Menu

Modelowanie Instalacji w Revit – Zintegrowany Cykl Życia Projektu Kubaturowego

revit-icon-400px-social

Co jest jednym z największych wyzwań w modelowaniu obiektów kubaturowych? Oczywiście projektowanie instalacji! W jaki sposób wykorzystać do tego program Revit MEP dowiesz się oglądając poniższe nagranie.

Specjaliści Arkance Systems połączyli siły, by w kompleksowy sposób poruszyć to zagadnienie – z kilku różnych perspektyw!

Zaprezentujemy podstawy, zalety i wyzwania projektowania instalacji w środowisku Revit. Poruszony zostanie kluczowy temat czyli tworzenie elementów rodzin (Revitowych) i ich wpływ na całokształt projektu. Podsumowaniem będzie „pochylenie się” nad projektem elektrycznym w BIMie – co można, oraz czy warto modelować instalacje elektryczne w Revicie.

 

Anetta Małkowska

Dyrektor ds. Klientów Kluczowych
Telefon: 601 079 394
E-mail: anetta.malkowska@arkance-systems.com

 

Centrala

Telefon: 42 288 16 00
E-mail: info.pl@arkance-systems.com

Formularz kontaktowy

Imię i nazwisko
Nazwa firmy
Telefon
Adres e-mail
Wiadomość
W celu realizacji zgłoszenia prosimy o zaznaczenie poniższych zgód dotyczących działalności marketingowo/handlowej Arkance Systems Poland Sp z o.o. Jednocześnie informujemy o możliwości ich późniejszego wycofania


Administratorem Twoich danych jest firma Arkance Systems Poland Sp. z o.o. Będziemy przetwarzać dane w celu wykonania umowy oraz w celach marketingowych. Podstawą przetwarzania danych jest obowiązek realizacji umowy, udzielone przez Ciebie zgody lub tzw. uzasadniony prawnie interes, który mamy w tym, aby promować swoją ofertę. Całość informacji w zakresie przetwarzania danych dostępna jest pod linkiem: RODO