Wdrożenie oprogramowania Autodesk w firmie Wektor


30.11.2021

Firma WEKTOR zajmuje się budową urządzeń przemysłowych i maszyn, zintegrowanych z istniejącymi liniami produkcyjnymi.

Współpraca z firmą WEKTOR dotyczyła sprzedaży licencji oraz realizacji cyklu dedykowanych szkoleń z zakresu oprogramowania Inventor.

Zakres prac Arkance Systems Poland:

  • Realizacja szkoleń z tematyki dotyczącej I-LOGIC oraz NASTRAN IN CAD dla działu konstrukcyjnego.

Korzyści ze współpracy:

  • Dzięki przekazanym wskazówkom podczas szkoleń powstały MACRA, które usprawniły pracę działu konstrukcyjnego w programie Inventor.
  • Udział pracowników firmy w szkoleniu NASTRAN IN CAD umożliwił podniesienie kompetencji w zakresie: przygotowania i skutecznego przeprowadzania zaawansowanych analiz wytrzymałościowych, uwzględniających przypadki obciążeń termicznych, zmęczeniowych czy zjawiska wyboczenia.

Szkolenie z zakresu NASTRAN-IN CAD podniosło kompetencje inżynierów w zakresie przygotowania i skutecznego przeprowadzenia zaawansowanych analiz wytrzymałościowych, uwzględniających przypadki obciążeń termicznych, zmęczeniowych, czy zjawiska wyboczenia.

Marek Gąsiorowski, firma Wektor

Referencje

“Firma WEKTOR Marek Gąsiorowski z siedzibą w Głoskowie od 30 LAT prowadzi działalność obejmującą budowę maszyn i urządzeń przemysłowych.

Wykonujemy maszyny standardowe, linie produkcyjne oraz prototypy na specjalne zamówienie. Maszyny powstają u nas od podstaw: od wykonania projektu mechanicznego i elektrycznego, przez budowę, napisanie oprogramowania sterującego, po przeprowadzenie testów produkcyjnych. Nasze maszyny integrujemy również z istniejącymi liniami produkcyjnymi.

Posiadając wymagających kontrahentów, jesteśmy zobligowani do korzystania z programu INVENTOR na najwyższym poziomie. W tym wyzwaniu z powodzeniem wspiera nas firma Arkance Systems Poland, dostarczając licencje kolekcji mechanicznych, oraz szkolenia dedykowane, dostosowane do naszych potrzeb. W zakresie ostatnich prac dla naszego działu konstrukcyjnego zrealizowano szkolenie z zakresu 1-LOGIC oraz NASTRAN IN CAD. Dzięki przekazanym wskazówkom podczas warsztatów powstały MACRA, które usprawniły naszą pracę w programie lnventor. Jedno z makr posiada funkcjonalność ułatwiającą zmiany otworów ze stożkowym pogłębieniem na otwory przelotowe do tworzenia poprawnych wycięć laserem. Drugie makro ułatwia zliczanie globalnej liczby sztuk elementów w zespołach.

Pragniemy podziękować firmie Arkance Systems Poland, za przeprowadzenie profesjonalnego szkolenia w siedzibie naszej firmy , dopasowanie programu do naszych potrzeb, oraz podniesienie kompetencji technicznych naszego zespołu inżynierskiego. Zwracamy szczególną uwagę na ogromne zaangażowanie trenerów i z całą odpowiedzialnością polecamy Arkance Systems Poland jako rzetelnego Partnera w biznesie.”

Wdrożenie oprogramowania Autodesk w firmie Wektor