Menu

Współpraca Autodesk Vault 2013 z programami Edgecam

Najnowsza wersja Edgecam zawiera interfejs bezpośredniej współpracy z Autodesk Vault 2013, co pozwala użytkownikom zarządzać plikami Edgecama. Autodesk Vault 2013 jest narzędziem do zarządzania danymi zintegrowanymi z Autodesk Inventor i Autodesk  Inventor  Professional, gdyż wielu użytkowników Edgecama preferuje używanie tego systemu CAD.

 

Edgecam jest certyfikowanym partnerem dla produktów Autodesk Inventor.

edgecam-i-vault-01

Przechowywanie projektów i obróbek Edgecam w Autodesk Vault pozwala zespołom projektowym śledzić postępy pracy oraz utrzymywać kontrole nad wersjami projektów w środowisku wielu użytkowników. Pozwala to organizować i wykorzystywać projekty, ograniczając potrzebę odtwarzania projektów od podstaw.

edgecam-i-vault-02

Vault automatycznie rejestruje historię edycji plików Edgecam  oraz umożliwia jej przeglądanie, zmniejszając niebezpieczeństwo błędnych wersji oraz  kontroli przez bezpieczne zwalnianie i śledzenie plików, zapewniając, że członkowie zespołu mają dostęp tylko do prawidłowych, sprawdzonych danych.

edgecam-i-vault-03

Integracja dodatku Vault w menu Edgecam posiada strukturę w tym samym stylu jak Autodesk Inventor, dzięki temu jego polecenia są łatwo dostępne w trakcie pracy. Użytkownicy mają dostęp do Vault bezpośrednio z menu w Edgecam, mogą sprawdzić pliki części a także przejrzeć historię zmian. Kiedy pliki Edgecama zawierające modele Inventor są sprawdzane z Vault i ładowane w Edgecam, wszelkie ostatnie zmiany w modelu Inventor są rozpoznawane oraz oznaczane w celu zaktualizowania części w EdgeCAM.

edgecam-i-vault-04

Funkcjonalność Vault zaimplementowana w Edgecam jest dostępna we wszystkich wersjach Autodesk Vault 2013 – Vault Basic, Workgroup Vault, Vault Collaboration i Vault Professional.