Menu

Usługi w chmurze

Nowoczesny wybór umożliwiający pracę w chmurze

Dzięki wysoce specjalistycznym usługom w chmurze Autodesk możesz przenieść zadania i procesy przetwarzania z pulpitu własnego komputera do chmury obliczeniowej oraz uprościć współpracę i przyspieszyć przepływ pracy dzięki szerokiej gamie usług działających w chmurze.

Szeroka gama usług w chmurze pozwala rozszerzyć obszar pracy z aplikacji desktopowej na przestrzeń chmury, uprościć współpracę i usprawnić procesy projektowe. Praktycznie nieograniczone możliwości przetwarzania w chmurze znacznie skracają czas wizualizacji i symulacji, a także zwalniają zasoby komputera, zwiększając produktywność o osiągając większą wydajność i lepsze wyniki pracy.

Teraz można uzyskać dostęp do narzędzi przez Internet bez konieczności blokowania swojego komputera czy konserwacji oprogramowania. Uzyskaj dostęp do wybranych usług w chmurze Autodesk, które służą do tworzenia, edytowania, analizowania i udostępniania prac w modelu subskrypcyjnym oprogramowania jako usługi (SaaS).

Korzyści:

  • Dostęp do najnowszych wersji oprogramowania/usług, elastycznych warunków licencyjnych i pomocy technicznej.
  • Praktycznie nieskończona moc obliczeniowa chmury pozwala przeprowadzać skomplikowane i wymagające dużych nakładów zadania bez konieczności obciążania aplikacji desktopowej lub inwestowania w kosztowny specjalistyczny sprzęt.
  • Możliwość współpracy z członkami zespołu za pośrednictwem chmury, w czasie rzeczywistym, z biura lub za pośrednictwem urządzenia mobilnego.
  • Dostęp do plików projektowych w dowolnym czasie, z dowolnego miejsca – za pośrednictwem internetu i urządzeń mobilnych – pozwala uprościć i usprawnić procesy projektowe w całym cyklu życia projektu.
  • Wygodny dostęp – w terenie, w biurze lub w domu – dostęp do chmury oznacza dostęp do plików projektowych, wydajnych narzędzi i aktualnego oprogramowania w dowolnym czasie i miejscu.
  • Uproszczona współpraca – praca w chmurze oznacza bardziej przejrzystą komunikację w zespole, łatwiejszy dostęp do plików, możliwość udostępniania i bardziej bezpośrednie przejścia między etapami projektu. Wszystko to usprawnia procesy i współpracę w ramach projektu.
  • Bezpieczne przechowywanie – zapisuj swoje pliki w naszych światowej klasy centrach danych w chmurze. Mając 5 GB bezpiecznego miejsca do przechowywania danych na użytkownika w usłudze Autodesk 360, można zapisywać i udostępniać pliki współpracownikom i klientom.
  • Duża moc obliczeniowa – praktycznie nieograniczona moc obliczeniowa chmury może pozwolić na zakończenie zadań, takich jak renderowanie, w ciągu kilku minut lub godzin, a nie dni. Odblokuj swój komputer i szybciej twórz symulacje, analizy i wizualizacje.
  • Możliwości usług w chmurze – uiszczanie płatności (kwartalnie lub rocznie) za określone, potrzebne narzędzia Autodesk 360, pozwala na efektywne renderowanie, analizowanie i współpracę.

Dowiedz się więcej na temat usług firmy Autodesk w chmurze na stronie autodesk.pl/360-cloud