Menu

Konferencja „Projektowanie infrastruktury w praktyce” – 7 listopada 2017, Łódzka Specjalna Strefa Ekonomiczna Konferencja „Projektowanie infrastruktury w praktyce” to prawdopodobnie jedyne takie wydarzenie w kraju, które łączy wymiar teoretyczny i praktyczny projektowania. Prelegenci z Polski i Słowenii zaprezentują największe możliwości programów dostępnych w wersjach wieczystych – Plateia, Ferrovia i Aquaterra. Zaproszeni referenci na faktycznych przykładach […]

Czytaj dalej

Aquaterra jest to profesjonalne oprogramowanie do projektowania kanałów i rzek. Program wspomaga inżyniera w przygotowaniu profesjonalnych rysunków, dokumentacji technicznej zawierającej kalkulacje poziomów oraz obliczenia hydrauliczne.

Czytaj dalej

Ferrovia jest programem przeznaczonym do projektowania i modernizacji linii kolejowych. Oferuje szeroką gamę funkcji: od wprowadzania danych pomiarowych po wydruk i tworzenie modeli 3D.

Czytaj dalej

Plateia to profesjonalne oprogramowanie przeznaczone do projektowania nowych i rekonstrukcji istniejących dróg wszystkich kategorii od autostrad po drogi miejskie.

Czytaj dalej

Autopath wspiera projektowanie dróg w zakresie obliczeń i wizualizacji trajektorii ruchu pojazdów, automatyzacji tworzenia krzywych koszowych, wysepek, zatok autobusowych na sytuacji, ułatwienia tworzenia i edycji linii trasowania, sprawdzania zgodności geometrii poziomej i pionowej z polskimi normami, generowania pasów ruchu i poszerzeń na łukach, kreskowania skarp, tworzenia arkuszy itp.

Czytaj dalej

CGS Civil 3D Tools rozszerza możliwości oprogramowania AutoCAD Civil 3D o dodatkowe funkcjonalności, które zwiększają użyteczność i wydajność pracy, a zarazem pomagają użytkownikom Civil projektować jeszcze efektywniej.

Czytaj dalej

CGS Civil 3D Pipe Extensions wspiera projektowanie sieci w zakresie obliczeń hydraulicznych i hydrologicznych, projektowania przyłączy, wykopów i makroniwelacji. Szeroki wachlarz możliwości tej aplikacji w połączeniu z jej integracją w środowisku AutoCAD Civil 3D sprawi, że będziesz projektował jeszcze szybciej i jeszcze łatwiej.

Czytaj dalej