Autodesk


Arkance Systems Poland jest platynowym partnerem Autodesk

Firma Autodesk jest globalnym liderem technologii projektowania i produkcji i pomaga użytkownikom zmienić sposób projektowania i tworzenia świata. Firma powstała w 1982 roku w Kalifornii w Stanach Zjednoczonych.

Wykorzystywana technologia dotyczy wielu branż i pozwala innowatorom z całego świata rozwiązywać duże i małe wyzwania. Spektrum działań odnosi się do architektury, inżynierii i budownictwa, a także projektowania i tworzenia produktów oraz mediów i rozrywki.

Produkty Autodesk pozwalają użytkownikom na płynną pracę na styku wielu dyscyplin, branż i projektów. W ciągu ostatnich 4 dekad miliony użytkowników zdecydowało się na wykorzystanie technologii Autodesk, by zmienić sposób wytwarzania ich produktów. Niezliczona ilość sukcesów nie zatrzymuje jednak firmy w miejscu, która wciąż poszukuje nowych rozwiązań dla swoich klientów i pomaga im zwiększyć przewagę konkurencyjną, ale również tworzyć kolejne możliwości. Autodesk stale usprawnia swoje produkty i wprowadza do oferty nowości, które odpowiadają na bieżące zapotrzebowanie oraz światowe trendy.

Autodesk wierzy, że świat może być lepiej zaprojektowany i stworzony dla wszystkich. Wartości, którymi kierują się w codziennej pracy, odzwierciedlają zaangażowanie w rozwój bardziej zrównoważonego, odpornego i sprawiedliwego świata. Firma angażuje się w budowanie zróżnicowanej i otwartej kultury, dzięki czemu pracownicy i klienci czują się zmotywowani do ulepszania otaczającej nas rzeczywistości. Autodesk jest zdeterminowany by inspirować i pozwolić ludziom wykorzystującym technologię projektowania i tworzenia rzeczy, które poprawią naszą przyszłość.

Arkance Systems jest platynowym partnerem Autodesk i z sukcesami wprowadza ich rozwiązania do wielu firm w 13 krajach.  W naszej ofercie znajduje się nie tylko oprogramowanie, ale również certyfikowane szkolenia czy branżowe webinary i konferencje, które pokazują praktyczne wykorzystanie tych narzędzi. Nasze programy szkoleniowe są stale aktualizowane na podstawie doświadczeń, wymagań nowoczesnego projektowania i potrzeb klientów.