Menu

Szkoleniowiec z CADExperta liderem wśród trenerów w zakresie CAD.

Ekspert z firmy CADExpert, szkoleniowego partnera APLIKOM Sp. z o.o. zdobył pierwsze miejsce w Polsce i trzecie w regionie EMEA (Europe, the Middle East and Africa) w rankingu najlepszych szkoleniowców w zakresie oprogramowania inżynierskiego prowadzonego przez Autodesk.

cadexpertCADExpert zajął natomiast drugie miejsce w Polsce i trzecie w strefie EMEA w rankingu firm prowadzących specjalistyczne szkolenia w zakresie CAD dla inżynierów.W ubiegłym roku CADExpert przeszkolił 900 osób, wydając im, honorowane na całym świecie certyfikaty. Jest to ponad dwukrotny wzrost liczby wyszkolonych osób w stosunku do 2006 roku.„Bardzo cieszy nas ogromny sukces trenerów i CADExperta – mówi Agnieszka Marciniak prezes zarządu Aplikom Sp. z o.o. – CADExpert to wieloletni partner szkoleniowy Aplikomu, prowadzący świetnie zorganizowane Centrum Szkoleniowe Autodesk, realizujące szkolenia na różnych poziomach zaawansowania – szczegółowe informacje można znaleźć na naszej www: Profesjonalne szkolenia CAD. Wzrost liczby szkoleń oznacza, że rośnie zapotrzebowanie na projektantów sprawnie posługujących się nowoczesnymi narzędziami do komputerowo wspomaganego projektowania.”

Równolegle do rankingu firm szkoleniowych publikowany jest przez Autodesk, indywidualny ranking ekspertów-szkoleniowców. Wykładowcy CADExperta zajmują na nim tradycyjnie wysokie miejsca. W rankingu za rok 2007 czołowi wykładowcy firmy CADExpert zajęli odpowiednio 1, 11 i 15 (na 66) miejsce na liście wykładowców polskich oraz 3, 35 i 46 (na 1507) na liście wykładowców ze strefy EMEA.