Budownictwo


Kompleksowe rozwiązania dla projektantów, inżynierów i wykonawców na każdym etapie budowy.

Wyniki wyszukiwania

Wynik 1 - 12 z 36 łącznie
Autodesk Revit

Autodesk Revit to kompleksowe narzędzie do tworzenia skoordynowanych, spójnych i kompletnych projektów opartych na jednym modelu 3D. Oprogramowanie pozwala na zwiększenie wydajności pracy i dokładności na każdym etapie rozwoju projektu – zaczynając od koncepcji, poprzez wizualizację i analizę, kończąc zaś na produkcji oraz konstrukcji. Oprogramowanie Revit to krok do rozpoczęcia modelowania 3D, automatyzacji rutynowych czynności oraz sprawnej współpracy w ramach zespołów projektowych bądź konstrukcyjnych, a tym samym zmniejszenia ilości błędów w całym procesie.
Ventilated Facades

Wydajne tworzenie plików projektowych fasad wentylowanych i ram stalowych formowanych na zimno przy użyciu oprogramowania Revit opartego na BIM Oprogramowanie Ventilated Facades umożliwia szybkie i łatwe projektowanie fasad wentylowanych w programie Revit z wysoką szczegółowością i pełnymi aktualizacjami projektu w czasie rzeczywistym. Dzięki funkcjom BIM-to-Field można uzyskać dokładne zestawienia materiałów i rysunki warsztatowe, a także dokładny montaż na miejscu budowy.
Autodesk Forma

Autodesk Forma (wcześniej Spacemaker), to zupełnie nowa jakość projektowania koncepcyjnego. Intuicyjne narzędzie dla architektów, urbanistów i deweloperów, które umożliwia opracowanie jakościowych ofert obiektów. Ta platforma chmurowa idealnie łączy to, co najlepsze projektowaniu tradycyjnym i generatywnym.
Curtain Walls & Panels

Oprogramowanie BIM do projektowania ścian osłonowych i paneli w modelach Revit Program Curtain Walls & Panels umożliwia szybkie i łatwe kadrowanie architektonicznych ścian osłonowych lub paneli osłonowych w programie Revit® z pełną aktualizacją projektu w czasie rzeczywistym. Zapewnia to uzyskanie dokładnych zestawień materiałów i rysunków konstrukcyjnych oraz dokładny montaż na miejscu budowy dzięki funkcjom BIM-to-Field.
T4R – Sort Mark

Elastyczna zmiana numeracji elementów i siatki Sort Mark przenumerowuje elementy programu Revit® dokładnie tak, jak chcesz. Oprócz wykrywania i przenumerowywania siatek można określić zmianę kierunku i orientacji opisu, dodać je jako właściwości, ponownie obliczyć współrzędne współdzielone i wiele więcej. Oszczędność czasu Szybkość pracy Optymalizacja procedur pracy Łatwy w użyciu Zapisane ustawienia dla przyszłych projektów
T4R – Smart Walls

Zestaw narzędzi do zarządzania ścianami i połączeniami Smart Walls to zaawansowany dodatek do zarządzania ścianami w programie Autodesk® Revit®, umożliwiający szybki demontaż warstw na różne typy ścian, pełną kontrolę połączeń i odległości między nimi, dzielenie ścian na osobne panele z predefiniowanymi ustawieniami, wstawianie punktów grawitacyjnych oraz zarządzanie informacjami za pomocą funkcji eksportu do Excela. Duża szybkość modelowania Zapobieganie błędom i łatwy proces kontroli Zwiększona produktywność i oszczędność kosztów
T4R – Smart Sheets

Narzędzie do zarządzania wieloma arkuszami, z funkcją kontroli widoku Dodatek Smart Sheets umożliwia tworzenie i zarządzanie dużą liczbą arkuszy w programie Revit® na podstawie szablonów i wyników sortowania. Szybkie tworzenie skomplikowanych dokumentów Optymalizacja procedur roboczych Łatwość użycia Redukcja błędów Redukcja pracy administracyjnej nad arkuszami
T4R – Quick Dimensions

Akcelerator wymiarowania projektów BIM Quick Dimensions pozwala na automatyczne dodawanie wymiarów do wybranych elementów (także na elewacjach i przekrojach), tworzenie wielu łańcuchów wymiarowych za jednym razem oraz łączenie pojedynczych wymiarów w łańcuchy. Automatycznie dodawaj wymiary do wybranych elementów architektonicznych, konstrukcyjnych lub mechanicznych. Tworzenie wielu łańcuchów wymiarowych za jednym kliknięciem. Dołączanie istniejących oddzielnych wymiarów do łańcucha wymiarów.
T4R – Excel2R

Narzędzie do importowania arkuszy z programu Excel® do programu Revit®, z możliwością łatwej aktualizacji Excel2R importuje arkusze kalkulacyjne programu Microsoft® Excel®, w tym ustawienia stylów, do projektów Autodesk® Revit®. Oszczędność czasu i wydajności po połączeniu informacji z programu MS Excel z projektem Revit. Łatwe w użyciu, bezproblemowe tworzenie tabel Zawsze aktualne najnowsze dane w projekcie Revit.
T4R – Dynamic Legend

Inteligentne tworzenie legend i łatwa aktualizacja Funkcja Dynamic Legend tworzy w programie Revit® inteligentne legendy, które można aktualizować jednym kliknięciem. Ponadto dzieli specyfikacje na strony, umożliwia wyświetlanie wielu widoków dowolnego elementu (w tym rzeczywistych obrazów) i działa z połączonymi projektami. Łatwo twórz legendy dla dowolnej kategorii rodziny Revit Szybko grupuj i sortuj elementy w legendach Aktualizuj wszystkie legendy za pomocą jednego kliknięcia
Metal Framing

Oprogramowanie Metal Framing dla lepszego projektowania, detalowania, szacowania, koordynowania i automatyzacji lekkich konstrukcji stalowych w Revit Doświadczeni użytkownicy Revita nazywają AGACAD Metal Framing Suite najbardziej wydajnym i elastycznym oprogramowaniem BIM na rynku dla konstrukcji z jedno- lub wielowarstwowymi metalowymi ścianami, podłogami i dachami. Obejmuje to prefabrykowane panele, krokwie i kratownice oraz dedykowane rozwiązania dla szczegółowych projektów ścian osłonowych lub wentylowanych fasad.
Be.Smart T4R

Uzyskaj dostęp do wszystkich aplikacji zwiększających produktywność w programie Autodesk Revit Be.Smart (wcześniej Holixa) T4R ułatwia pracę zgodną z metodyką BIM i rozszerza możliwości programu Autodesk Revit. Ta kolekcja dodatków zawiera szybką dokumentację i inteligentne rozszerzenia do modelowania dla wszystkich użytkowników programu Revit. Niezależnie od tego, czy jesteś architektem, inżynierem budowlanym, projektantem, czy inżynierem MEP, pakiet Be.Smart T4R (Tools for Revit) to przepustka do narzędzi, które przyspieszą Twoją pracę w programie Revit. Wtyczki te, stworzone przez ekspertów Revit, pomagają dostosować program do specyficznych potrzeb projektowych i zwiększyć wydajność projektowania.