Promocja na oprogramowanie AGACAD


17.07.2023

Otrzymaj 6 dodatkowych miesięcy przy zakupie 12-miesięcznej licencji AGACAD

Właśnie rozpoczęła się wakacyjna promocja na oprogramowanie AGACAD dla użytkowników Revit, która trwa tylko do 18 sierpnia. Kup roczną licencję AGACAD i otrzymaj 6 dodatkowych miesięcy do Twojej licencji gratis!

OTRZYMAJ 6 dodatkowych miesięcy BEZPŁATNIE przy zakupie 12-miesiecznej licencji

18 miesięcy w cenie 12: Oferta ważna do 18 sierpnia 2023 r. na następujące dodatki Revit:

PROFESJONALNE ROZWIĄZANIA BIM DLA REVIT

Wood Framing

Oprogramowanie do modelowania BIM i 3D szkieletów drewnianych do projektowania systemów prefabrykowanych szkieletów drewnianych w Revit.

Metal Framing

Oprogramowanie Metal Framing dla lepszego projektowania, detalowania, szacowania, koordynowania i automatyzacji lekkich konstrukcji stalowych w Revit.

Precast Concrete

Oprogramowanie do detalowania prefabrykatów betonowych do modelowania budynków prefabrykowanych w Revit.

Korzyści z dodatków AGACAD do programu Revit

W Arkance Systems Poland tworzymy rozwiązania do ciągłej akceleracji BIM w oparciu o spostrzeżenia i doświadczenia czołowych światowych praktyków BIM. Rezultatem są światowej klasy rozwiązania dla branży AEC, które zapewniają, że projekty w programie Revit można ukończyć na czas, zgodnie z budżetem i z zachowaniem najwyższych standardów jakości.

Nasze narzędzia dla Revit pomogą Ci zaoszczędzić czasobniżyć koszty spowodowane błędami, zminimalizować marnotrawstwo materiałów na budowach, a tym samym zwiększyć trwałość projektów.

Automatyzując zadania projektantów, nasze dodatki do programu Revit ułatwiają pracę, umożliwiając szybsze i wydajniejsze tworzenie projektów. Korzyści dla Ciebie:

 • Większa elastyczność projektowania, dzięki zwiększonej swobodzie modelowania
 • Szybsza i wydajniejsza praca projektowa, dzięki wyeliminowaniu powtarzalnych zadań BIM
 • Oszczędność czasu i pieniędzy, dzięki projektom wykonywanym co najmniej DWA RAZY SZYBCIEJ
 • Niektóre zadania można wykonać 10, a nawet 100 razy szybciej!
 • Precyzyjnie zaprojektowane modele 3D, dzięki czemu projekty są: rentowne, pozbawione błędów, terminowe i mieszczą się w budżecie

Co dostaniesz w ramach tej oferty?

 • Dłuższy okres subskrypcji
  • W przypadku zakupu między 18 lipca a 18 sierpnia 2023 r. (włącznie), do rocznej, nowej licencji otrzymasz bezpłatnie 6 dodatkowych miesięcy czasu aktywacji (18 miesięcy całkowitego czasu aktywacji)
 • 3 wersje wybranego produktu – dla poprzedniej wersji programu Revit, aktualnej wersji programu Revit i nadchodzącej wersji programu Revit – na jedną stację roboczą
 • Wszystkie aktualizacje w trakcie aktywnego okresu subskrypcji
 • Wsparcie techniczne w okresie aktywnej subskrypcji
 • Możliwość migracji z licencji samodzielnej na licencję sieciową

Bezpłatne wersje demonstracyjne i wersje próbne

Możesz poprosić o bezpłatne demo na żywo z jednym z naszych inżynierów, który pokaże Ci dokładnie, co potrafi narzędzie, które Cię interesuje. W ten sposób możesz mieć pewność, że naprawdę pasuje do Twoich potrzeb.

Zachęcamy również do skorzystania z bezpłatnej wersji próbnej , aby zobaczyć, które narzędzia Ci się podobają. Zacznij od pobrania TOOLS4BIM Dock dla swojej wersji programu Revit. Po otwarciu okna Dock w programie Revit możesz wybrać, które z naszych rozszerzeń Revit chcesz wypróbować.