Autoryzowane Centrum Szkoleniowe


Dzielimy się wiedzą i szkolimy najlepszych specjalistów!

W ciągu 30 lat przeszkoliliśmy ponad 31 000 kursantów 

Jesteśmy firmą konsultingową posiadającą bogaty zasób różnorodnych kompetencji. Nasz zespół to certyfikowani inżynierowie z praktycznym doświadczeniem, którzy na co dzień realizują wdrożenia z oprogramowania: CAD, CAM, PDM i PLM, zajmują się analizą wymagań w dowolnej branży i opracowywaniem indywidualnych rozwiązań.  

Nasze certyfikaty

Posiadamy najwyższy poziom partnerstwa z firmą Autodesk – “Platinum Partner” oraz certyfikaty: “Authorized Training Centre” (Autoryzowanego Centrum Szkoleniowego) i “Authorized Academic Partner” (Autoryzowanego Akademickiego Partnera Autodesk), co potwierdza profesjonalny poziom realizowanych przez nas usług.

Autodesk platinum partner
Authorised Training Centre
Authorized Academic Partner

Stale się rozwijamy

Nasza społeczność, liczba wystawionych certyfikatów, a także kursów w naszej ofercie stale rośnie.

+30

lat doświadczenia

+31 000

przeszkolonych uczestników

+60

szkoleń w ofercie

Dlaczego masz pewność, że nasza oferta szkoleniowa jest najlepsza?

Co jeszcze nas wyróżnia:

Międzynarodowy certyfikat

W przypadku szkoleń Autodesk – po ich zakończeniu każdy kursant otrzymuje międzynarodowy certyfikat. Certyfikat ten jest honorowanym na całym świecie dokumentem potwierdzającym znajomość oprogramowania Autodesk. Na życzenie klienta wystawiamy również certyfikaty innych dostawców oprogramowania: CGS oraz Studio ARS.

Trenerzy, którzy są praktykami

Nasz zespól to certyfikowani inżynierowie z praktycznym doświadczeniem, którzy na co dzień realizują wdrożenia z oprogramowania: CAD, CAM, PDM i PLM, zajmują się analizą wymagań w dowolnej branży i opracowywaniem indywidualnych rozwiązań. Wśród trenerów znajdują się również osoby, które wygrywają polskie i międzynarodowe konkursy.

Szeroki zakres szkoleń

W ofercie Autoryzowanego Centrum Szkoleniowego Arkance znajdziesz aż 60 szkoleń z oprogramowania: Autodesk, Trimble, CGS, Studio ARS oraz własnych rozwiązań: Holixa i AGACAD. Dysponujemy autorskimi materiałami edukacyjnymi, które stale aktualizujemy do najnowszych wersji.

Szkolenia z agendą i dedykowane

Realizujemy szkolenia klasowe (z wyznaczoną agendą) lub szkolenia dedykowane (z agendą dostosowaną do oczekiwań klienta) w języku polskim i angielskim w siedzibie klienta, online oraz stacjonarnie (w 4 miastach Polski: Warszawa, Kraków, Łódź, Tychy).

Szkolenia klasowe prowadzimy w małych grupach od 3 do 10 osób, aby zapewnić komfort uczestnikom. W przypadku szkoleń dedykowanych – zarówno program szkoleń, jak i liczbę uczestników ustalamy indywidualnie.

Dofinansowania i materiały edukacyjne

Posiadamy specjalne uprawnienia: SUS, RIS, PIFS, BUR, dzięki czemu możemy realizować szkolenia dofinansowane ze środków unijnych.

Wszystkie nasze programy szkoleniowe i materiały edycyjne aktualizujemy zgodnie z wymaganiami nowoczesnego projektowania i potrzebami klientów.

Bezpieczne sale szkoleniowe

Twoje bezpieczeństwo jest dla nas bardzo ważne! W każdym naszym biurze i centrum szkoleniowym posiadamy systemy jonizacyjne firm Airius oraz Biozone Scientific, które efektywnie eliminują wirusy, bakterie, zarodniki pleśni, lotne związki organiczne czy cząstki pyłu zwieszonego. Dzięki temu masz pewność, że sale, w których się szkolisz spełniają najwyższe normy w zakresie jakości i sterylności powietrza.

Certyfikat Arkance Systems Poland

Szkolenia dla firm prywatnych i uczelni wyższych

Mamy doświadczenie zarówno w realizacji szkoleń dla firm prywatnychjak i uczelni wyższych. Jako Arkance Systems Poland jesteśmy partnerem strategicznym „Builder for the Young Engineers” – społecznego programu edukacyjnego zainicjowanego w 2017 roku. W ramach programu wspieramy młodych inżynierów w poszerzaniu przez nich fachowej wiedzy m.in. prowadząc dla nich profesjonalne warsztaty i szkolenia z zakresu oprogramowania dla budownictwa i infrastruktury.