W ciągu 30 lat przeszkoliliśmy ponad 31 000 kursantów

Jesteśmy firmą konsultingową posiadającą bogaty zasób różnorodnych kompetencji. Nasz zespół to certyfikowani inżynierowie z praktycznym doświadczeniem, którzy na co dzień realizują wdrożenia z oprogramowania: CAD, CAM, PDM i PLM, zajmują się analizą wymagań w dowolnej branży i opracowywaniem indywidualnych rozwiązań.

Nasze certyfikaty

Posiadamy najwyższy poziom partnerstwa z firmą Autodesk – “Platinum Partner” oraz certyfikaty: “Authorized Training Centre” (Autoryzowanego Centrum Szkoleniowego) i “Authorized Academic Partner” (Autoryzowanego Akademickiego Partnera Autodesk), co potwierdza profesjonalny poziom realizowanych przez nas usług.

autodesk-platinum-partner-logo-rgb-black
autodesk-authorised-training-centre-logo-rgb-black
autodesk-authorized-academic-partner-logo-rgb-black

Stale się rozwijamy

Nasza społeczność, liczba wystawionych certyfikatów, a także kursów w naszej ofercie stale rośnie.

+
0

lat doświadczenia

+
0

przeszkolonych uczestników

+
0

szkoleń w ofercie

Dlaczego masz pewność, że nasza oferta szkoleniowa jest najlepsza?

Co jeszcze nas wyróżnia:

Międzynarodowy certyfikat

W przypadku szkoleń Autodesk – po ich zakończeniu każdy kursant otrzymuje międzynarodowy certyfikat. Certyfikat ten jest honorowanym na całym świecie dokumentem potwierdzającym znajomość oprogramowania Autodesk. Na życzenie klienta wystawiamy również certyfikaty innych dostawców oprogramowania: CGS oraz Studio ARS.

Trenerzy, którzy są praktykami

Nasz zespól to certyfikowani inżynierowie z praktycznym doświadczeniem, którzy na co dzień realizują wdrożenia z oprogramowania: CAD, CAM, PDM i PLM, zajmują się analizą wymagań w dowolnej branży i opracowywaniem indywidualnych rozwiązań. Wśród trenerów znajdują się również osoby, które wygrywają polskie i międzynarodowe konkursy.

Szeroki zakres szkoleń

W ofercie Autoryzowanego Centrum Szkoleniowego Arkance znajdziesz aż 60 szkoleń z oprogramowania: Autodesk, Trimble, CGS, Studio ARS oraz własnych rozwiązań: Holixa i AGACAD. Dysponujemy autorskimi materiałami edukacyjnymi, które stale aktualizujemy do najnowszych wersji.

Szkolenia z agendą i dedykowane

Realizujemy szkolenia klasowe (z wyznaczoną agendą) lub szkolenia dedykowane (z agendą dostosowaną do oczekiwań klienta) w języku polskim i angielskim w siedzibie klienta, online oraz stacjonarnie (w 4 miastach Polski: Warszawa, Kraków, Łódź, Tychy).

Szkolenia klasowe prowadzimy w małych grupach od 3 do 10 osób, aby zapewnić komfort uczestnikom. W przypadku szkoleń dedykowanych – zarówno program szkoleń, jak i liczbę uczestników ustalamy indywidualnie.

Dofinansowania i materiały edukacyjne

Posiadamy specjalne uprawnienia: SUS, RIS, PIFS, BUR, dzięki czemu możemy realizować szkolenia dofinansowane ze środków unijnych.

Wszystkie nasze programy szkoleniowe i materiały edycyjne aktualizujemy zgodnie z wymaganiami nowoczesnego projektowania i potrzebami klientów.

Bezpieczne sale szkoleniowe

Twoje bezpieczeństwo jest dla nas bardzo ważne! W każdym naszym biurze i centrum szkoleniowym posiadamy systemy jonizacyjne firm Airius oraz Biozone Scientific, które efektywnie eliminują wirusy, bakterie, zarodniki pleśni, lotne związki organiczne czy cząstki pyłu zwieszonego. Dzięki temu masz pewność, że sale, w których się szkolisz spełniają najwyższe normy w zakresie jakości i sterylności powietrza.

Szkolenia dla firm prywatnych i uczelni wyższych

Mamy doświadczenie zarówno w realizacji szkoleń dla firm prywatnych, jak i uczelni wyższych. Jako Arkance Systems Poland jesteśmy partnerem strategicznym „Builder for the Young Engineers” – społecznego programu edukacyjnego zainicjowanego w 2017 roku. W ramach programu wspieramy młodych inżynierów w poszerzaniu przez nich fachowej wiedzy m.in. prowadząc dla nich profesjonalne warsztaty i szkolenia z zakresu oprogramowania dla budownictwa i infrastruktury.

Trenerzy Autoryzowanego Centrum Szkoleniowego

Nasz zespól to certyfikowani inżynierowie z praktycznym doświadczeniem, którzy na co dzień realizują wdrożenia z oprogramowania: CAD, CAM, PDM i PLM, zajmują się analizą wymagań w dowolnej branży i opracowywaniem indywidualnych rozwiązań.

Harmonogram szkoleń

Sprawdź najbliższe szkolenia w swojej branży.

Skontaktuj się z naszym specjalistą ds. szkoleń

  • Nie jesteś pewien na jakie szkolenie się zdecydować?
  • A może jesteś zainteresowany więcej niż jednym kursem?
  • Chcesz dopytać o możliwości dofinansowania?

Skontaktuj się z jednym z naszych przedstawicieli ds. szkoleń, który odpowie na wszystkie Twoje pytania i pomoże Ci wybrać to, które najlepiej pasuje do Ciebie i Twoich potrzeb.

Oferujemy również szkolenia stworzone specjalnie dla Ciebie i dopasowane do potrzeb Twoich i Twojego biznesu