Gdzie nas spotkasz w najbliższych miesiącach?

Zapoznaj się z naszym szczegółowym planem wydarzeń online i stacjonarnych na najbliższe miesiące i zaplanuj spotkanie z nami!

 

Arkance Systems Poland bierze udział w wielu branżowych wydarzeniach, które dają nam niepowtarzalną okazję do spotkania z klientami i ekspertami w branży przemysłowej, budowlanej, architektonicznej i infrastrukturalnej. Pozwala nam to również być na bieżąco z trendami na rynku, a więc coraz lepiej dopasowywać naszą ofertę, zarówno pod kątem systemów, jak i konsultacji, szkoleń i organizowanych webinarów.

Wydarzenia Arkance Systems

Nadchodzące wydarzenia

Stormwater Poland 2022

28-29 września 2022, Katowice

Pierwsze w Polsce wydarzenie dedykowane projektantom, zarówno tym zrzeszonym na platformie WaterFolder jak również wszystkich, którzy będą chcieli zgłębić wiedzę z zakresu profesjonalnych narzędzi doboru w projektowaniu inwestycji.

W przestrzeni Międzynarodowego Centrum Kongresowego spotkają się eksperci, projektanci i producenci, aby porozmawiać o istotnych dla branży kwestiach, jak dobór narzędzi do efektywnego projektowania, zaprezentować rozwiązania z ciekawymi case study oraz przedstawić skatalogowane oferty najlepszych producentów z kraju i ze świata.

Prefabrykacja w Unihouse

Wykorzystanie technologii, która zmienia rynek.

29 września 2022, Konferencja online

Chcesz przyspieszyć proces projektowania w swojej firmie? Zależy Ci na przeprowadzeniu wszystkich etapów projektowania w jednej platformie? Zajmujesz się prefabrykacją lub ten temat jest dla Ciebie interesujący?

Zachęcamy do wzięcia udziału w naszej bezpłatnej konferencji online, podczas której:

 • poznasz dedykowane nakładki do programu Revit dla ram stalowych i drewnianych, które znacząco usprawnią prace projektowe i umożliwiają pracę w jednej platformie
 • usłyszysz co można osiągnąć dzięki wdrożeniu dedykowanych narzędzi, o których opowiedzą przedstawiciele firmy Unihouse
 • poznasz nowy produkt AGACAD – Panel Packer i korzyści płynące z jego wykorzystania
 • dowiesz się, jak mieć pełną kontrolę nad procesem projektowania
 • poznasz sposób na zminimalizowanie błędów w procesie projektowania oraz unifikację wymiany informacji pomiędzy działami i etapami procesu

Zapisz się bezpłatnie

Targi TOOLEX

4 – 6 października 2022, Katowice

Chcesz poznać nowości rynkowe liderów produkcji maszyn i narzędzi? Wiesz, że biznesu nie robi się on-line i cenisz kontakty bezpośrednie? Zamiast filmów instruktażowych wolisz oglądać maszyny w ruchu, a po wiedzę sięgasz nie do raportów, lecz korzystasz z doświadczenia ekspertów branży?

Targi TOOLEX to idealna okazja do poznania nowości rynkowych od liderów produkcji maszyn i narzędzi, a także do spotkania i rozmowy z naszymi przedstawicielami. Na naszym stoisku, poza rozwiązaniami CAD i CAM, będziecie się również mogli przenieść do wirtualnej rzeczywistości i obejrzeć maszynę Future Cat w innym wydaniu. Kto z Was się wybiera?

Infrastruktura 2022

5 – 7 października 2022, Zakopane

Zapraszamy na 3-dniową konferencję INFRASTRUKTURA 2022, podczas której eksperci Esri Polska oraz specjaliści z branży poruszą tematy związane m.in. z efektywnym zarządzaniem majątkiem sieciowym, usprawnieniem procesu tworzenia zoptymalizowanego planu inwestycyjnego oraz minimalizacją liczby awarii, czasu ich trwania i szybszego usuwania.

Więcej informacji o naszym udziale już wkrótce!

BIM Days

25 – 27 października 2022, hybrydowo
 • Konferencja hybrydowa dla branży architektonicznej i budowlanej
 • Około 30 sesji z ekspertami i praktykami BIM

Tematy konferencji:

 • Innowacje i trendy rynku architektoniczno-budowlanego
 • Cyfryzacja budownictwa dla kadry zarządzającej
 • Cyfrowy ekosystem – nowe metody współpracy
 • Zrównoważone projektowanie, zrównoważone budownictwo
 • Najlepsze praktyki z polskiego rynku

 

Więcej informacji o naszym udziale już wkrótce!

Warsaw Industry Week

7 – 9 listopada 2022, Warszawa

Warsaw Industry Week to Międzynarodowe Targi Innowacyjnych Rozwiązań Przemysłowych organizowane od 2016 roku w Ptak Warsaw Expo.

Ogromna przestrzeń i szerokie spektrum salonów tematycznych pozwala poznać nowości i rozwiązania z wszystkich kluczowych sektorów przemysłu, rozwijających się w Polsce. Zapraszamy na największe targi przemysłowe w Polsce!

Więcej informacji o naszym udziale już wkrótce!

Poprzednie wydarzenia

Targi DREMA | 13 - 16 września 2022, Poznań

Międzynarodowe Targi Maszyn, Narzędzi i Komponentów dla Przemysłu Drzewnego i Meblarskiego DREMA, należą do ścisłej czołówki największych wystaw światowych dedykowanych branży obróbki drewna i jako jedyne wydarzenie w Polsce zyskały rekomendację federacji EUMABOIS!

Razem z firmami partnerskimi zaprezentowaliśmy rozwiązania dla projektantów konstrukcji drewnianych i projektantów mebli – dedykowane oprogramowanie Autodesk oraz nakładki na specjalistyczne rozwiązania od AGACAD (Woodframing i Woodwork).

Odwiedzający mogli również przenieść się z nami do wirtualnej rzeczywistości i zobaczyć projekt mebli w innym wydaniu.

Dziękujemy wszystkim za inspirujące rozmowy i wspólny czas. Do zobaczenia za rok!

 

targi DREMA 2022

Smart Factory World | 6 – 7 września 2022, Katowice

Smart Factory World – konferencja organizowana przez magazyn Production Manager

Dziękujemy za uczestnictwo w elitarnej konferencji Smart Factory World 2022, która była dedykowana dyrektorom i menedżerom sektora produkcji i przemysłu.

Podczas wydarzenia nasz przedstawiciel – Marek Majewski poprowadził prelekcję: „Sprawne zarządzanie procesami w nowoczesnej produkcji”. Marek opowiedział o symulacji i optymalizacji:

➡️ produkcji i utylizacji zasobów
➡️ wprowadzania nowych produktów na rynek
➡️ zarządzania jakością, zmianą czy współpracą z poddostawcami.

Dziękujemy za obecność i wiele inspirujących rozmów! Mamy nadzieje, że zobaczymy się również podczas kolejnej edycji.

Builder for the Future | 7 czerwca 2022

Builder for the Future – rozstrzygnięcie konkursu

Wspieranie młodych talentów jest dla Arkance Systems niezwykle ważne. W związku z tym bardzo chętnie angażujemy się w projekty, które skierowane są do początkujących inżynierów czy architektów. W tym roku wzięliśmy udział już w V edycji konkursu organizowanego przez magazyn Builder Polska – Builder for the Future. Zostaliśmy partnerem strategicznym wydarzenia, a dodatkowo zasiedliśmy w jury.

Uczestnicy z roku na rok przechodzą samych siebie. Dla nas jest to wspaniałe doświadczenie widzieć, jak ambitne, kreatywne i zdolne są osoby, które zgłaszają się do udziału w konkursie. Program Builder for the Future ma dodatkowo ułatwiać rozpoczęcie kariery zawodowej.

Dziękujemy wszystkim uczestnikom i gratulujemy wspaniałych projektów. Co ważne, nasza współpraca z uczestnikami nie kończy się wcale na gali finałowej. Pozostajemy w kontakcie z laureatami i planujemy wspólne działania, o których więcej już wkrótce. Jeśli jesteście ciekawi co szykujemy – śledźcie nasze profile firmowe.

 

Builder for the future

Konferencja kolejowa: INFRASZYN 2022 | 27 - 29 kwietnia 2022

Arkance Systems prelegentem konferencji kolejowej INFRASZYN 2022

Jest nam miło poinformować, że jesteśmy prelegentem konferencji kolejowej „Projektowanie, budowa i utrzymanie infrastruktury w transporcie szynowym – INFRASZYN 2022”, która odbędzie się w dniach 27-29 kwietnia br. w Zakopanem. Na konferencji poruszone zostaną aspekty prawne, organizacyjne, ekonomiczne oraz techniczne realizacji inwestycji infrastrukturalnych w transporcie szynowym z wykorzystaniem procedur unijnych.

 

Drugiego dnia konferencji, 28 kwietnia o godz. 13:10 zapraszamy na nasze wystąpienie „BIM-TEAM, praca w chmurze, innowacyjne Team Work, BEP, EDMS, w ramach realizacji projektu”. Wykład poprowadzą: Arkadiusz Leśko – Dyrektor Rynku – Budownictwo i Infrastruktura (Arkance Systems Polska) oraz Mateusz Kruk – Inżynier ds. BIM (Arkance Systems Polska).

Spotkanie jest okazją do zapoznania się najnowszą technologią kolejową – wydajną, komfortową, ekologiczną. Dzięki zastosowaniu innowacyjnej technologii transport kolejowy może się rozwijać. Najlepszym miejscem, żeby się o tym przekonać jest właśnie zakopiańskie spotkanie liderów branży, które stwarza idealną okazję do dyskusji ekspertów i specjalistów. Zapraszamy do udziału w spotkaniu i zapoznania się ze szczegółową agendą.

 

Patroni wydarzenia:

Pan Andrzej Adamczyk – Minister Infrastruktury
Pan dr inż. Ignacy Góra – Prezes Urzędu Transportu Kolejowego
Polskie Koleje Państwowe S.A
PKP Polskie Linie Kolejowe S.A.
Instytut Kolejnictwa
Organizacja Współpracy Kolei
Krajowa Sekcja Kolejowa SITK RP

Konferencja kolejowa: INFRASZYN 2022

Wieczór Architektoniczny w Łodzi | 27 kwietnia 2022

Arkance Systems partnerem strategicznym Wieczoru Architektonicznego w Łodzi

Jesteś architektem lub projektantem wnętrz i mieszkasz w Łodzi? Zapraszamy Cię na Wieczór Architektoniczny z firmą Grupa 5 Architekci w dniu 27 kwietnia.

Jako partner strategiczny wydarzenia zapraszamy również do odwiedzenia naszego firmowego stoiska i spotkania z naszymi przedstawicielami: Pawłem Lesiakiem oraz Anettą Małkowską.

 

Spotkanie odbędzie się w Hotel Ambasador Premium, przy ul. Kilińskiego 145 w Łodzi, w godzinach 17:00 – 19:30.

 

Udział jest bezpłatny dla osób, które zapiszą się na wydarzenie na stronie organizatora:

Wieczór Architektoniczny | Łódź, 27/KWI 2022 – ARCH_event (archevent.pl)

 

Wieczór Architektoniczny w Poznaniu | 26 kwietnia 2022

Arkance Systems partnerem strategicznym Wieczoru Architektonicznego w Poznaniu

Jesteś architektem lub projektantem wnętrz i mieszkasz w Poznaniu? Zapraszamy Cię na Wieczór Architektoniczny z Mirosławem Nizio z firmy Nizio Design International w dniu 26 kwietnia.

Jako partner strategiczny wydarzenia zapraszamy również do odwiedzenia naszego firmowego stoiska i spotkania z naszymi przedstawicielami: Tomaszem Kozą oraz Michałem Doboszyńskim.

 

Spotkanie odbędzie się w Novotel Poznań Centrum, na placu Andersa 1 w Poznaniu, w godzinach 17:00 – 19:30.

 

Udział jest bezpłatny dla osób, które zapiszą się na wydarzenie na stronie organizatora:

Filmowy Wieczór | Kraków 12/KWI 2022 – ARCH_event (archevent.pl)

 

Forum Holzbau | 25 - 26 kwietnia 2022

Forum Holzbau – kongres profesjonalistów budownictwa drewnianego

FORUM HOLZBAU powstało 25 lat temu jako platforma wiodących uniwersytetów, które przekazują wiedzę i technologię w zakresie budownictwa drewnianego. To największe wydarzenie dla branży konstrukcji drewnianych, w którym co roku bierze udział ponad 7000 uczestników z całego świata!

Celem tegorocznego kongresu jest promocja polskiej myśl w dziedzinie budownictwa drewnianego, pokazanie aktywności naszych naukowców, pomysłów architektów i odwagi inwestorów budowlanych, którzy sięgają po drewno. Jako uczestnik wydarzenia zapraszamy do udziału, a także spotkania z nami na stoisku firmowym pod numerem 1c.

 

Program:

25 kwietnia

15.15 – 16.00 Powitalna kawa, możliwość spotkania z nami na stoisku

16.00 – 17.30 Sesja otwierająca A “Budynki drewniane – wymagania przyszłości”

17.30 – 18.00 Przerwa kawowa, możliwość spotkania z nami na stoisku

18.00 – 19.00 Sesja B “Budynki modułowe”

19.30 – 23.00 Uroczysta kolacja

 

26 kwietnia

8.30 – 9.30 Poranna kawa, możliwość spotkania z nami na stoisku

9.30 – 11.00 Sesja C “Lekkie konstrukcje drewniane”

11.00 – 11.30 Przerwa kawowa, możliwość spotkania z nami na stoisku

11.30 -13.00 Sesja D “Drewno CLT w przestrzeni publicznej”

13.00 -13.30 Przerwa kawowa, możliwość spotkania z nami na stoisku

13.30 -14.30 Sesja końcowa “Budownictwo drewniane w Polsce – dobre wzorce”

Od 14.30 Lunch

 

Pełna agenda i rejestracja na stronie organizatora:

Program konferencji i sesji studenckiej (forum-holzbau.pl)

Wieczór Architektoniczny | 12 kwietnia 2022

Arkance Systems partnerem strategicznym Wieczoru Architektonicznego w Krakowie

Już w najbliższy wtorek, 12 kwietnia o godz. 17:00 zapraszamy na Filmowy Wieczór Architektoniczny – spotkanie dla architektów i projektantów wnętrz. Podczas tegorocznego festiwalu zostanie zaprezentowany film “Bauhaus Spirit”.

 

Jako partner strategiczny zapraszamy do uczestnictwa w wydarzeniu, udziału w bankiecie, a także spotkania z nami na stoisku firmowym.

Spotkanie odbędzie się w Muzeum Sztuki i Techniki Japońskiej Manggha, przy ul. Marii Konopnickiej 26 w Krakowie. Udział jest bezpłatny dla osób, które zapiszą się na wydarzenie na stronie organizatora:

Filmowy Wieczór | Kraków 12/KWI 2022 – ARCH_event (archevent.pl)

 

Targi "Przemysłowa Wiosna" | 5 - 7 kwietnia 2022

Targi Przemysłowa Wiosna 5 – 7 kwietnia 2022

W dniach 5-7 kwietnia będziemy obecni na targach “Przemysłowa Wiosna w Targach Kielce”. Zapraszamy do odwiedzenia naszego stoiska: HALA E, nr E01.

 

W ramach targów:

 • Codziennie w godz. 12:00 i 14:00 występujemy na stoisku z prezentacją: „Od modelu 3D do detalu wypalonego na laserze (wyciętego laserem) NC”. Pokażemy kompletny workflow: od zamodelowania wyrobu w Inventor, przez rozwinięcie, Nesting i przygotowanie kodów NC, aż po wycięcie na urządzeniu Future Cut.
 • Na naszym stoisku udostępnimy również okulary VR (Virtual Reality), które umożliwiają obejrzenie maszyny Future Cut w wirtualnym środowisku.
 • Poprowadzimy bezpłatne warsztaty 5 i 6 kwietnia:

 

O godz. 10:00

Warsztat Fusion 360 – Modelowanie

Podczas warsztatu przedstawimy proces modelowania elementów mechanicznych wytwarzanych obróbką skrawaniem oraz wykrawanych laserowo wraz z przygotowaniem dokumentacji 2D, modelu 3D pod przyszłe procesy CAM. Przedstawimy także inne wybrane moduły z pakietu tj. analizy MES oraz inne rozszerzenia programu.

 

O godz. 13:00

Warsztat Fusion 360 CAM

Przedstawimy narzędzia pozwalające opracować model pod obrabiarki CNC. Pokażemy dobór strategii obróbki, narzędzi roboczych, analizy procesu i wygenerowanie G-Code zgodnych z ISO, a także wirtualną symulację procesu, określenie czasów obróbki, przewodnika narzędzi.

 

Targi składają się z 12 wystaw, wśród których warto wymienić:

 • STOM-TOOL – obróbka metali, maszyny do obróbki i narzędzia
 • STOM-BLECH&CUTTING – obróbka blach i cięcia
 • STOM-LASER – technologia laserowa
 • STOM-ROBOTICS – robotyzacja i roboty przemysłowe
 • SPAWALNICTWO – technologia i urządzenia dla spawalnictwa

 

Udział w targach jest bezpłatny, jeśli zapiszesz się wcześniej na stronie wydarzenia:

https://www.targikielce.pl/przemyslowa-wiosna/dla-zwiedzajacych 

Konferencja: Telekomunikacja i informatyka na kolei | 16 - 18 marca 2022

Konferencja: Telekomunikacja i informatyka na kolei

W dniach 16-18 marca, wraz z firmą Autodesk, występowaliśmy na konferencji “TELEKOMUNIKACJA I INFORMATYKA NA KOLEI” w Wiśle.

Konferencja w Wiśle to największe w Polsce, spotkanie dostawców i wykonawców z branży IT i TELE. Podczas trzech dni rozmawialiśmy nt. obecnych rozwiązań, systemów oraz zaprezentowaliśmy nowe, rozwijające kolej, technologiczne możliwości.

Na konferencji występowaliśmy razem ze Srebrnym Partnerem konferencji – firmą Autodesk. 16 marca, godz. 17:15-18:30 wspólnie poprowadziliśmy wstąpienie:

„Digitalizacja procesów inwestycyjnych i zarządzania majątkiem”, prelegenci:

 • Andrzej Samsonowicz – Technical Sales AEC w Autodesk
 • Arkadiusz Leśko – Dyrektor techniczny AEC w Arkance Systems Poland.

Zapraszamy do obejrzenia nagrania z naszego wystąpienia:

Digitalizacja procesów inwestycyjnych i zarządzania majątkiem (autodesk.com)

ITM Industry Europe | 31 sierpnia - 3 września 2021

Arkance Systems na targach ITM Industry Europe

ITM INDUSTRY EUROPE to wiodące w tej części Europy i największe w Polsce targi kompleksowo prezentujące międzynarodową ofertę zgodną z ideą przemysłu 4.0. Wydarzenie to umożliwia wymianę technologicznych doświadczeń liderów branży. W tym roku firma Arkance Systems Poland również zaprezentuje swoje rozwiązania w obszarze cyfryzacji produkcji i nie tylko. Poznaj światowe trendy w przemyśle, zobacz pracujące maszyny, weź udział w bogatym programie wydarzeń towarzyszących!

 

Zapraszamy na stoisko Arkance Systems Poland

 • Pawilon 6
 • Stoisko 61

 

Odwiedź nas koniecznie i porozmawiaj z naszymi ekspertami m. in. o:

 • Cyfryzacji produkcji
 • Projektowaniu generatywnym
 • Przemyśle 4.0
 • Cyfrowym bliźniaku
 • BIM 4 MFG
 • Analizach MES i CFD
 • Rozwiązaniach PDM/PLM wraz z integracją ERP.
 • Rozwiązaniach CAM

Autodesk DAY 2021 | 22 czerwca 2021

Jak digitalizacja procesów może pomóc producentom mebli w osiągnięciu celów biznesowych

Zapraszamy do udziału w konferencji organizowanej przez firmę Autodesk, dedykowanej firmom branży meblarskiej. Proces tworzenia mebli to coś więcej niż tylko projekt i produkcja. Liderzy tej branży wiedzą, jak bardzo ważna jest digitalizacja firmy i wprowadzenie jej elementów do wszystkich etapów cyklu tworzenia – od projektu przez produkcję, wymianę danych aż po sprzedaż i marketing.

Szczególnie zachęcamy do wysłuchania prelekcji naszego eksperta. Maciej Stawowski opowie o automatyzacji przygotowania modelu CAD i szybkim uruchomieniu produkcji dla mebli wykonanych z konstrukcji blachowej.

 

Dla kogo konferencja i tematy

Konferencja kierowana jest do osób działających na rynku meblarskim, zajmujących się projektowaniem i produkcją oraz firm związanych z tą branżą – dostawców materiałów, maszyn i urządzeń.
Podczas konferencji uczestnicy będą mogli zapoznać się najlepszymi praktykami oraz doświadczeniami dotyczącymi digitalizacji, rozwoju produktów dopasowanych do oczekiwań klientów oraz inteligentnych fabryk. Optymalizacja tych elementów może obniżyć koszty oraz zapewnić oszczędność materiałów, natomiast wyższa wydajność pozwala szybciej wprowadzać produkty na rynek.

 

Tematy konferencji:

 • Projektowaniu mebli przyszłości ze sztuczną inteligencją
 • Generative Design
 • Automatyzacji projektowania
 • Wykorzystaniu platformy Forge do tworzenia interaktywnych prezentacji montażowych
 • Wizualizacji projektów
 • Komunikacji przy projekcie i z klientami końcowymi
 • Optymalizacja produkcji mebli z Factory Design Utilities
 • Fusion, 360, Inventor, PLM, PDM

 

Podczas konferencji jedną z prelekcji poprowadzi nasz ekspert

14:15 – 14:45 – Automatyzacja przygotowania modelu CAD i szybkie uruchomienie produkcji dla mebli wykonanych z konstrukcji blachowej.

 

Maciej Stawowski – ‎Lider zespołu MFG | ‎Arkance Systems Poland

W Arkance Systems odpowiedzialny za realizację usług dla branży mechanicznej. Specjalizuje się w systemach CAD / CAM / CAE oraz PDM. Tytuł inżyniera mechatroniki, a także mgr inż. automatyki i robotyki uzyskał na Wydziale Mechanicznym Politechniki Łódzkiej. Posiada doświadczenie w zakresie: projektowania maszyn i urządzeń w różnorodnych środowiskach CAD, automatyki i sterowania, wytwarzania z użyciem specjalistycznych maszyn, takich jak obrabiarki, prasy krawędziowe, wycinarki plazmowe oraz wdrażania nowych technologii, m.in. drukowania 3D. Z powodzeniem zrealizował wiele projektów dla działów konstrukcyjnych, badań i rozwoju, produkcyjnych czy utrzymania ruchu.