Integracja środowiska konstrukcyjnego CAD PDM z ERP

Za darmo!

Product price
Additional options total:
Order total:

Opis

Pracujesz w firmie produkcyjnej? Czy taki scenariusz jest Ci dobrze znany?

Dział konstruktorów projektuje produkty w środowisku Inventor, w firmie wdrożone jest również narzędzie Vault do zarządzania plikami inżynierskimi. Proces projektowania jest uporządkowany, baza plików zorganizowana, zdefiniowany jest cykl życia oraz narzucone standardy.

Z drugiej strony w firmie funkcjonuje system do zarządzania zasobami przedsiębiorstwa – system klasy ERP. I zwykle to tam – w systemie ERP – planowana jest produkcja, zarządzany jest magazyn, uruchomiane są zlecenia, liczone są koszty etc.

Problem polega na tym, że te dwa systemy CAD PDM oraz ERP nie potrafią się ze sobą efektywnie komunikować. W efekcie dane są niespójne, przepisywane ręczne, pojawia się ryzyko błędu ludzkiego. Wydłuża się również czas realizacji projektów.

Jakie jest rozwiązanie tej sytuacji? Zapraszamy do obejrzenia nagrania, podczas którego opowiemy o autorskim rozwiązaniu „Arkance Business Connect”.

Zalety rozwiązania:

  • Poprawa współpracy pomiędzy inżynierami a innymi zespołami
  • BOM i dokumenty dostępne dla wszystkich
  • Jedna prawdziwa i poprawna wersja danych na produkcji
  • Mniej błędów, eliminacja niepotrzebnej pracy ręcznej
  • Eliminacja wielu arkuszy Excel

Webinarium prowadzi:

Maciej Stawowski
Maciej Stawowski
Specjalista ds. rozwiązań dla przemysłu

W Arkance Systems Poland odpowiedzialny za realizację usług dla branży mechanicznej. Specjalizuje się w systemach CAD / CAM / CAE oraz PDM. Tytuł inżyniera mechatroniki, a także mgr inż. automatyki i robotyki uzyskał na Wydziale Mechanicznym Politechniki Łódzkiej. Posiada doświadczenie inżynierskie w zakresie: projektowania maszyn i urządzeń w różnorodnych środowiskach CAD, automatyki i sterowania, wytwarzania z użyciem specjalistycznych maszyn, takich jak obrabiarki, prasy krawędziowe, wycinarki plazmowe oraz wdrażania nowych technologii, m.in. drukowania 3D. Z powodzeniem zrealizował wiele projektów dla działów konstrukcyjnych, badań i rozwoju, produkcyjnych czy utrzymania ruchu.

Dodatkowe informacje

Wymiary 553865563 cm
Filtrowanie według lokalizacji

Webinar na życzenie

Filtrowanie według produktów

Fusion 360, Inventor, Vault

Filtrowanie według obszaru

Przemysł

Opinie

Na razie nie ma opinii o produkcie.

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Opublikuj komentarz