Projekt produktu


Cykl życia produktu zaczyna się od projektu. W tej kluczowej fazie niezbędne jest połączenie profesjonalnej wiedzy i dobrego oprogramowania. Ty masz wiedzę, my mamy odpowiednie narzędzia.

Usprawnienie fazy projektowania

Oferujemy oprogramowanie wspomagające proces projektowania produktów. Proponowane narzędzia zawierają zintegrowane aplikacje 2D i 3D (w obszarze CAD i CAM) do opracowania, tworzenia oraz optymalizacji projektu, dzięki zaawansowanej interoperacyjności.


Oprogramowanie

Product Design & Manufacturing Collection

Autodesk Product Design and Manufacturing Collection to zestaw najważniejszych programów do projektowania produktowego i przemysłowego, pomocnych w kreowaniu nowej rzeczywistości, a dodatkowo wyróżniających się przystępną ceną. Optymalizuj proces tworzenia ofert, jednocześnie podnosząc ich precyzję, poprzez automatyzację konfiguracji produktów. Dzięki temu możliwe będzie szybkie dostarczanie spersonalizowanych rozwiązań, idealnie dopasowanych do indywidualnych potrzeb klientów.
Inventor Professional

Autodesk Inventor Professional jest systemem 3D do projektowania mechanicznego o wysokiej wydajności. Program przeznaczony jest dla konstruktorów i inżynierów mechaników, którzy chcą zredukować czas projektowania, wprowadzić na rynek lepsze produkty w krótszym czasie oraz utrzymać swoją przewagę konkurencyjną. Ten zaawansowany modelator bryłowy, służy do zamodelowania projektowanego urządzenia jako modelu 3D. A następnie wygenerowanie na podstawie modelu rysunków złożeniowych, wykonawczych, eksplodujących, ofertowych, poglądowych i innych. Wszystkie zmiany wprowadzone w modelu zostaną automatycznie uwzględnione na wszystkich rysunkach płaskich. Program pozwala na stworzenie własnych bibliotek parametrycznych części, które są unikalne dla danej firmy i powszechnie przez nią używane w projektach.
Autodesk Fusion 360

Autodesk Fusion 360 to rozwiązanie, które łączy procesy projektowania przemysłowego oraz mechanicznego, symulacji, współpracy i obróbki w ramach zintegrowanego zestawu narzędzi obejmującego wszystkie etapy inwestycji — zaczynając od koncepcji po finalną produkcję. Ta aplikacja chmurowa CAD/CAM pozwala na wyeliminowane luk komunikacji w procesie rozwoju produktów, szczególnie na etapie projektowania i modelowania 3D, symulacji, tworzenia dokumentacji, współpracy czy finalnej produkcji.

Szkolenia

Autodesk Inventor – szkolenie zaawansowane

Poszerz zdobyte na szkoleniu bazowym umiejętności w obszarze pracy z programem Autodesk Inventor. Rozpocznij wdrożenie w swoje projekty narzędzi do kształtowania części, zbuduj własne biblioteki standardów, twórz skomplikowane animacje zespołów oraz dostosuj środowisko pracy do własnych potrzeb projektowych. Wykorzystaj w pełni narzędzia do efektywniejszej pracy w Autodesk Inventor!
Autodesk Inventor – szkolenie podstawowe

Poznaj najdogodniejsze narzędzia, które wniosą umiejętności projektowe na nowy poziom. Szkolenie bazowe obejmuje zapoznanie się ze wszystkimi etapami pracy projektanta w obszarze mechaniki – zaczynając od tworzenia szkiców 2D, poprzez polecenia modelujące, a stopniowo rozpoczynając pracę nad projektem 3D. Szkolenie obejmuje również automatyczne generowanie dokumentacji warsztatowej, tworzenie prezentacji i więcej.
Autodesk Inventor Nastran – szkolenie

Korzystasz z modułu analizy naprężeń w Inventor? Chciałbyś przygotować bardziej zaawansowane analizy, zbadać wpływ temperatury, wyeliminować zjawisko wyboczenia czy sprawdzić ilość cykli zmiennego obciążenia bezpieczną dla badanego urządzenia? A może chciałbyś sprawdzić możliwości uproszczenia elementów liniowych i powierzchniowych w analizach MES i przyspieszyć proces weryfikacji projektu?
Autodesk Fusion360 – szkolenie podstawowe

Autodesk Fusion 360 to rozwiązanie, które łączy procesy projektowania przemysłowego oraz mechanicznego, symulacji, współpracy i obróbki w ramach zintegrowanego zestawu narzędzi obejmującego wszystkie etapy inwestycji — zaczynając od koncepcji po finalną produkcję.

Rozwiązania

Szkolenia dedykowane

Nie znalazłeś programu szkoleniowego, który odpowiada Twoim potrzebom? Omówimy z Tobą interesujące Cię zagadnienia i zdiagnozujemy poziom wiedzy. Zaproponujemy ścieżkę szkoleniowo-rozwojową dobraną do procesów zachodzących w Twojej organizacji i konkretnych grup użytkowników. U nas możesz również ćwiczyć na swoich projektach.
Konsulting procesów

Czy chciałbyś skrócić czas przygotowania produkcji lub zredukować jej koszty? Może masz wrażenie, że proces przygotowania nie działa jak powinien, ale nie wiesz z jakiego powodu? Czy potrzebujesz wsparcia w optymalizacji procesów?
Konsulting aplikacji

Czy myślisz, że można pracować szybciej? Chciałbyś poznać inne sposoby wykonania codziennych zadań w Twoim oprogramowaniu CAD? Myślisz nad wdrożeniem nowego programu z kolekcji mechanicznej?
Szkolenia standardowe

Wiele lat doświadczeń w prowadzeniu szkoleń pozwoliło nam wypracować zakresy i metody zapewniające maksymalną efektywność poświęconego czasu. Nauczymy Cię obsługi oprogramowania na każdym poziomie zaawansowania. Jeżeli żeden z programów szkoleń nie spełnia Twoich oczekiwań skonfiguruj własny zakres za pomocą modułów.
Zarządzanie licencjami

Firma Arkance Systems pomaga przeprowadzić standardową instalację programu na stacji roboczej użytkownika, integrację oraz wdrożenie rozwiązań programowych. Dodatkowo specjaliści wspierają zarządzanie licencjami, co w efekcie pozwala na optymalizację ich wykorzystania oraz lepszą kontrolę kosztów.

Referencje


Wdrożenie Vault Professional wraz z integracją z ERP w B&P Engineering

Zastanawiasz się nad cyfryzacją procesu przygotowania produkcji? Nie wiesz, jak połączyć środowisko CAD/PDM z systemem ERP? Zapraszamy do obejrzenia wywiadu z przedstawicielami B&P Engineering: Tomaszem Musiałem (Prezesem Zarządu) oraz Mateuszem Jagieła (Kierownikiem Działu Konstrukcyjnego), którzy opowiadają o zaletach takiego rozwiązania, wdrożonego we współpracy z Arkance Systems Poland.  Poniżej umieszczamy również opis pełnego zakresu współpracy pomiędzy B&P Engineering a Arkance Systems Poland, które obejmowało wdrożenia: Autodesk…
Wdrożenie oprogramowania Autodesk w firmie Wektor

Firma WEKTOR zajmuje się budową urządzeń przemysłowych i maszyn, zintegrowanych z istniejącymi liniami produkcyjnymi. Współpraca z firmą WEKTOR dotyczyła sprzedaży licencji oraz realizacji cyklu dedykowanych szkoleń z zakresu oprogramowania Inventor. Zakres prac Arkance Systems Poland: Realizacja szkoleń z tematyki dotyczącej I-LOGIC oraz NASTRAN IN CAD dla działu konstrukcyjnego. Korzyści ze współpracy: Dzięki przekazanym wskazówkom podczas…