Menu

Student’s aCADemia – warsztaty dla studentów!

27 marca w Zgierzu odbyła się STUDENT’s aCADemia – wspólna inicjatywa Przedsiębiorstwa Budem Projekt ze Zgierza, Autodesk Polska i Aplikom Sp. z o.o. , której patronuje Wydział Budownictwa, Architektury i Inżynierii Środowiska Politechniki Łódzkiej.

 

 

studentsacademiaSpotkanie składało się z prezentacji oprogramowania Autodesk Revit Architecture oraz zajęć warsztatowych, na których można było samodzielnie wykonać projekt architektoniczny. Bezpłatne zajęcia trwały łącznie 6 godzin. Wszyscy studenci, którzy wzięli udział w zajęciach będą mogli odbyć praktyki w przedsiębiorstwie Budem Projekt ze Zgierza, a najlepsi będą mieli szansę na zatrudnienie.„Student’s aCADemia to nasza najnowsza, wiosenna inicjatywa prezentacji narzędzi projektowych dla studentów” – mówi Agnieszka Marciniak prezes Aplikom Sp. z o.o. – Sukces „internetowej Aplikom aCADemii’ utwierdził nas w przekonaniu, że środowisko projektantów i inżynierów chętnie korzysta z praktycznej wiedzy naszych specjalistów. Głównym atutem jest możliwość uzyskania szybkiej odpowiedzi na nurtujące pytania. Sądzimy, że dla studentów taka możliwość bezpośredniego kontaktu z praktykami, a jednocześnie samodzielnego sprawdzenia narzędzi projektowych, jest trudna do przecenienia. Dodatkowo, wszystko to jest dla studentów bezpłatne.”

W ramach 6 godzinnego spotkania odbyły się pokazy i warsztaty Revit Architecture. Po wysłuchaniu prezentacji studenci mogli popracować na prezentowanym oprogramowaniu, pod okiem doświadczonego architekta. Spotkanie poprowadził specjalista z firmy Aplikom Sp. z o.o.- architekt Katarzyna Miśkiewicz. Uczestniczył w nim także przedstawiciel Autodesk Polska, polskiego oddziału producenta prezentowanego oprogramowania.

Organizatorzy

budemautodeskaplikomplbais
RYSZARD BUGNO
tel.: 0-42 714-01-64,
e-mail: budem@o2.pl

Patronat medialny

w-a_plronetplarchitekciplarchitektura