Menu

Materiały szkoleniowe z serii „Mój pierwszy projekt” skierowane są głównie do użytkowników, którzy chcą poznać program przed zakupem lub chcą rozpocząć pracę z programem, dlatego zawarto w nich podstawowe, a zarazem najważniejsze ćwiczenia.

Czytaj dalej

Ponad 30 wykładów i prelekcji, warsztaty, prezentacje Partnerów, konsultacje indywidualne. Tak przebiegało XVI Forum Klientów BPSC, w którym uczestniczyliśmy jako Partner.

Czytaj dalej

Zapraszamy na prezentację nowości wprowadzonych w Autodesk Inventor 2017.

Webinarium poprowadzi Przemysław Sokołowski – autor bloga „Po prostu Inventor”.

Czytaj dalej

Miło nam poinformować, że na corocznym spotkaniu partnerów Autodesk, nasza firma została wyróżniona ZA AKTYWNE PROMOWANIE BIM W OBSZARZE INFRASTRUKTURY LINIOWEJ W POLSCE.

Czytaj dalej

Bezpłatne warsztaty online, dzięki którym dowiesz się jak oprogramowanie Autodesk wspiera projektowanie zgodnie z ideą BIM.

Czytaj dalej

Zapraszamy na bezpłatny cykl mini-szkoleń internetowych dedykowany zarówno dotychczasowym użytkownikom rozwiązań 2D, jak i posiadaczom oprogramowania AutoCAD.

Czytaj dalej

Autodesk ogłosił raport „BIM – polska perspektywa”. Celem badania było określenie poziomu znajomości i wykorzystania BIM w Polsce, efektów dla branży architektonicznej i budowlanej, a także szans, barier i perspektyw dalszego rozwoju.

Czytaj dalej

O BIMie mówią projektanci, firmy realizujące inwestycje infrastrukturalne, zarządcy obiektów, producenci oprogramowania. Natomiast my staramy się, aby było to bardziej zrozumiałe. Stąd temat konferencji: jak zrobić ten pierwszy krok. Zobacz jak było. Obejrzyj nagrania z konferencji.

Czytaj dalej

Materiały szkoleniowe z serii „Mój pierwszy projekt” skierowane są głównie do użytkowników, którzy chcą poznać program przed zakupem lub chcą rozpocząć pracę z programem, dlatego zawarto w nich podstawowe, a zarazem najważniejsze ćwiczenia.

Czytaj dalej

W dniach 9-11 września 2015 r. odbył się w Łodzi V Kongres Urbanistyki Polskiej, któremu towarzyszył III Kongres Miast Polskich oraz III Forum Miast Partnerskich. Motyw przewodni spotkania stanowiły zagadnienia ściśle związane z szeroko pojętą rewitalizacją miast oraz wyzwaniami, z jakimi muszą zmagać się jednostki urbanistyczne.

Czytaj dalej

W dniach 7-8 września br. Aplikom wziął udział w XVII Sympozjum Naukowo-Technicznego Energetyka Bełchatów 2015. W tegorocznej edycji wydarzenia wzięło udział ponad 700 ekspertów i specjalistów oraz 83 wystawców, reprezentujących firmy oraz instytucje związane z branżą energetyczną.

Czytaj dalej

W dniach 11-12 czerwca 2015 r. zorganizowalimy w hotelu Ossa konferencję, podczas której zaprezentowaliśmy uczestnikom m.in.: jak pełne wykorzystanie potencjału tkwiącego w oprogramowaniu inżynierskim wpływa na cały proces produkcyjny, jak skrócić proces ofertowania przy produkcji nieseryjnej, jak przygotować optymalną ofertę i zmniejszyć o 20% margines błędu, którym obarczone są oferty, jak obniżyć koszty produkcji i magazynowania.

Czytaj dalej

Co roku w okresie wakacyjnym firmy działające na łódzkim rynku – zarówno duże korporacje, jak i małe, rodzinne firmy – mogą wziąć udział w charytatywnym turnieju siatkówki i tym samym wesprzeć Fundację Słonie na balkonie.

Również i my, Aplikom Team, z przyjemnością wzięliśmy udział w tegorocznym, już IV Turnieju Przedsiębiorców, aby poprzez sportową rywalizację pomóc dzieciom i podopiecznym fundacji.

Czytaj dalej

W imieniu firmy Autodesk zapraszamy Państwa do wzięcia udziału w cyklu wydarzeń organizowanych i prowadzonych przez specjalistów Autodesk. Seminaria poświęcone są tematyce efektywnego zarządzania danymi inżynierskimi przy wykorzystaniu Autodesk Vau

Czytaj dalej

BIM to możliwość uzyskania działek, istniejącego uzbrojenia bezpośrednio z systemu GIS w postaci obiektów przestrzennych z dołączonymi atrybutami opisowymi. BIM to projektowanie za pomocą inteligentnych obiektów z dołączonymi właściwościami fizycznymi. BIM to automatyczny dobór elementów, obliczenia spadków napięć, raporty i zestawienia i kosztorys wykonawczy. Wreszcie BIM to łatwe zasilenie systemu ewidencji sieci kompletnymi informacjami o elementach nowej inwestycji i lepsza jakość zarządzania.

Czytaj dalej

17 czerwca 2015 r. odbyła się ogólnopolska konferencja „BIM dla infrastruktury – Autodesk Day 2015”, w której wzięło udział ponad 100 uczestników. Na naszym stoisku, wszyscy zainteresowani mogli porozmawiać z nami na temat technologii BIM, a także przenieść się do wirtualnego modelu miasta za sprawą gogli 3D i programu Infraworks.

Czytaj dalej

Podczas targów doradzaliśmy na co należy zwrócić uwagę decydując się na wdrożenie rozwiązań informatycznych w spółkach wod-kan. Prezentowaliśmy system GIS i narzędzia CAD oparte na platformie Autodesk AutoCAD.

Czytaj dalej

Aquaterra jest to profesjonalne oprogramowanie do projektowania kanałów i rzek już jest w naszej ofercie.

Czytaj dalej

Rozwiązanie Autodesk Vault ułatwia użytkownikom oprogramowania Autodesk AutoCAD projektowanie, dokumentowanie i zarządzanie inżynierskimi danymi.
Autodesk Vault stanowi centralne miejsce przechowywania wszystkich danych inżynierskich i powiązanych dokumentów, przez co skraca czas wprowadzania produktów na rynek, ułatwia unikanie kosztownych pomyłek, a ponadto zapewnia większą wydajność korygowania i zatwierdzania projektów.

Czytaj dalej

Autodesk docenił wysiłek włożony w sprzedaż nowych kopii oprogramowania w zeszłym roku i przyznał nam wyjątkowe wyróżnienie. Aplikom uzyskał bowiem w roku 2014 największy wzrost sprzedaży do nowych klientów – wśród wszystkich partnerów Autodesk w Polsce.

Czytaj dalej

Load more