Szanowni Państwo

Kierując się zdrowiem i bezpieczeństwem pracowników naszej firmy oraz ich bliskich, podjęliśmy decyzję o przejściu całkowicie na tryb pracy zdalnej, by tym samym ograniczać ryzyko zachorowania.

Niezależenie od formy naszej pracy cały czas jesteśmy dostępni telefonicznie w godzinach pracy (8:00 – 16:00 w dni robocze), pod wszystkimi dotychczasowymi numerami telefonów. Mając jednak na uwadze zaistniałą sytuację prosimy o wyrozumiałość w kontakcie z naszym Działem Handlowym oraz Działem Technicznym i – w miarę możliwości – wybieranie przede wszystkim kontaktu w formie pisemnej (mailowej lub w przypadku zgłoszeń technicznych poprzez formularz na stronie

serwis.arkance-systems.pl

W związku z powyższym czas odpowiedzi na Państwa zapytania i telefony oraz na obsługę logistyczną może się nieznacznie wydłużyć. Dołożymy jednak wszelkich starań, by cała komunikacja z Państwem przechodziła szybko i sprawnie. Procesowanie umów, zamówień czy wsparcia technicznego również będzie się odbywać bez większych przeszkód.

Komunikat CEO Arkance

Szanowni Klienci i Partnerzy,

Trwająca aktualnie pandemia wirusa COVID-19 dotyka boleśnie nas wszystkich, zarówno pojedynczych ludzi, jak i całe społeczności. Kolejne kraje na świecie wprowadzają wewnętrzną kwarantannę, a taka sytuacja sprawia, że zarówno jako jednostki jak i przedsiębiorstwa stajemy przed zupełnie nową i nieprzewidywalną długofalowo sytuacją.

W tych trudnych okolicznościach, priorytetowym zadaniem grupy ARKANCE, jest wykorzystanie wszystkich naszych zasobów i możliwości, aby ograniczyć rozprzestrzenianie się wirusa. Nasze spółki, w tym ARKANCE SYSTEMS, będą od dzisiaj wprowadzać specjalnie opracowane plany działania w sytuacji koronowirusa. Mamy nadzieję, że przyczynią się one zarówno do ochrony naszych zespołów, jak i Państwa pracowników. Będziemy codziennie dostosowywać te działania do zmieniających się okoliczności, zgodnie z zaleceniami władz państwowych i służb sanitarnych.

Panująca pandemia w znaczący sposób wpływa na stan gospodarki. Wystawia to Przedsiębiorstwa na trudną próbę wzajemnej solidarności. Z naszej strony pragniemy zrobić wszystko, aby zapewnić Państwu ciągłość dostarczania naszych usług i produktów. Dlatego zwracamy się z prośbą, abyście Państwo – wszelkimi dostępnymi kanałami komunikacji – przekazywali nam swoje potrzeby, obawy, informacje o ciągłości Państwa działalności. Jednocześnie prosimy o przekazywanie informacji na temat działań, którymi moglibyśmy wesprzeć się nawzajem w tej trudnej sytuacji. Na naszej stronie internetowej przedstawiamy szczegółowo, w jaki sposób nasze różne zespoły są organizowane do wspierania Państwa w tym okresie, a zakres naszych działań będzie się na bieżąco dostosowywał do panującej sytuacji i zaleceń władz.

Dbajcie o siebie i Waszych bliskich!

Z poważaniem

Grégoire ARRANZ

CEO ARKANCE

Benjamin VAN DAELE

General Manager ARKANCE SYSTEMS Poland

Inne pozycje, które mogą być dla Państwa interesujące