Opis
Nowości w kolekcji mechanicznej Autodesk 2022
Zapraszamy do obejrzenia bezpłatnego nagrania, podczas którego opowiemy o praktycznych nowościach w kolekcji mechanicznej Autodesk “Product Design & Manufacturing Collection”.
Czego się dowiesz:
- Jak szybko zlecać poprawki rysunku i zapanować nad dużą liczbą bloków w AutoCAD?
-
Jak w jednym modelu 3D Inventor pokazać kolejne kroki wytwarzania?
-
Jak dostać się do dokumentacji 2D lub modelu 3D w Vault z hali produkcyjnej lub podczas wizyty w terenie?
Agenda webinaru:
Nowości w Inventor:
- Przedstawienie modelu 3D w różnych stanach produkcyjnych, stopniach odkształcenia dla części elastycznych czy uproszczenia dla złożeń komponentów.
- Unikalne właściwości dla kolejnych wystąpień komponentów.
- Nowe możliwości współpracy z Revit i Fusion360.
Nowości w AutoCAD:
- Zliczanie i kontrola bloków.
- Recenzja rysunku w chmurze.
- Ulepszona praca na wielu monitorach.
Nowości w Vault:
- Przebudowany bezpośredni podgląd CAD w przeglądarce www.
- Aplikacja mobilna.
- Nowe możliwości logowania.
Dla kogo:
-
Konstruktorzy
-
Inżynierowie mechanicy
-
Technologowie
Prelegent:

Maciej Stawowski
W Arkance Systems Poland odpowiedzialny za realizację usług dla branży mechanicznej. Specjalizuje się w systemach CAD / CAM / CAE oraz PDM. Tytuł inżyniera mechatroniki, a także mgr inż. automatyki i robotyki uzyskał na Wydziale Mechanicznym Politechniki Łódzkiej. Posiada doświadczenie inżynierskie w zakresie: projektowania maszyn i urządzeń w różnorodnych środowiskach CAD, automatyki i sterowania, wytwarzania z użyciem specjalistycznych maszyn, takich jak obrabiarki, prasy krawędziowe, wycinarki plazmowe oraz wdrażania nowych technologii, m.in. drukowania 3D. Z powodzeniem zrealizował wiele projektów dla działów konstrukcyjnych, badań i rozwoju, produkcyjnych czy utrzymania ruchu.
Opinie
Share your experienceNa razie nie ma opinii o produkcie.