Trimble


Trimble to firma, która zajmuje się technologiami przemysłowymi, a jej działania koncentrują się na pomaganiu w wykonywaniu pracy w sposób lepszy, szybszy i bardziej zoptymalizowany. Trimble zmienia sposób funkcjonowania świata poprzez dostarczanie produktów i usług, które łączą świat fizyczny i cyfrowy. Ich produkty umożliwiają wykonywanie zadań w sposób bardziej precyzyjny i dokładny, a to skutkuje możliwością budowania, konstruowania, rozwijania i przenoszenia rzeczy, które są potrzebne do życia i budowania przyszłych społeczności. Współpraca z firmą Trimble i jej produktami jest korzystna dla pracy, dla planety i dla społeczności, w których się obracamy.

Główne technologie w zakresie pozycjonowania, modelowania, łączności i analizy danych umożliwiają klientom poprawę produktywności, jakości, bezpieczeństwa i zrównoważonego rozwoju. Oprogramowanie, sprzęt i usługi firmy Trimble, od specjalnie zaprojektowanych produktów po rozwiązania dla całego cyklu życia przedsiębiorstwa, przekształcają takie branże jak rolnictwo, budownictwo, geoprzestrzeń i transport i logistyka.

Od ponad 40 lat firma Trimble tworzy unikalne rozwiązania, które pomagają klientom rozwijać ich firmy. Posiadając ponad 2000 patentów na całym świecie oraz ośrodki badawczo-rozwojowe w ponad 15 krajach, Trimble uzupełnia swój organiczny rozwój produktów strategicznymi przejęciami, aby wprowadzić najnowsze technologie na szerszy rynek. Produkty Trimble są używane w ponad 150 krajach na całym świecie.

Pracownicy zatrudnieni w ponad 40 krajach, w połączeniu z siecią dealerów i partnerów dystrybucyjnych służą i wspierają klientów na całym świecie. Arkance Systems jest jednym z autoryzowanych partnerów, a w naszej ofercie znajduje się zarówno oprogramowanie Trimble, jak i szkolenia, które pozwalają w pełni wykorzystać funkcjonalności programów. Szkolenia odbywają się w formie stacjonarnej oraz online, a ich ukończenie potwierdzone jest międzynarodowym certyfikatem. O produktach i rozwiązaniach Trimble można również usłyszeć więcej, zapisując się na nasze dedykowane webinary i konferencje online, podczas których poruszamy najbardziej aktualne tematy i światowe trendy.