AGACAD jest twórcą technologii BIM dla przemysłu, dystrybutorem oprogramowania CAD i BIM oraz dostawcą usług konsultingowych i szkoleniowych dla profesjonalistów BIM. Firma z siedzibą na Litwie, została założona 30 lat temu, a od 2021 r. jest częścią Grupy Arkance.

AGACAD specjalizuje się w szczególności:

Zarządzaniem zawartością i klasyfikacją BIM, BIM dla prefabrykacji, Cyfrową inwentaryzacją aktywów, BIM dla zarządzania obiektami, z zaawansowanymi technologiami do projektowania, w tym: konstrukcji drewnianych (w tym CLT, SIPS i ciężkich szkieletów drewnianych); konstrukcji metalowych (w tym wentylowanych fasad i ścian osłonowych oraz paneli); prefabrykatów betonowych, wieszaków i podpór, otworów MEP i tryskaczy, a także do zarządzania danymi BIM.

Wyświetlanie 1–16 z 22 wyników

Be.Smart SMS Start

Be.Smart Site Management to kompleksowa platforma do wymiany danych i monitorowania placu budowy, która integruje kluczowe informacje projektowe w jednym modelu. Dzięki temu osiąga się wyższą transparentność oraz minimalizuje zakłócenia pracy na placu budowy, co pozwala skuteczniej zapobiegać potencjalnym opóźnieniom czy nieoczekiwanym kosztom.

Główne zalety Be.Smart SMS:

 • Poprawa komunikacji i współpracy między uczestnikami projektu
 • Bieżąca aktualizacja modelu zapewniająca lepszą kontrolę nad projektem
 • Lepsze zrozumienie projektów dzięki łatwej i intuicyjnej wizualizacji
 • Monitorowanie miejsca budowy z użyciem metod jakościowych i ilościowych
 • Wczesne wykrywanie nieprawidłowości w celu podejmowania szybkich decyzji

BIM bez stresu w Autodesk Revit – moc dodatków od Arkance Systems

Poznaj najlepsze rozwiązania dla projektantów BIM, którzy chcą usprawnić swoją pracę i zwiększyć efektywność projektowania w Autodesk Revit

Jeżeli jesteś projektantem lub specjalistą z dziedziny BIM, z pewnością zdajesz sobie sprawę, że proces projektowy może być skomplikowany i wymagać wiele czasu i wysiłku. Jeżeli chcesz usprawnić swoją pracę i zwiększyć efektywność projektowania obejrzyj powtórkę naszego webinarium.

Curtain Walls & Panels

0.00

Oprogramowanie BIM do projektowania ścian osłonowych i paneli w modelach Revit

Program Curtain Walls & Panels umożliwia szybkie i łatwe kadrowanie architektonicznych ścian osłonowych lub paneli osłonowych w programie Revit® z pełną aktualizacją projektu w czasie rzeczywistym. Zapewnia to uzyskanie dokładnych zestawień materiałów i rysunków konstrukcyjnych oraz dokładny montaż na miejscu budowy dzięki funkcjom BIM-to-Field.

MEP Hangers

0.00

MEP — rozmieszczenie wieszaków i konstrukcji wsporczych w Revit®: Oprogramowanie BIM do szybkiego i precyzyjnego projektowania

MEP Hangers (dawniej Smart Hangers) umożliwia automatyczne wstawianie na dowolnej ilości wieszaków i konstrukcji wsporczych w modelu Revit® dla kanałów, rur, korytek kablowych i przewodów. Dzięki funkcjom BIM-to-Field uzyskuje się dokładne zestawienia materiałów i rysunki warsztatowe i montaże, ułatwiające pracę na miejscu.

Metal Framing

0.00

Oprogramowanie Metal Framing dla lepszego projektowania, detalowania, szacowania, koordynowania i automatyzacji lekkich konstrukcji stalowych w Revit

Doświadczeni użytkownicy Revita nazywają AGACAD Metal Framing Suite najbardziej wydajnym i elastycznym oprogramowaniem BIM na rynku dla konstrukcji z jedno- lub wielowarstwowymi metalowymi ścianami, podłogami i dachami. Obejmuje to prefabrykowane panele, krokwie i kratownice oraz dedykowane rozwiązania dla szczegółowych projektów ścian osłonowych lub wentylowanych fasad.

Revit: Szybkie generowanie i kontrola dokumentacji projektowej

Pracujesz w programie Autodesk Revit i poświęcasz bardzo dużo czasu na umieszczanie wymiarów i łańcuchów wymiarowych na widokach 2D, a ponadto obawiasz się, że coś przeoczysz? Sortowanie, numerowanie i zmiana numeracji elementów wymaga wiele ręcznej pracy i precyzji (zwłaszcza gdy numer lub pozycja pewnych elementów się zmienia i musisz powtórzyć proces numeracji od początku)? Pojawiają się błędy ze względu na brak możliwości zsynchronizowania danych z arkuszy kalkulacyjnych z projektami Revit?

Smart Assemblies

0.00

Automatyczne generowanie rysunków warsztatowych w Revit z odpowiednimi widokami i wymiarami

Dla metalu, drewna, betonu prefabrykowanego i innych projektów konstrukcyjnych.

Funkcja Smart Assemblies przyspiesza tworzenie dokumentacji zespołu (Assembly) w programie Revit. Wtyczka tworzy widoki, wymiary oparte na regułach i arkusze montażowe wymagane dla kombinacji elementów konstrukcyjnych i architektonicznych. Smart Assemblies pokonuje ograniczenia funkcjonalności programu Revit, dzięki czemu producenci i pracownicy na miejscu mogą łatwo generować rysunki warsztatowe.

Smart Connections

0.00

Hostowane wstawianie rodziny detali w Revit® | Narzędzie do automatyzacji modelowania BIM LOD 400

Rozwiązanie Smart Connections umożliwia natychmiastowe dodanie dowolnej liczby inteligentnych detali specyficznych dla powierzchni, które dostosowują się do zmian w elementach głównych w modelach BIM. W prosty sposób można skonfigurować reguły wstawiania lub dostosowywania detali na podstawie punktu ciężkości, głębokości, sąsiednich elementów i innych. Oszczędza to wiele godzin na projekt, szczególnie dla inżynierów budowlanych.

T4R – Dynamic Legend

0.00

Inteligentne tworzenie legend i łatwa aktualizacja

Funkcja Dynamic Legend tworzy w programie Revit® inteligentne legendy, które można aktualizować jednym kliknięciem. Ponadto dzieli specyfikacje na strony, umożliwia wyświetlanie wielu widoków dowolnego elementu (w tym rzeczywistych obrazów) i działa z połączonymi projektami.

 • Łatwo twórz legendy dla dowolnej kategorii rodziny Revit
 • Szybko grupuj i sortuj elementy w legendach
 • Aktualizuj wszystkie legendy za pomocą jednego kliknięcia

T4R – Excel2R

0.00

Narzędzie do importowania arkuszy z programu Excel® do programu Revit®, z możliwością łatwej aktualizacji

Excel2R importuje arkusze kalkulacyjne programu Microsoft® Excel®, w tym ustawienia stylów, do projektów Autodesk® Revit®.

 • Oszczędność czasu i wydajności po połączeniu informacji z programu MS Excel z projektem Revit.
 • Łatwe w użyciu, bezproblemowe tworzenie tabel
 • Zawsze aktualne najnowsze dane w projekcie Revit.

T4R – Quick Dimensions

0.00

Akcelerator wymiarowania projektów BIM

Quick Dimensions pozwala na automatyczne dodawanie wymiarów do wybranych elementów (także na elewacjach i przekrojach), tworzenie wielu łańcuchów wymiarowych za jednym razem oraz łączenie pojedynczych wymiarów w łańcuchy.

 • Automatycznie dodawaj wymiary do wybranych elementów architektonicznych, konstrukcyjnych lub mechanicznych.
 • Tworzenie wielu łańcuchów wymiarowych za jednym kliknięciem.
 • Dołączanie istniejących oddzielnych wymiarów do łańcucha wymiarów.

T4R – Smart Sheets

0.00

Narzędzie do zarządzania wieloma arkuszami, z funkcją kontroli widoku

Dodatek Smart Sheets umożliwia tworzenie i zarządzanie dużą liczbą arkuszy w programie Revit® na podstawie szablonów i wyników sortowania.

 • Szybkie tworzenie skomplikowanych dokumentów
 • Optymalizacja procedur roboczych
 • Łatwość użycia
 • Redukcja błędów
 • Redukcja pracy administracyjnej nad arkuszami

T4R – Smart Walls

0.00

Zestaw narzędzi do zarządzania ścianami i połączeniami

Smart Walls to zaawansowany dodatek do zarządzania ścianami w programie Autodesk® Revit®, umożliwiający szybki demontaż warstw na różne typy ścian, pełną kontrolę połączeń i odległości między nimi, dzielenie ścian na osobne panele z predefiniowanymi ustawieniami, wstawianie punktów grawitacyjnych oraz zarządzanie informacjami za pomocą funkcji eksportu do Excela.

 • Duża szybkość modelowania
 • Zapobieganie błędom i łatwy proces kontroli
 • Zwiększona produktywność i oszczędność kosztów

T4R – Sort Mark

0.00

Elastyczna zmiana numeracji elementów i siatki

Sort Mark przenumerowuje elementy programu Revit® dokładnie tak, jak chcesz. Oprócz wykrywania i przenumerowywania siatek można określić zmianę kierunku i orientacji opisu, dodać je jako właściwości, ponownie obliczyć współrzędne współdzielone i wiele więcej.

 • Oszczędność czasu
 • Szybkość pracy
 • Optymalizacja procedur pracy
 • Łatwy w użyciu
 • Zapisane ustawienia dla przyszłych projektów