Optymalizacja produkcji – tworzenie kodów NC z modelu

Za darmo!

Product price
Additional options total:
Order total:

Opis

Od wielu miesięcy obserwujemy intensywny wzrost cen materiałów, szczególnie stali, która dla branży przemysłowej jest jednym z podstawowych surowców w procesie produkcyjnym. W takiej sytuacji optymalizacja zużycia materiałów nabiera jeszcze większego znaczenia.

Jeśli chcesz dowiedzieć się jak zoptymalizować zużycie materiałów, to zapraszamy Cię do obejrzenia nagrania video. W materiale pokażemy również jak uruchomić szybko produkcję i zredukować liczbę błędów, korzystając z narzędzi Autodesk (Inventor Nesting, Inventor CAM) oraz Arkance Systems.

Agenda:

  • Eksporty i dostosowanie plików .dxf, .pdf, .step
  • Rozkroje blach (i nie tylko)
  • Przygotowanie ścieżek narzędzia dla obróbki skrawaniem
  • Generowanie kodów numerycznych na maszyny CNC

Dla kogo:

  • Kierowników produkcji
  • Głównych technologów
  • Kierowników działu konstrukcyjnego

Webinarium prowadzi:

Maciej Stawowski
Maciej Stawowski
Specjalista ds. rozwiązań dla przemysłu

W Arkance Systems Poland odpowiedzialny za realizację usług dla branży mechanicznej. Specjalizuje się w systemach CAD / CAM / CAE oraz PDM. Tytuł inżyniera mechatroniki, a także mgr inż. automatyki i robotyki uzyskał na Wydziale Mechanicznym Politechniki Łódzkiej. Posiada doświadczenie inżynierskie w zakresie: projektowania maszyn i urządzeń w różnorodnych środowiskach CAD, automatyki i sterowania, wytwarzania z użyciem specjalistycznych maszyn, takich jak obrabiarki, prasy krawędziowe, wycinarki plazmowe oraz wdrażania nowych technologii, m.in. drukowania 3D. Z powodzeniem zrealizował wiele projektów dla działów konstrukcyjnych, badań i rozwoju, produkcyjnych czy utrzymania ruchu.

Dodatkowe informacje

Wymiary 553865563 cm
Filtrowanie według lokalizacji

Webinar

Filtrowanie według produktów

Fusion 360, Inventor, Vault

Opinie

Na razie nie ma opinii o produkcie.

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Opublikuj komentarz