Konsultacje: plan wdrożenia BIM

0,00

Sprawdź kompleksowe konsultacje i wprowadź indywidualny plan wdrożenia BIM do przedsiębiorstwa w dowolnej branży.

Product price
Additional options total:
Order total:
Kategoria:

Opis

Firma Arkance Systems udziela podpowiedzi w obszarze wdrożenia i integracji nowych technologii. Poza wieloma korzyściami płynącymi z nowoczesnych rozwiązań, w tym większej dokładności, lepszej współpracy i komunikacji, to połączenie zespołu wokół projektu jest najważniejszym elementem. Dlatego codziennie wspieramy przedsiębiorstwa w wyborze oprogramowania najlepiej dostosowanego do realizowanych projektów i całej organizacji.

Plan wdrożenia BIM

Firma Arkance Systems oferuje pomoc i konsultacje w ramach planu wdrożenia BIM. Trzydniowy program został oparty na zapoznaniu z istotną BIM, poznaniu jego znaczenia i wpływu na rozwój przedsiębiorstwa, a następnie audycie potrzeb oraz propozycji najbardziej odpowiednich rozwiązań i indywidualnego wsparcia w zarządzaniu zmianą. Dedykowane programy dla firm obejmują dwa kluczowe obszary – Budownictwo i Architekturę oraz Przemysł.

 

BUDOWNICTWO I ARCHITEKTURA, w szczególności:

  1. Zarządzanie projektem: firma Arkance Systems udziela wsparcia w procesie wdrażania BIM, weryfikując oraz kontrolując tworzenie specyfikacji i zaproszeń do składania ofert, tym samym integrując korzystanie z BIM przez kierownictwo projektu.
  2. Pomoc dla architektów i projektantów: firma Arkance Systems wspiera we wdrażaniu rozwiązań modelujących, w optymalnym tworzeniu dokumentacji, integracji metod pracy zespołowej i wykorzystaniu “Generatywnego Projektu”, który będzie miał znaczenie w fazie realizacji.
  3. Zarządzanie projektem: firma Arkance Systems pomaga w procesie przetargowym integrując wszystkie branżowe zespoły wokół BIM, a także wspiera w wykorzystaniu cyfrowych makiet bezpośrednio na miejscu inwestycji. Specjaliści codziennie sugerują najlepsze narzędzia do planowania, monitorowania zgodności oraz tworzenia dokumentacji projektowej.
  4. Utrzymanie: firma Arkance System wspiera w ostatniej fazie cyklu życia projektu, zapewniając serwis i pomoc w wykorzystaniu modeli BIM do utrzymania oraz konserwacji obiektów.

 

PRZEMYSŁ, w szczególności:

  1. Pomoc dla Managera: firma Arkance Systems wprowadza przedsiębiorstwa w erę Przemysłu 4.0, pomaga we wdrażaniu rozwiązań PDM/PLM poprzez audyt procesów i sugestię najbardziej odpowiednich rozwiązań dla danej firmy.
  2. Pomoc dla Kierownika produkcji: firma Arkance Systems pomaga zoptymalizować przepływ produkcji oraz integrację nowych narzędzi, łącząc systemy CAD/CAM i PDM/PLM z systemami ERP/MRP2. W efekcie wszystkie procesy produkcyjne są kontrolowane i optymalizowane.
  3. Pomoc dla Biur projektowych: firma Arkance Systems podpowiada, jak wprowadzić do codziennych działań projektowanie generatywne, sugeruje najlepsze narzędzia do zarządzania dokumentacją oraz zarządzania cyklem życia produktu.

 

Zachęcamy do kontaktu za pomocą formularza kontaktowego, aby uzyskać więcej informacji na temat konsultacji w obszarze planu wdrożenia BIM.

Odkryj szkolenia Arkance Systems

 

Opinie

Na razie nie ma opinii o produkcie.

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Opublikuj komentarz