Nowa nazwa, ten sam zespół


18.04.2024

W 2024 roku ARKANCE zyska nowy, odświeżony wygląd, co stanowić będzie ważny kamień milowy w naszej podróży ku innowacyjności i zaangażowaniu w dostarczenie usług na najwyższym poziomie.

Obecnie jesteśmy w trakcie zmiany naszych nazw handlowych z Arkance Systems na ARKANCE.

Zmiana ta jest wyrazem większego skupienia naszej uwagi na globalnej współpracy i zapewnieniu szerszego zakresu technologii i usług profesjonalnych. Jeden z filarów naszej oferty to specjalnie stworzone portfolio oprogramowania Be.Smart. Pakiet rozwiązań do płynnej integracji z naszymi światowej klasy partnerami technologicznymi zapewnia najnowocześniejsze zdolności do redefiniowania wyników projektów.

Aczkolwiek nasz wygląd ulega modyfikacji, zapewniamy, że dalej pozostajemy tym samy oddanym zespołem, którego celem jest zapewnienie doskonałych usług.

Zatem czego dotyczą zmiany?

Od połowy tego roku wszystkie nasze nazwy handlowe na całym świecie przyjmą nową tożsamość marki jako ARKANCE. Strategicznie dostosowujemy funkcjonowanie naszych podmiotów na całym świecie pod tą marką. Realizujemy naszą misję zrewolucjonizowania wyników projektów w sektorze budowlanym, infrastrukturalnym i produkcyjnym poprzez dostarczanie światowej klasy usług i rozwiązań.

Będziemy celebrować to  poprzez wydanie nowej, nowoczesnej i udoskonalonej strony internetowej www.arkance.world.

Co się nie zmieni?

Chociaż nasza nazwa się zmienia, nasze zaangażowanie w dostarczanie wysokiej jakości usług pozostaje bez zmian. Wszystkie kontrakty, umowy i zobowiązania będą kontynuowane na dotychczasowych warunkach. Naszym absolutnym priorytetem jest ciągłość biznesowa i integralność naszych operacji.

Wraz z rozwojem naszej nowej tożsamości marki chcemy potwierdzić nasze zaangażowanie w dostarczanie kompleksowych usług, które obejmują każdy aspekt Państwa potrzeb – od rozwoju i integracji po wdrożenie, szkolenia oraz usługi doradcze. Nasze oddanie i zaangażowanie w oferowanie kompleksowych rozwiązań pozostaje niezachwiane i cieszymy się, że możemy rozpocząć z Państwem ten nowy rozdział.

Spoglądając wstecz na naszą dotychczasową podróż, jesteśmy dumni ze znaczących kamieni milowych, które wspólnie zrealizowaliśmy. Osiągnięcia te ugruntowały naszą pozycję wiodącego globalnego dostawcy usług i rozwiązań i jesteśmy niezmiernie wdzięczni za Państwa zaufanie i wsparcie podczas tego procesu transformacji.

W przypadku jakichkolwiek pytań lub wyjaśnień odnośnie tej zmiany, prosimy o kontakt z nami i zapraszamy do śledzenia naszej podróży tutaj. Dokładamy wszelkich starań, aby zapewnić płynną zmianę i z przyjemnością odpowiemy na wszelkie pytania.

Razem zmieńmy sposób, w jaki pracujemy, aby budować lepszy świat!

Z poważaniem

Zespół ARKANCE