Holixa


Specjalistyczne narzędzia i aplikacje dedykowane do optymalizacji codziennej pracy projektowej.

Wyniki wyszukiwania

Wynik 1 - 5 z 5 łącznie
Holixa T4I

Holixa Tools4Inventor (T4I) to dodatek do Autodesk Inventor, który zwiększa wydajność pracy poprzez automatyzację i uproszczenie rutynowych zadań w każdej fazie procesu projektowania, od pierwszego szkicu do publikacji gotowej dokumentacji. Lepsza współpraca dzięki wykorzystaniu poprawnych danych Zwiększenie produktywności i wydajności Narzędzia, które oszczędzają prawie 80% Twojego czasu Łatwe w użyciu narzędzia w znanym środowisku programu Inventor Pełne wsparcie techniczne w razie potrzeby Pobierz Holixa T4I za darmo teraz, odkryj korzyści. Wypróbuj naszą wersję próbną przez 30 dni. Kliknij tutaj, aby poprosić o wersję demo Holixa T4I.
Holixa T4R

Uzyskaj dostęp do wszystkich aplikacji zwiększających produktywność w programie Autodesk Revit Holixa T4R ułatwia pracę zgodną z metodyką BIM i rozszerza możliwości programu Autodesk Revit. Ta kolekcja dodatków zawiera szybką dokumentację i inteligentne rozszerzenia do modelowania dla wszystkich użytkowników programu Revit. Niezależnie od tego, czy jesteś architektem, inżynierem budowlanym, projektantem, czy inżynierem MEP, pakiet Holixa T4R (Tools for Revit) to przepustka do narzędzi, które przyspieszą Twoją pracę w programie Revit. Wtyczki te, stworzone przez ekspertów Revit, pomagają dostosować program do specyficznych potrzeb projektowych i zwiększyć wydajność projektowania.
Holixa Publisher4VLT

Publisher4VLT rozszerza możliwości publikowania z programu Vault i wpisywania opublikowanych dokumentów do repozytorium Vault. Ustawienia pozwalają określić warunki publikowania z zaawansowaną funkcją “jak i gdzie” ma być opublikowany dokument. Nazwa publikowanego pliku jest w pełni konfigurowalna i może być zbudowana na podstawie wartości właściwości oryginalnego pliku istniejącego w repozytorium Vault. Proces publikacji może być dodatkowo rozszerzony o reguły Inventor iLogic, które pozwalają na uruchomienie kolejnego procesu, zadania lub aplikacji, np. dodanie niestandardowego znaku wodnego. Holixa Publisher4VLT zawiera ulepszoną funkcjonalność Pack-and-Go, która oferuje tworzenie z opublikowanych plików zarchiwizowanej paczki do przekazania np. współpracującym zespołom.
Holixa ERP Connector

Holixa ERP Connector to dodatek do Autodesk Vault Professional, który łączy projekt produktu z danymi produkcyjnymi. Powiązanie danych projektowych z systemu zarządzania danymi produktu (PDM) z danymi produkcyjnymi to stworzenie relacji pomiędzy obiektami PDM i odpowiadającymi im cechami w systemie planowania zasobów przedsiębiorstwa (ERP).
TOOLS4BIM Dock for Revit

Co to jest TOOLS4BIM Dock? Dock to interaktywne okno w programie Autodesk® Revit®, które umożliwia dostęp do wszystkich produktów AGACAD TOOLS4BIM i zarządzanie nimi, pozwalając na testowanie i zakup. W Dock możesz wybrać dowolne narzędzie, które chcesz wypróbować, klikając na Rozpocznij próbę/ Kup lub Aktywuj subskrypcję. Do czego służy Dock? Skorzystasz z bezpłatnych wersji próbnych programów rodziny AGACAD Kupisz dodatki sygnowane marką AGACAD Aktywujesz i zyskasz możliwość zarządzania licencjami oprogramowania Pobierzesz aktualizacje oprogramowania Uzyskasz dostęp do pomocy elektronicznej i wsparcia