Wydarzenia ASPL


Tu byliśmy & będziemy

Gdzie nas spotkasz w najbliższych miesiącach?

Zapoznaj się z naszym szczegółowym planem wydarzeń online i stacjonarnych na najbliższe miesiące i zaplanuj spotkanie z nami!

Arkance Systems Poland bierze udział w wielu branżowych wydarzeniach, które dają nam niepowtarzalną okazję do spotkania z klientami i ekspertami w branży przemysłowej, budowlanej, architektonicznej i infrastrukturalnej. Pozwala nam to również być na bieżąco z trendami na rynku, a więc coraz lepiej dopasowywać naszą ofertę, zarówno pod kątem systemów, jak i konsultacji, szkoleń i organizowanych webinarów.

Nadchodzące wydarzenie

Warsaw Industry Week

7 – 9 listopada 2022, Warszawa

Warsaw Industry Week to Międzynarodowe Targi Innowacyjnych Rozwiązań Przemysłowych organizowane od 2016 roku w Ptak Warsaw Expo.

Ogromna przestrzeń i szerokie spektrum salonów tematycznych pozwala poznać nowości i rozwiązania z wszystkich kluczowych sektorów przemysłu, rozwijających się w Polsce. Zapraszamy na największe targi przemysłowe w Polsce!

Więcej informacji o naszym udziale już wkrótce!

LXIII Techniczne Dni Drogowe

21 – 23 listopada 2022, Łódź

W roku 2022 Konferencja „ LXIII Techniczne Dni Drogowe”, odbędzie się na terenie Oddziału Generalnej Dyrekcji Dróg Krajowych i Autostrad w Łodzi.

Techniczne Dni Drogowe stanowią doskonałą platformę wymiany doświadczeń i myśli technicznej. Konferencja cieszy się dużym zainteresowaniem w środowisku drogowców, biorą w nich udział przedstawiciele administracji rządowej i pozarządowej związani z drogownictwem, producenci materiałów i maszyn, wykonawcy robót i projektanci, przedstawiciele świata nauki.