Webinar na życzenie


Wybierz interesujący Cię temat i zapisz się na odpowiedni webinar

Innovyze: Efektywne i zrównoważone projektowanie sieci kanalizacyjnych, systemów drenażu i symulacji ryzyka powodziowego
Szukasz narzędzi, które pozwolą Ci w sposób efektywny i zrównoważony zarządzać infrastrukturą wodną? Zapraszamy Cię do obejrzenia webinarium, na którym omówiliśmy rozwiązania Innovyze.
Więcej
Odkryj potencjał dodatków do Revita: innowacyjne rozwiązania Agacad dla efektywnego projektowania
Chcesz zwiększyć wydajność i precyzję swoich projektów w Autodesk Revit? Poszukujesz narzędzi, które sprawią, że proces projektowania będzie nie tylko efektywniejszy, ale także szybszy i dokładniejszy? Rozwiązanie jest bliżej niż myślisz.
Więcej
Jak zautomatyzować proces projektowania w projektach infrastrukturalnych i kubaturowych
Projektowanie to ciągły i żmudny proces, który wiąże się często z licznymi poprawkami, wymagającymi dużego nakładu pracy. Jeśli szukasz metod, aby uprościć ten proces, zredukować liczbę błędów i przede wszystkim mieć więcej czasu, to zapraszamy Cię na wirtualne spotkanie z naszymi ekspertami. Podczas spotkania zobaczysz oprogramowanie i dedykowane nakładki, dzięki którym zoptymalizujesz procesy projektowe, będziesz lepiej zarządzać danymi i skuteczniej komunikować się z zespołem projektowym.
Więcej
Między inwestorem a wykonawcą, czyli nowoczesny projekt drogowy w Platei
Zapraszamy do obejrzenia webinaru, podczas którego przedstawiliśmy praktyczne zastosowanie Platei w projektowaniu drogowym. Dowiesz się, jak wykorzystać tę nowoczesną platformę do tworzenia modeli drogowych zgodnych z BIM, uwzględniając zarówno wymagania inwestora publicznego, jak i potrzeby procesu wykonawczego.
Więcej
Kompleksowe projektowanie sieci wod-kan i odwodnienia
Jesteś projektantem lub wykonawcą i zajmujesz się zawodowo projektowaniem sieci wod-kan? Używasz starszej technologii, która ogranicza Twoje możliwości w tym zakresie? Zapraszamy Cię na wirtualne spotkanie, podczas którego zaprezentujemy dwa nowoczesne rozwiązania dedykowane dla projektantów zewnętrznych sieci wod-kan – Urbano oraz InfoDrainage.
Więcej
Uwolnij potencjał swoich danych o produkcie – Integracja CAD/PDM z ERP
Poznaj zalety integracji środowiska CAD/PDM z systemem ERP Szukasz możliwości usprawnienia procesu rozwoju produktu oraz poprawy dokładności i efektywności zarządzania danymi o produkcie?
Więcej
Skuteczny sposób przekazywania danych produktu na produkcję
Autodesk Vault i Holixa Publisher4VLT – niezawodny duet Chcesz usprawnić proces przekazywania danych produktu na produkcję w swojej firmie? Chcesz uniknąć kosztownych błędów produkcyjnych, zaoszczędzić czas i zwiększyć efektywność inżynierów i projektantów? Mamy coś specjalnie dla Ciebie!
Więcej
Sieci wod-kan-gaz: projektowanie, ewidencja gruntów i scenariusze obliczeń
Zajmujesz się projektami sieci kanalizacyjnych, wodociągowych lub gazowych? Zapraszamy Cię na wirtualne spotkanie poświęcone tej tematyce.
Więcej
Revit: Szybkie generowanie i kontrola dokumentacji projektowej
Pracujesz w programie Autodesk Revit i poświęcasz bardzo dużo czasu na umieszczanie wymiarów i łańcuchów wymiarowych na widokach 2D, a ponadto obawiasz się, że coś przeoczysz? Sortowanie, numerowanie i zmiana numeracji elementów wymaga wiele ręcznej pracy i precyzji (zwłaszcza gdy numer lub pozycja pewnych elementów się zmienia i musisz powtórzyć proces numeracji od początku)? Pojawiają się błędy ze względu na brak możliwości zsynchronizowania danych z arkuszy kalkulacyjnych z projektami Revit?
Więcej
BIM bez stresu w Autodesk Revit – moc dodatków od Arkance Systems
Poznaj najlepsze rozwiązania dla projektantów BIM, którzy chcą usprawnić swoją pracę i zwiększyć efektywność projektowania w Autodesk Revit Jeżeli jesteś projektantem lub specjalistą z dziedziny BIM, z pewnością zdajesz sobie sprawę, że proces projektowy może być skomplikowany i wymagać wiele czasu i wysiłku. Jeżeli chcesz usprawnić swoją pracę i zwiększyć efektywność projektowania obejrzyj powtórkę naszego webinarium.
Więcej
Prefabrykacja w Unihouse. Wykorzystanie technologii, która zmienia rynek.
Projektuj szybciej, dokładniej i prościej - specjalistyczne prelekcje o AGACAD i case study Unihouse Chcesz przyspieszyć proces projektowania w swojej firmie? Zależy Ci na przeprowadzeniu wszystkich etapów projektowania w jednej platformie? Zajmujesz się prefabrykacją lub ten temat jest dla Ciebie interesujący?
Więcej
Oszczędność czasu i kosztów – Plateia jako w pełni funkcjonalne narzędzie do projektowania dróg
Zajmujesz się projektowaniem dróg i poszukujesz w pełni funkcjonalnego narzędzia? Chciałbyś w swojej codziennej pracy wykorzystywać oprogramowanie, które jest proste w obsłudze, ale zachowuje pełną funkcjonalność i zwiększa efektywność działań?
Więcej