ponad 470
pracowników
250
inżynierów aplikacyjnych
14,500
godzin szkoleniowych w roku
ponad 30
lat doświadczenia

Arkance Systems


O Arkance Systems

Jesteśmy częścią międzynarodowej grupy Arkance, należącej do Monnoyeur Group, która od 1906 roku wspiera firmy budowlane (począwszy od maszyn CAT, po zaawansowane systemy geolokacyjne i sterowania maszynami a teraz również BIM).

 

Mamy przed sobą szczytny cel – przeprowadzenie polskich firm przez transformację cyfrową, która za sprawą min. technologii BIM i Industry 4.0 stała się wymaganiem już nie tylko dla dużych graczy i potężnych inwestycji, ale również wszystkich firm chcących zmniejszać koszty i stawać się bardziej konkurencyjnym na dynamicznym rynku.

 

Jako Arkance Systems koncentrujemy się na dostarczaniu kompletnego oprogramowania i aplikacji dla wszystkich faz cyklu życia projektu budowlanego. Arkance Systems liczy obecnie 470 pracowników, w tym ponad 250 inżynierów aplikacyjnych, obsługuje 70 000 użytkowników poprzez europejską sieć we Francji, Belgii, Holandii, Luksemburgu, Polsce, Finlandii, Czechach i na Słowacji oraz na Węgrzech i będzie kontynuować inwestycje w ramach rozwoju strategicznego. Nasi eksperci są na czele wszystkich tematów dotyczących m.in. tematyki BIM, cyfrowego bliźniaka, przemysłu 4.0 oraz IoT.

 

Arkance Systems jest resellerem AUTODESK® i TRIMBLE. Posiadamy najwyższy poziom partnerstwa:

  • Autodesk® Platinum Partner
  • TRIMBLE AUTHORIZED CHANNEL PARTNER

potwierdzający profesjonalny poziom realizowanych usług.

O Arkance


O Arkance

Misją firmy Arkance jest wspieranie klientów w procesie transformacji cyfrowej za pomocą europejskiej sieci ekspertów. Zatrudniamy 650 pracowników w 4 działach – ARKANCE SYSTEMS, ARKANCE OPTIMUM, ALLTERRA i SITECH – grupa współpracuje z globalnymi liderami, w szczególności z AUTODESK & TRIMBLE w celu dystrybucji i wdrażania rozwiązań mających na celu optymalizację wszystkich faz cyklu życia projektu budowlanego lub przemysłowego, od biura po działalność operacyjną.

 

 

 Skontaktuj się z nami


Rozwiązania i usługi w zakresie oprogramowania, które pomogą Ci w cyfrowym przejściu całego cyklu życia projektu, od projektu do budowy i utrzymania.

    Administratorem danych osobowych jest Arkance Systems – zapoznaj się z naszą polityką prywatności.*

    * To pole jest obowiązkowe