Centralny Port Komunikacyjny - wymagania BIM dla infrastruktury

Planujesz wziąć udział w przetargach organizowanych przez CPK lub innych przetargach drogowych i kolejowych? Jeśli Twoja odpowiedz brzmi „tak”, to zapraszamy Cię na bezpłatny webinar poświęcony tematyce wymagań BIM w przetargach. 

Dlaczego warto wziąć udział?

Centralny Port Komunikacyjny to niewątpliwie jedna z największych inwestycji infrastrukturalnych realizowanych w Polsce. Projekt swoim zakresem obejmuje większość branż w tym drogową i kolejową, dla których już teraz ogłaszane są przetargi na koncepcje i studia ekonomiczno-środowiskowe.  

Na tym webinarze poznasz aktualne wymagania, które powinieneś spełnić, aby wziąć udział w przetargach organizowanych przez CPK (lub też w innych podobnych tego typu przetargach dla branży drogowej i kolejowej). Podczas spotkania m.in.: 

  • Dowiesz się jak spełnić wymagania BIM stawiane przez CPK dla branży drogowej i kolejowej 
  • Poznasz narzędzia pomocne w realizacji projektów takie jak m.in.: Civil 3D, Infraworks czy Trimble Quantum 

Dla kogo:

  • Projektanci drogowi
  • Projektanci kolejowi
  • Biura projektowe (drogowe/kolejowe)
  • Użytkownicy programów Autodesk

Kiedy:

Webinar odbył się 19 sierpnia. Po zarejestrowaniu się otrzymasz od nas link do strony z nagraniem 

Prelegent:

Mateusz Kruk

Inżynier ds. BIM w firmie Arkance Systems Poland. Ukończył budownictwo ze specjalnością BIM na Politechnice Krakowskiej i Uniwersytecie Algarve w Portugalii. Zdobywca 1 miejsca podczas konkursu Builder For The Future i międzynarodowej konferencji IHEEP19 dla inżynierów drogownictwa w Asheville/USA. Doświadczenie zdobywał w międzynarodowych biurach projektowych o profilu drogowym. Prywatnie interesuje się nowymi technologiami w infrastrukturze, modelowaniem 3D i podróżami. Trener z 4-letnim doświadczeniem w zakresie nauki programowania.