Menu

Subskrypcja rozwiązań Autodesk

Subskrypcja to elastyczny wybór zapewniający pełną swobodę

Subskrypcja oprogramowania Autodesk pomaga sprostać różnym wyzwaniom biznesowym i budżetowym, takim jak wykonanie określonych projektów lub zatrudnienie tymczasowych pracowników. Subskrypcja zapewnia dostęp do najnowszych, pełnych wersji oprogramowania Autodesk, udoskonaleń produktów, wybranych usług w chmurze Autodesk oraz pomocy technicznej przez określony czas z możliwością odnowienia subskrypcji.

Subskrypcja jest dostępna w 2 opcjach.

Subskrypcja z dostępem dla jednego użytkownikaSubskrypcja z dostępem dla wielu użytkowników
Licencje są przypisane do jednego użytkownika i nie mogą być udostępniane innym.
Licencje mogą być udostępniane na serwerze sieciowym
Ta opcja zalecana jest dla indywidualnych użytkowników.Ta opcja zalecana jest dla zespołów.
Licencja NIE może być udostępniana.Licencja może być udostępniana.
Ta opcja jest dostępna do następujących produktów:

 • Indywidualne produkty firmy Autodesk
 • Usługi w chmurze
 • Pakiety Autodesk Design i Creation Suite
Ta opcja jest dostępna do następujących produktów:

 • Indywidualne produkty firmy Autodesk
Ta opcja wymaga połączenia z Internetem co najmniej raz na 30 dni w celu weryfikacji licencji.Ta opcja NIE wymaga połączenia z Internetem co najmniej raz na 30 dni w celu weryfikacji licencji.
Dostępne terminy ważności subskrypcji:

 • Miesięczna
 • Kwartalna
 • Roczna
 • Wieloletnia (2 lub 3 lata)
Dostępne terminy ważności subskrypcji:

 • Roczna
 • Wieloletnia (2 lub 3 lata)

Korzyści z subskrypcji

 • niższa cena początkowa;
 • możliwość wnoszenia opłat wtedy, gdy rzeczywiście korzysta się z produktów;
 • dostęp do najnowszego oprogramowania i udoskonaleń;
 • możliwość zainstalowania i używania oprogramowania na wielu urządzeniach;
 • prawa do korzystania z wcześniejszych wersji;
 • uprawnienia do użytkowania na całym świecie podczas podróży;
 • uprawnienia do użytku domowego;
 • pomoc techniczną;
 • dostęp do wybranych usług w chmurze.

subskrypcja2016

Niższy koszt początkowy.

Posiadacze subskrypcji mogą korzystać z oprogramowania i pakietów Autodesk przez określony czas tj. przez miesiąc, kwartał, rok, wiele lat (2 i 3 lata), a następnie odnowić (przedłużyć) subskrypcję. Zapewnia to swobodę kontrolowania kosztów, bez konieczności zapłaty za licencję z góry czy podejmowania długoterminowych zobowiązań. Dzięki temu zarządzanie budżetem jest łatwiejsze.

Subskrypcja upraszcza zarządzanie produktami i wdrażanie oraz ułatwia wprowadzanie nowych narzędzi i technologii do procesów przetwarzania przy niższych kosztach początkowych i możliwości płacenia na bieżąco.

Płacisz tylko wtedy, kiedy korzystasz.

Czy projekt jest okresowy, czy stały, koszty oprogramowania mogą być przewidywalne i utrzymywane na odpowiednim poziomie. Można płacić tylko za niezbędny dostęp, bez początkowej inwestycji czy długoterminowego zobowiązania. Niskie koszty początkowe umożliwiają kontrolowanie kosztów bez konieczności zapłaty za licencję z góry i podejmowania długoterminowych zobowiązań.

 • Dostęp miesięczny – dostęp do oprogramowania przez 1 miesiąc zapewnia najniższe początkowe koszty inwestycji. Jest najlepszy w przypadku pracowników tymczasowych i krótkoterminowych projektów.
 • Dostęp kwartalny – 3 miesiące dostępu z możliwością odnowienia. Opcja doskonała dla bardzo małych firm, firm rozpoczynających działalność i freelancerów, odpowiednia w przypadku krótszych zobowiązań.
 • Dostęp roczny, 2-letni lub 3-letni – najlepsza opcja dostępu w przypadku dłuższych projektów.

Zawsze aktualne oprogramowanie.

Bądź na bieżąco i utrzymuj przewagę nad konkurencją dzięki najnowszej technologii firmy Autodesk. Dzięki subskrypcji wiesz, że korzystasz z najnowszych wersji oprogramowania i pomocy technicznej na właściwym poziomie.

Subskrypcja jest przypisana do użytkownika, a nie do urządzenia.

Subskrypcja zapewnia większą elastyczność, ponieważ użytkownik może zainstalować oprogramowanie na wielu urządzeniach, a uprawnienia są przypisane do niego, a nie do konkretnego komputera, co ułatwia korzystanie z oprogramowania i aktualizacji.

Elastyczne licencjonowanie.

Elastyczne warunki licencyjne zapewniają dostęp do potrzebnych narzędzi w odpowiednim czasie.

 • Prawa do korzystania z wcześniejszych wersji oprogramowania.
  Klienci, którzy mają aktywną subskrypcję, mogą mieć dostęp do licencji na wcześniejsze wersje odpowiedniego oprogramowania Autodesk. Subskrypcja pozwala na zainstalowanie i dostęp do ściśle określonych, poprzednich wersji produktów Autodesk (lista dostępnych wersji).
 • Prawo do użytkowania licencji poza granicami kraju.
  W ramach subskrypcji w Polsce masz prawo do użytkowania na całym świecie, globalnie, co pozwala na wykorzystanie (pod pewnymi warunkami) produktów i usług podczas podróży poza granicami kraju, w którym subskrypcja została nabyta.
 • Możliwość korzystania w domu.
  Subskrypcja daje firmom większą elastyczność pozwalając pracownikom tych firm korzystać z oprogramowania Autodesk również w domu. Możliwa jest dowiem dodatkowa instalacja licencji na domowym komputerze pracownika, oprócz instalacji na komputerze biurowym.

Rozszerzona pomoc techniczna

Twoja firma działa lepiej, gdy masz do dyspozycji właściwe usługi pomocy do oprogramowania. Ogranicz przestoje i szybciej wracaj do pracy dzięki odpowiednim narzędziom wsparcia, dokumentacji technicznej i samouczkom. Możesz też skontaktować się ze specjalistami Autodesk, aby uzyskać pomoc dotyczącą instalacji i konfiguracji. Właśnie dlatego w ramach subskrypcji można wybrać taki poziom pomocy technicznej, jaki jest potrzebny – od samouczków po fora społeczności i usługi dedykowanych specjalistów wsparcia technicznego. Subskrypcja obejmuje wszystkie elementy podstawowej pomocy technicznej. Jeśli wymagany jest szerszy zakres pomocy, należy wybrać plan zaawansowanej pomocy technicznej lub priorytetowej pomocy technicznej dla korporacji.

Usługi w chmurze

Pracuj mądrzej bez obciążania komputera. Uzyskaj dostęp do dodatkowych usług w chmurze, które obejmują funkcje szybszego projektowania, renderowania i wizualizacji dzięki praktycznie nieograniczonej mocy obliczeniowej chmury, a także narzędzia do współpracy i bezpieczne przechowywanie. Usługi w chmurze Autodesk 360 pomagają zwiększyć mobilność, usprawnić współpracę i zoptymalizować projekty. Więcej informacji na stronie autodesk.pl/360-cloud

Chcielibyście Państwo porozmawiać z nami o subskrypcji?

Zapraszamy do kontaktu telefonicznego 42 288 16 00 lub poprzez formularz, na który odpowiemy telefonicznie lub emailowo:

  Wystarczy wysłać formularz, a my skontaktujemy się z Tobą.

  Imię (nazwisko mile widziane):
  Telefon:
  Adres e-mail:
  Nazwa firmy (opcjonalna):
  Wpisz pytanie/uwagi:

  W celu realizacji zgłoszenia prosimy o zaznaczenie poniższych zgód dotyczących działalności marketingowo/handlowej Arkance Systems Poland Sp z o.o. Jednocześnie informujemy o możliwości ich późniejszego wycofania


  Administratorem Twoich danych jest firma Arkance Systems Poland Sp. z o.o. Będziemy przetwarzać dane w celu wykonania umowy oraz w celach marketingowych. Podstawą przetwarzania danych jest obowiązek realizacji umowy, udzielone przez Ciebie zgody lub tzw. uzasadniony prawnie interes, który mamy w tym, aby promować swoją ofertę. Całość informacji w zakresie przetwarzania danych dostępna jest pod linkiem: RODO