Marka Holixa symbolizuje holistyczne podejście, które realizujemy, aby sprostać wyzwaniom, z którymi spotykają się firmy działające w naszych branżach.
Pod marką produktową Holixa, Arkance rozwija innowacyjne aplikacje dla budownictwa, infrastruktury i przemysłu.

Nasze zespoły programistów projektują aplikacje mające na celu dostosowanie, ulepszenie lub wzbogacenie rozwiązań, które oferujemy naszym klientom, by poprawić ich skuteczność i wyniki.

Wyświetlanie wszystkich wyników: 6

BIM bez stresu w Autodesk Revit – moc dodatków od Arkance Systems

Poznaj najlepsze rozwiązania dla projektantów BIM, którzy chcą usprawnić swoją pracę i zwiększyć efektywność projektowania w Autodesk Revit

Jeżeli jesteś projektantem lub specjalistą z dziedziny BIM, z pewnością zdajesz sobie sprawę, że proces projektowy może być skomplikowany i wymagać wiele czasu i wysiłku. Jeżeli chcesz usprawnić swoją pracę i zwiększyć efektywność projektowania obejrzyj powtórkę naszego webinarium.

Holixa SMS Start

Holixa Site Management to kompleksowa platforma do wymiany danych i monitorowania placu budowy, która integruje kluczowe informacje projektowe w jednym modelu. Dzięki temu osiąga się wyższą transparentność oraz minimalizuje zakłócenia pracy na placu budowy, co pozwala skuteczniej zapobiegać potencjalnym opóźnieniom czy nieoczekiwanym kosztom.

Główne zalety Holixa SMS:

  • Poprawa komunikacji i współpracy między uczestnikami projektu
  • Bieżąca aktualizacja modelu zapewniająca lepszą kontrolę nad projektem
  • Lepsze zrozumienie projektów dzięki łatwej i intuicyjnej wizualizacji
  • Monitorowanie miejsca budowy z użyciem metod jakościowych i ilościowych
  • Wczesne wykrywanie nieprawidłowości w celu podejmowania szybkich decyzji

Holixa T4I

0.00

Holixa Tools4Inventor (T4I) to dodatek do Autodesk Inventor, który zwiększa wydajność pracy poprzez automatyzację i uproszczenie rutynowych zadań w każdej fazie procesu projektowania, od pierwszego szkicu do publikacji gotowej dokumentacji.

  • Lepsza współpraca dzięki wykorzystaniu poprawnych danych
  • Zwiększenie produktywności i wydajności
  • Narzędzia, które oszczędzają prawie 80% Twojego czasu
  • Łatwe w użyciu narzędzia w znanym środowisku programu Inventor
  • Pełne wsparcie techniczne w razie potrzeby

Pobierz Holixa T4I za darmo teraz, odkryj korzyści. Wypróbuj naszą wersję próbną przez 30 dni. Kliknij tutaj, aby poprosić o wersję demo Holixa T4I.

Holixa T4R

0.00

Uzyskaj dostęp do wszystkich aplikacji zwiększających produktywność w programie Autodesk Revit

Holixa T4R ułatwia pracę zgodną z metodyką BIM i rozszerza możliwości programu Autodesk Revit. Ta kolekcja dodatków zawiera szybką dokumentację i inteligentne rozszerzenia do modelowania dla wszystkich użytkowników programu Revit.

Niezależnie od tego, czy jesteś architektem, inżynierem budowlanym, projektantem, czy inżynierem MEP, pakiet Holixa T4R (Tools for Revit) to przepustka do narzędzi, które przyspieszą Twoją pracę w programie Revit. Wtyczki te, stworzone przez ekspertów Revit, pomagają dostosować program do specyficznych potrzeb projektowych i zwiększyć wydajność projektowania.

Skuteczny sposób przekazywania danych produktu na produkcję

Autodesk Vault i Holixa Publisher4VLT – niezawodny duet
Chcesz usprawnić proces przekazywania danych produktu na produkcję w swojej firmie? Chcesz uniknąć kosztownych błędów produkcyjnych, zaoszczędzić czas i zwiększyć efektywność inżynierów i projektantów? Mamy coś specjalnie dla Ciebie!