Menu

Autodesk Architecture, Engineering & Construction Collection to zestaw najważniejszych programów do projektowania architektury, infrastruktury oraz budownictwa, pomocnych w kreowaniu nowej rzeczywistości, w bardzo przystępnej cenie. Kolekcja nie tylko udostępnia szeroki wachlarz oprogramowania, ale pozwala subskrybentom decydować czy chcą korzystać ze wszystkich programów czy tylko z wybranych.

Czytaj dalej

Pakiety Autodesk Infrastructure Design Suites obejmują zarówno klasyczne rozwiązania oparte na AutoCAD, jak i kompleksowy zestaw narzędzi pomagający projektantom infrastruktury drogowej i sieciowej, urbanistom, inżynierom środowiska, analitykom i planistom realizować cały proces – od projektu poprzez wizualizację, symulację, dokumentację oraz budowę.

Czytaj dalej

Autodesk Civil 3D to idealny i kompletny program CAD do projektowania dróg, ulic, parkingów, infrastruktury podziemnej, melioracji, urbanistyki czy geodezji. Posiada przyjazny interfejs i zbiór szablonów i stylów obiektów zgodnych z polskimi standardami.

Czytaj dalej

Urbano to nowoczesne, elastyczne i dedykowane rozwiązanie do tworzenia projektów dedykowane projektantom zewnętrznych sieci wodociągowo-kanalizacyjnych.

Czytaj dalej

Planeo to nowoczesna, elastyczna, dedykowana aplikacja dla projektantów zewnętrznych sieci wodociągowo-kanalizacyjnych.

Czytaj dalej

CGS Civil 3D Tools rozszerza możliwości oprogramowania AutoCAD Civil 3D o dodatkowe funkcjonalności, które zwiększają użyteczność i wydajność pracy, a zarazem pomagają użytkownikom Civil projektować jeszcze efektywniej.

Czytaj dalej

CGS Civil 3D Pipe Extensions wspiera projektowanie sieci w zakresie obliczeń hydraulicznych i hydrologicznych, projektowania przyłączy, wykopów i makroniwelacji. Szeroki wachlarz możliwości tej aplikacji w połączeniu z jej integracją w środowisku AutoCAD Civil 3D sprawi, że będziesz projektował jeszcze szybciej i jeszcze łatwiej.

Czytaj dalej

Aplikom Toolbox Civil 3D to pakiet dodatkowych narzędzi i bibliotek obiektów usprawniający proces projektowania infrastruktury drogowej i sieciowej w systemie AutoCAD Civil 3D.

Czytaj dalej