Współpraca z Trzop Architekci


11.04.2023

Arkance Systems wspiera pracownię Trzop Architekci w zakresie oprogramowania Autodesk

Zapraszamy do posłuchania wywiadu z Emilią Dudzinską – BIM Manager w Trzop Architekci, która opowiada o technologii BIM w procesie projektowania przestrzeni biurowych oraz o zaletach projektowania w 3D. Emilia mówi również o owocnej współpracy z Arkance Systems Poland w zakresie realizacji dotychczasowych projektów.

Pracownia Trzop Architekci specjalizuje się głównie w aranżacji powierzchni biurowych. Ważną część ich działalności stanowią także projekty kubaturowe: budynki biurowe, domy jednorodzinne czy rezydencje. Wśród klientów firmy znajdują się m.in.: Google, Microsoft, Honeywell, Santander czy L’Oréal. Za projekt biura OLX otrzymali w 2017 r. nagrodę „CBRE OFFICE SUPERSTAR” dla najlepszego biura w branży technologicznej. Co ciekawe, TA jest również jedną z kilku pracowni, która tworzyła Centrum Praskie Koneser, projektując w nim dwa budynki i centrum wystawowe.

Realizując projekty firma korzysta głównie z oprogramowania Autodesk, a w projektach wykonawczych najczęściej z Revit. Za doradztwo, wdrożenie i wsparcie w zakresie oprogramowania Autodesk odpowiedzialna jest firma Arkance Systems Poland:

Oprogramowanie dostarcza nam firma Arkance Systems Poland, która niezawodnie wspiera nas w tym zakresie, co jest kluczową kwestią przy pracy zdalnej i współpracy na jednym modelu. (…) Dzięki BIM jesteśmy w stanie lepiej zaprojektować przestrzeń, która spełnia wymagania klienta. (…) BIM i narzędzia Autodesk umożliwiają nam efektywniejszą pracę. Każdy projekt jest traktowany indywidualnie, ale ze względu na powtarzalność pewnych procesów jesteśmy w stanie je zautomatyzować. 

Emila Dudzińska, Trzop Architekci

Zapraszamy do zapoznania się z pełnym wywiadem.

Zachęcamy do obejrzenia case study: