Konferencja kolejowa: INFRASZYN 2022


27 - 29 kwietnia 2022

26.04.2022

Arkance Systems prelegentem konferencji kolejowej INFRASZYN 2022

Jest nam miło poinformować, że jesteśmy prelegentem konferencji kolejowej „Projektowanie, budowa i utrzymanie infrastruktury w transporcie szynowym – INFRASZYN 2022”, która odbędzie się w dniach 27-29 kwietnia br. w Zakopanem. Na konferencji poruszone zostaną aspekty prawne, organizacyjne, ekonomiczne oraz techniczne realizacji inwestycji infrastrukturalnych w transporcie szynowym z wykorzystaniem procedur unijnych.

Drugiego dnia konferencji, 28 kwietnia o godz. 13:10 zapraszamy na nasze wystąpienie „BIM-TEAM, praca w chmurze, innowacyjne Team Work, BEP, EDMS, w ramach realizacji projektu”. Wykład poprowadzą: Arkadiusz Leśko – Dyrektor Rynku – Budownictwo i Infrastruktura (Arkance Systems Polska) oraz Mateusz Kruk – Inżynier ds. BIM (Arkance Systems Polska).

Spotkanie jest okazją do zapoznania się najnowszą technologią kolejową – wydajną, komfortową, ekologiczną. Dzięki zastosowaniu innowacyjnej technologii transport kolejowy może się rozwijać. Najlepszym miejscem, żeby się o tym przekonać, jest właśnie zakopiańskie spotkanie liderów branży, które stwarza idealną okazję do dyskusji ekspertów i specjalistów.

Patroni wydarzenia:

Pan Andrzej Adamczyk – Minister Infrastruktury
Pan dr inż. Ignacy Góra – Prezes Urzędu Transportu Kolejowego
Polskie Koleje Państwowe S.A
PKP Polskie Linie Kolejowe S.A.
Instytut Kolejnictwa
Organizacja Współpracy Kolei
Krajowa Sekcja Kolejowa SITK RP