierowane zorganizowane dla grup ogólnych bądź zespołu jednej firmy.
  3. Szkolenia dedykowane i konsultacje techniczne: kurs w pełni dostosowany do potrzeb i specyfiki danego przedsiębiorstwa, opracowany na podstawie przedstawionych wymagań. Może być zorganizowany w siedzibie Arkance Systems lub szkolonej firmy. Nasi specjaliści są również dostępni do wspólnych konsultacji technicznych w przypadku bieżących problemów z projektem.

Więcej informacji o naszych szkoleniach i zbliżających się terminach znajduje się tutaj.

Odkryj szkolenia Arkance Systems

 

Opinie

Na razie nie ma opinii o produkcie.

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Opublikuj komentarz