Menu

Usługi

Czy chciałbyś, aby dokumentacja tworzona w programie CAD była zgodna ze standardami obowiązującymi w Twojej firmie? Czy chciałbyś mieć dodatkowe narzędzia napisane specjalnie dla Twoich celów? A może nie masz wystarczającej ilości bibliotek? Sprawdź co możemy Ci zaoferować.

Czytaj dalej

Proponujemy naszą pomoc przy realizacji bieżącego projektu. W momencie, kiedy użytkownik zatrzyma się i nie wie jak kontynuować projekt, określimy sposób dalszego postępowania. Pokażemy na przykładzie tego projektu jak kontynuować i pomożemy w dokończeniu zagadnienia.

Czytaj dalej

Firmom, które potrzebują szybko i efektywnie zacząć pracować na zakupionym oprogramowaniu Autodesk oferujemy kompleksową usługę szkoleniowo-wdrożeniową obejmującą zakresem zarówno przeszkolenie użytkowników, jak i pomoc w wykonaniu pierwszego projektu.

Czytaj dalej

Jeśli kupiłeś program Autodesk, ale nie wiesz jak go zainstalować lub autoryzować wykorzystaj naszą wiedzę. Pomożemy Ci zainstalować zarówno stanowiskowe, jak i sieciowe wersje programów, przeprowadzimy ich autoryzację albo pokażemy jak to zrobić podczas sesji internetowej.

Czytaj dalej

Kupiłeś i zainstalowałeś program, ale nie wiesz jak rozpocząć projekt? Chcesz poszerzyć swoje umiejętności w zakresie wykorzystania oprogramowania CAD? Skorzystaj z naszych konsultacji i szkoleń.

Czytaj dalej

Kluczem do sukcesu jest obecnie maksymalne wykorzystanie możliwości jakie dają systemy inżynierskie. Skuteczna realizacja programu zmiany i ulepszenia wymaga formalnego, ale elastycznego procesu, który zapewnia, że najbardziej odpowiednie działania są rozważane, planowane i realizowane w odpowiednim czasie i we właściwy sposób.

Czytaj dalej