BIM dla budynków i architektury


Transformacja projektowania: Wprowadzenie BIM dla zwiększenia efektywności i kreatywności

Projektowanie generatywne dla budownictwa i architektury

Człowiek i komputer – ramię w ramię, w poszukiwaniu optymalnego rozwiązania

Arkance Systems stosuje metodykę BIM dostosowaną do dużych i małych firm. Podpowiadamy rozwiązania, które sprawiają, że projektanci i inżynierowie są bardziej kreatywni, komunikacja przebiega sprawniej, a koszty procesów są zredukowane. Nasi specjaliści są gotowi na udzielenie wsparcia we wprowadzeniu, wdrożeniu i realizacji BIM.


Oprogramowanie

Metal Framing

Oprogramowanie Metal Framing dla lepszego projektowania, detalowania, szacowania, koordynowania i automatyzacji lekkich konstrukcji stalowych w Revit Doświadczeni użytkownicy Revita nazywają AGACAD Metal Framing Suite najbardziej wydajnym i elastycznym oprogramowaniem BIM na rynku dla konstrukcji z jedno- lub wielowarstwowymi metalowymi ścianami, podłogami i dachami. Obejmuje to prefabrykowane panele, krokwie i kratownice oraz dedykowane rozwiązania dla szczegółowych projektów ścian osłonowych lub wentylowanych fasad.
Be.Smart T4R

Uzyskaj dostęp do wszystkich aplikacji zwiększających produktywność w programie Autodesk Revit Be.Smart (wcześniej Holixa) T4R ułatwia pracę zgodną z metodyką BIM i rozszerza możliwości programu Autodesk Revit. Ta kolekcja dodatków zawiera szybką dokumentację i inteligentne rozszerzenia do modelowania dla wszystkich użytkowników programu Revit. Niezależnie od tego, czy jesteś architektem, inżynierem budowlanym, projektantem, czy inżynierem MEP, pakiet Be.Smart T4R (Tools for Revit) to przepustka do narzędzi, które przyspieszą Twoją pracę w programie Revit. Wtyczki te, stworzone przez ekspertów Revit, pomagają dostosować program do specyficznych potrzeb projektowych i zwiększyć wydajność projektowania.
Autodesk BIM360 – DOCS

Czy chcesz rozpocząć pracę z CDE klasy BIM? A może potrzebujesz usystematyzować swoją wiedzę związaną z podstawowymi funkcjonalnościami platformy BIM360? Jeżeli jesteś koordynatorem BIM lub po prostu zarządzasz dokumentacją / modelami BIM w twojej firmie to to szkolenie jest dla Ciebie. Szkolenie zbudowane zostało na bazie wieloletnich doświadczeń pracowników Arkance Systems wyniesionych z biur projektowych oraz technicznych w kraju i za granicą.
AEC Collection

Architecture, Engineering & Construction Collection (AEC Collection) to kompletny pakiet oprogramowania w obszarze CAD i BIM. Zestaw zintegrowanych narzędzi wspiera projektantów, inżynierów oraz wykonawców na każdym etapie projektowania – od pierwszych koncepcji po finalną budowę. Pakiet oprogramowania kolekcji AEC pozwala na tworzenie wysokiej jakości projektów budowlanych i infrastrukturalnych, bazując na narzędziach do projektowania koncepcyjnego i szczegółowego. Zintegrowane narzędzia AEC pomagają w tworzeniu analiz, projektowaniu generatywnym, wizualizacji, symulacji oraz lepszej koordynacji projektów.
Wood Framing

Oprogramowanie BIM i 3D do projektowania systemów prefabrykowanych szkieletów drewnianych w Revit. Dla inżynierii strukturalnej, detalowania, dokumentacji i konstrukcji. Najlepsi użytkownicy Revit nazywają Wood Framing Suite od AGACAD najbardziej wydajnym i elastycznym oprogramowaniem BIM na rynku do projektowania ścian, podłóg i dachów w szkielecie drewnianym. Obejmuje to specjalistyczne rozwiązania szkieletowe dla budynków zaprojektowanych z izolowanych strukturalnie paneli (SIP), drewna laminowanego krzyżowo (CLT) lub ciężkiego drewna (zwanego również drewnem masywnym lub słupowo-belkowym. My nazywamy je OAK).

Szkolenia

Autodesk Construction Cloud – szkolenie kompleksowe

Autodesk Construction Cloud to rozwiązanie umożliwiające prowadzenie inwestycji w sposób cyfrowy – od koncepcji aż po zarządzanie obiektem. Dedykowane narzędzia dla inwestorów i generalnych wykonawców pozwalają na pełną kontrolę nad prowadzonym projektem na każdym z etapów procesu inwestycyjnego.
Autodesk Revit Structure – szkolenie zaawansowane

Czy chcesz usystematyzować swoją wiedzę związaną z Autodesk Revit? Potrzebujesz skorzystać z funkcjonalności, które są dla Ciebie obce? A może chcesz się dowiedzieć, co nowego oferuje nowa wersja oprogramowania? Jeżeli tak – to szkolenie jest dla Ciebie.
Autodesk Revit Structure – szkolenie podstawowe

Czy chcesz rozpocząć pracę z oprogramowaniem klasy BIM dla konstruktorów? A może potrzebujesz usystematyzować swoją wiedzę związaną z podstawowymi funkcjonalnościami oprogramowania Revit? Jeżeli jesteś konstruktorem, który poszukuje porad od praktyków „jak pracować z oprogramowaniem?” to szkolenie jest dla Ciebie.
Autodesk Revit HVAC/WOD-KAN – szkolenie zaawansowane

Czy chcesz usystematyzować swoją wiedzę związaną z oprogramowaniem klasy BIM dla instalatorów? Potrzebujesz skorzystać z funkcjonalności, które są dla ciebie obce? A może chcesz się dowiedzieć, co nowego oferuje nowa wersja oprogramowania? Jeżeli pracujesz w branży HVAC lub wodno-kanalizacyjnej i poszukujesz porad od praktyków „jak pracować z oprogramowaniem?” to szkolenie jest dla Ciebie.
Autodesk Revit HVAC/WOD-KAN – szkolenie podstawowe

Czy chcesz rozpocząć pracę z oprogramowaniem klasy BIM dla instalatorów? A może potrzebujesz usystematyzować swoją wiedzę związaną z podstawowymi funkcjonalnościami oprogramowania Revit? Jeżeli pracujesz w branży hvac lub wod-kan i poszukujesz porad od praktyków „jak pracować z oprogramowaniem?” to szkolenie jest dla Ciebie.
Autodesk Revit Elektryczny – szkolenie zaawansowane

Czy chcesz usystematyzować swoją wiedzę związaną z oprogramowaniem klasy BIM do instalacji elektrycznych? Potrzebujesz skorzystać z funkcjonalności, które są dla Ciebie obce? A może chcesz się dowiedzieć, co nowego oferuje najnowsza wersja oprogramowania? Jeżeli pracujesz w branży elektrycznej i poszukujesz porad od praktyków „jak pracować z oprogramowaniem?” to szkolenie jest dla Ciebie.
Autodesk Revit Architecture – szkolenie zaawansowane

Czy chcesz usystematyzować swoją wiedzę związaną a Autodesk Revit? Potrzebujesz skorzystać z funkcjonalności, które są dla Ciebie obce? A może chcesz się dowiedzieć, co oferuje nowa wersja oprogramowania? Jeżeli tak – to szkolenie jest dla ciebie.
Autodesk Revit Architecture – szkolenie podstawowe

Czy chcesz rozpocząć pracę z oprogramowaniem klasy BIM dla architektów? A może potrzebujesz usystematyzować swoją wiedzę związaną z podstawowymi funkcjonalnościami oprogramowania Revit? Jeżeli jesteś architektem, który poszukuje porad od praktyków „jak pracować z oprogramowaniem?” to szkolenie jest dla ciebie.
Autodesk Revit Architecture – Projektowanie wnętrz

Czy chcesz rozpocząć pracę z oprogramowaniem klasy BIM dla architektów? A może potrzebujesz usystematyzować swoją wiedzę związaną z podstawowymi funkcjonalnościami oprogramowania Revit? Jeżeli jesteś projektantem, który poszukuje porad od praktyków „jak pracować z oprogramowaniem?” to to szkolenie jest dla ciebie.
Autodesk BIM360 – Szkolenie kompleksowe

Czy chcesz rozpocząć pracę z CDE klasy BIM? A może potrzebujesz usystematyzować swoją wiedzę związaną z podstawowymi funkcjonalnościami platformy BIM360? Jeżeli jesteś koordynatorem BIM lub po prostu zarządzasz dokumentacją / modelami BIM w twojej firmie to to szkolenie jest dla Ciebie. Szkolenie zbudowane zostało na bazie wieloletnich doświadczeń pracowników Arkance Systems wyniesionych z biur projektowych oraz technicznych w kraju i za granicą.

Rozwiązania

Konsulting procesów

Czy chciałbyś skrócić czas przygotowania produkcji lub zredukować jej koszty? Może masz wrażenie, że proces przygotowania nie działa jak powinien, ale nie wiesz z jakiego powodu? Czy potrzebujesz wsparcia w optymalizacji procesów?
Konsulting aplikacji

Czy myślisz, że można pracować szybciej? Chciałbyś poznać inne sposoby wykonania codziennych zadań w Twoim oprogramowaniu CAD? Myślisz nad wdrożeniem nowego programu z kolekcji mechanicznej?
Aplikacje dedykowane

Niezliczona ilość codziennie powtarzanych operacji zabiera Twój czas? Masz pomysł jak coś zautomatyzować, ale nie masz działu programistycznego?
Konsultacje: plan wdrożenia BIM

Zbuduj wspólnie z profesjonalistami ścieżkę przejścia do BIM. Postaw na profesjonalne audyty, doradztwo i pomoc we wdrażaniu rozwiązań od wieloletnich praktyków. Firma Arkance Systems udziela podpowiedzi w obszarze wdrożenia i integracji nowych technologii. Poza wieloma korzyściami płynącymi z nowoczesnych rozwiązań, w tym większej dokładności, lepszej współpracy i komunikacji, to połączenie zespołu wokół projektu jest najważniejszym elementem. Dlatego codziennie wspieramy przedsiębiorstwa w wyborze oprogramowania najlepiej dostosowanego do realizowanych projektów i całej organizacji.

Referencje


Współpraca z Trzop Architekci

Arkance Systems wspiera pracownię Trzop Architekci w zakresie oprogramowania Autodesk Zapraszamy do posłuchania wywiadu z Emilią Dudzinską – BIM Manager w Trzop Architekci, która opowiada o technologii BIM w procesie projektowania przestrzeni biurowych oraz o zaletach projektowania w 3D. Emilia mówi również o owocnej współpracy z Arkance Systems Poland w zakresie realizacji dotychczasowych projektów. Pracownia Trzop Architekci…