Voucher na wszystkie szkolenia w autoryzowanym centrum szkoleniowym Autodesk

Tylko do 31 grudnia 2021 r. Ty oraz każdy pracownik w Twojej firmie możecie odebrać voucher w wysokości 100 zł netto na certyfikowane szkolenia. Voucher dotyczy wszystkich szkoleń otwartych w autoryzowanym centrum szkoleniowym Autodesk od Arkance Systems Poland. Voucher w wysokości 100 zł netto jest ważny do końca 2022 r. 

 

Warunki oferty:

 • Voucher dotyczy szkoleń certyfikowanych – każdy z uczestników po ukończeniu kursu otrzymuje międzynarodowy certyfikat potwierdzający ukończenie szkolenia.
 • Voucher w wysokości 100 zł netto można odebrać do końca 2021 r. a zrealizować do końca 2022 r.
 • Voucher dotyczy wszystkich szkoleń otwartych (z wyznaczonymi datami i ustaloną agendą) dostępnych w ofercie Arkance Systems Poland.
 • Oferta obejmuje firmy oraz osoby prywatne, ale nie dotyczy studentów (studenci posiadają stałą zniżkę na szkolenia otwarte).
 • Szkolenia otwarte organizujemy on-line (w formie wirtualnych klas) lub też stacjonarnie (w Łodzi, Warszawie, Tychach, Krakowie i Szczecinie) w zależności od oczekiwań uczestników.

 

W naszej ofercie Autoryzowanego Centrum Szkoleniowego Autodesk znajdziesz aż 60 szkoleń! Poniżej prezentujemy przykładowe szkolenia. Jeśli interesuje Cię inne szkolenie koniecznie skontaktuj się z nami! Chętnie pomożemy w doborze i ustaleniu tematyki. W razie zainteresowania zapraszamy do wypełnienia formularza kontaktowego na stronie.

Dlaczego masz pewność, że nasza oferta szkoleniowa jest najlepsza:

 • Doświadczenie: Jesteśmy autoryzowanym centrum szkoleniowym Autodesk. W ciągu 30 lat przeszkoliliśmy ponad 30 000 kursantów!
 • Trenerzy: Nasi trenerzy to certyfikowani inżynierowie z praktycznym doświadczeniem, którzy na co dzień realizują wdrożenia dla klientów.
 • Certyfikat: Po zakończeniu szkolenia kursanci otrzymują międzynarodowy certyfikat potwierdzający ukończenie szkolenia. Certyfikat przyznaje firma Autodesk. Certyfikat ten jest honorowanym na całym świecie dokumentem potwierdzającym znajomość danego oprogramowania.
 • Materiały: Posiadamy autorskie materiały, aktualizowane do najnowszych wersji.
 • Szeroki zakres szkoleń: Realizujemy szkolenia otwarte i zamknięte dostosowane do oczekiwań klienta. W swojej ofercie dysponujemy aż 60 szkoleniami!
 • Wygoda: Szkolenia organizujemy w formie wirtualnej klasy, stacjonarnie w siedzibie klienta lub naszych biurach: Łodzi, Warszawie, Tychach, Krakowie i Szczecinie.

Przykładowy certyfikat

Po zakończeniu szkolenia wszyscy uczestnicy otrzymują międzynarodowy certyfikat. Certyfikat przyznaje firma Autodesk. Certyfikat ten jest honorowanym na całym świecie dokumentem potwierdzającym znajomość  oprogramowania Autodesk.

Przykładowi trenerzy szkoleń:

Jacek-Poświata-w-kołku-bez-N
Jacek Poświata
Inżynier ds. oprogramowania dla przemysłu, Arkance Systems Poland

Specjalizuje się w systemach CAD / CAM / CAE oraz PDM. Trener z 17-letnim doświadczeniem w zakresie szkoleń AutoCAD, Autodesk Inventor, AutoCAD Mechanical i innych na wszystkich poziomach zaawansowania. Posiada uprawnienia egzaminatora ATC i ECDL. Zajmuje się także rozwiązaniami programistycznymi optymalizującymi procesy projektowania i zarządzania. Tworzy aplikacje w środowisku Dot.Net, VBA oraz FreePascal.

Michał Doboszyński
Michał Doboszyński
Specjalista ds. BIM, Arkance Systems Poland

Inżynier budownictwa z praktycznym doświadczeniem w obszarze BIM zdobytym w Wielkiej Brytanii oraz na wielu zagranicznych projektach. Pracował w Londynie jako BIM Manager dla biura projektowego oraz w dziale rozwoju dla jednego z wiodących generalnych wykonawców. Zainteresowany wprowadzaniem rozwiązań ze świata IT do branży budowlanej. Obecnie zaangażowany w projekty związane z automatyzacją w pracy projektowej. Pasjonat nowych technologii i modernistycznej architektury.

Michal Borowski
Michał Borowski
Specjalista ds. rozwiązań dla przemysłu, Arkance Systems Poland

Absolwent Inżynierii Produkcji, Mechaniki i Budowy Maszyn, Zarządzania Zasobami IT - Politechniki Warszawskiej. Od ponad 10 lat projektuje, szkoli i wdraża rozwiązania Autodesk Inventor, Fusion 360, Factory Design oraz PDM Vault. Trener Autodesk Certified Instructor, Inventor Certified Professional. Wcześniej Konstruktor odpowiedzialny za modelowanie 3D, tworzenie dokumentacji technicznej, następnie Inżynier Aplikacji CAD i po 3 latach - Implementation Manager. Odpowiedzialny za zarządzanie projektami IT, wdrażanie systemów CAD/PDM/ERP, szkolenia, konsulting. Pasjonat snowboardu, squasha, nowych technologii, Unreal Engine oraz druku 3D.

Mateusz Kruk
Mateusz Kruk
Inżynier ds. BIM, Arkance Systems Poland

Ukończył budownictwo ze specjalnością BIM na Politechnice Krakowskiej i Uniwersytecie Algarve w Portugalii. Zdobywca 1 miejsca podczas konkursu "Builder For The Future" i międzynarodowej konferencji IHEEP19 dla inżynierów drogownictwa w Asheville/USA. Doświadczenie zdobywał w międzynarodowych biurach projektowych o profilu drogowym. Prywatnie interesuje się nowymi technologiami w infrastrukturze, modelowaniem 3D i podróżami. Trener z 4-letnim doświadczeniem w zakresie nauki programowania.

Maciej Stawowski
Maciej Stawowski
Specjalista ds. rozwiązań dla przemysłu, Arkance Systems Poland

Specjalizuje się w systemach CAD / CAM / CAE oraz PDM. Tytuł inżyniera mechatroniki, a także mgr inż. automatyki i robotyki uzyskał na Wydziale Mechanicznym Politechniki Łódzkiej. Posiada doświadczenie inżynierskie w zakresie: projektowania maszyn i urządzeń w różnorodnych środowiskach CAD, automatyki i sterowania, wytwarzania z użyciem specjalistycznych maszyn, takich jak obrabiarki, prasy krawędziowe, wycinarki plazmowe oraz wdrażania nowych technologii, m.in. drukowania 3D. Z powodzeniem zrealizował wiele projektów dla działów konstrukcyjnych, badań i rozwoju, produkcyjnych czy utrzymania ruchu.

Inne pozycje, które mogą być dla Państwa interesujące