Zarządzanie cyklem życia produktu


Pobierz bezpłatny ebook

Jak w systemie PLM zoptymalizować procesy zarządzania danymi inżynierskimi, wprowadzania produktu na rynek, zarządzania zmianą, zarządzania jakością, współpracy z poddostawcami?

Obecna rzeczywistość i wyzwania, przed jakimi stoją zarządy zakładów produkcyjnych, dotyczą trzech aspektów: tworzenia lepszych produktów, zwiększania sprzedaży oraz budowania wartości firmy, co przekłada się na zwiększenie zysków. Ekosystem, w którym funkcjonują te przedsiębiorstwa, wpływa jednak na działanie zakładów przemysłowych i wprowadzanie nowych produktów na rynek.

Należy pamiętać, że nawet w trudnych czasach kryzysu można odnaleźć sposoby na rozwój i inwestycje. Niektórzy wręcz twierdzą, że najlepszym momentem do inwestowania i rozwijania firmy jest właśnie okres kryzysu, a nie prosperity. To właśnie w takich okresach pojawiają się szanse na odkrycie nowych obszarów działalności, wprowadzenie innowacyjnych rozwiązań oraz zdobycie przewagi konkurencyjnej. I właśnie, obecna sytuacja otwiera przed nami możliwość wprowadzenia bardziej inteligentnych produktów oraz cyfryzacji procesów w naszych zakładach.

Pobierz teraz bezpłatny ebook, z którego dowiesz się jak zoptymalizować procesy w systemie PLM.

Z dokumentu dowiesz się między innymi:
✨ Jak zintegrować procesy produkcyjne dla maksymalnej efektywności
💻 O korzyściach płynących z cyfrowej transformacji w zarządzaniu danymi i dokumentacją
🤝 O sposobach połączenia świata konstrukcji z produkcją
🚀 Jak skutecznie zarządzać zmianą i jakością w całym cyklu życia produktu

Ale to zdecydowanie nie wszystkie poruszone tematy!

Dokument ma aż 33 strony – wypełnij formularz, otrzymaj ebook na swoją skrzynkę mailową już dzisiaj i przekształć swoje zakłady produkcyjne na lepsze! 📥

Wypełnij formularz

Uzupełnij poniższy formularz i otrzymaj ebook na swój adres mailowy!